Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam czasu na szukanie i czytanie, czy moglibyście mi streścić dwie rzeczy?

dlaczego w Memphis handlują Gay'em?

czy Kings po przeprowadzce zostaną nadal Kings czy wrócą może Supersonics?

 

Dlaczego? Hm, bo widać nie uważają, że jest wart swojej pensji. Bo nie jest. Ma pensję jak gwiazda, a jego wydajność jest przeciętna. Patrząc na obecne w plotkach opcje transferowe, chcą raczej obniżyć koszta (nowy podatek od luksusu boli). Rudy Gay ma 16-18-19 mln dolców w kontrakcie. Jared Dudley ma niecałe 4,5 mln co roku i gra w sumie równie dobrze. Pytanie brzmi, po co właściwie Phoenix miałoby w to wchodzić, i to jeszcze oddając wybór w drafcie. Bo są frajerami? Wszystkie wymiany tego typu będą na ten moment bardzo trudne, no bo naprawdę - kto i dlaczego miałby chcieć średnio dobrego kolesia, który ma jeszcze 2,5 sezonu wysokiego kontraktu?

 

 

Co do nazwy, wszystko od co najmniej roku wskazuje, że taki jest plan, powrócić do nazwy Sonics. Nie słyszałem, co na ten temat ma do powiedzenia sam właściciel Thunder, który posiada prawa do nazwy, ale ludzie z Seattle wydają się przekonani, że im się uda je zdobyć, jest to dla nich ważne. Tak że szykuje się pewne zamieszanie w historycznych tabelkach...

 

 

A tutaj beka z Artesta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=jZZvEYh_O_Q

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

czy Kings po przeprowadzce zostaną nadal Kings czy wrócą może Supersonics?

 

Przeprowadzka nie jest przesadzona. Kiedys juz niemal pewne bylo, ze Kings wyladuja w Anaheim, a ostatecznie nic z tego nie wyszlo. Z tego, co juz jakis czas temu wyczytalem, to jest spora sznasa, ze wroci nazwa Supersonics. Byloby to wedlug mnie optymalne rozwiazanie. Seattle Kings mi nie pasuje w ogole. Juz chyba lepsza bylaby zupelnie nowa nazwa jednak uwazam, ze gra w Key Arena (pozniej w nowej hali) to bylaby fajna kontynuacja ekipy, ktora jest zapameitana najbardziej chyba za czasow Shawna Kempa i Gary'ego Paytona :)

 

O powdach handlu przez Memphis Rudy Gay'em nie wiem, nie czytalem/szukalem.

 

Edit: Zapomnialem napisac o karze zawieszenia dla Melo, ktory poszedl na spotkanie z KG na parkingu by wymierzyc sprawiedliwosc. Ciekawe dlaczego byl tak zly? Moze KG powiedzal mu cos w stylu tego, czym "poczestwowal" Materazzi pewnego lysiejacego francuza, ktory zwrocil sie do niego glowa :)

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Hej hej tu NBA. Tak kiedyś Szaranowicz ze Szpakowskim zaczynali komentowany przez nich mecz. A teraz NBA leci tylko na Canal+

 

Moge sie mylic, bo dawno temu to bylo, ale chyba Szaranowicz z Labedziem. To byly czasy, kiedy byl najwiekszy boom na kosza w naszym kraju. C+ pokazuje 4 mercze tygodniowo w SD. Przez miesiac pokazywali w HD. Dla fanow pozostaje tylko League Pass, ale to raczej nie jest dla normalnego przecietnego europejczyka, aby ogladac wiele z league pass na zywo :) Mi wystarcza to co na C+. Optymalnie byloby miec po 2 mecze na noc live w HD. Wtedy daloby sie jakos ogarnac ogladanie powtorek. Wiecej raczej nie bylbym w stanie :P Chyba, ze podczas wolnego.

Odnośnik do komentarza

Mnie denerwuje to, że na C+ w każdej przerwie meczu (nawet krótkie time-out) puszczają jakieś top10 i inne reklamówki. Po 3-4 razach leci już ciągle to samo. Potem jest powrót do meczu, gdy ten już trwa.

 

Fakt jest to denerwujace, ale jest poprawa pod tym wzgledem juz. Mnie najbardziej przeszkadza to, ze mecze sa w SD, a niektore spotkania komentuja Durda i/lub Lopacinski, ktorzy sa tragiczni.

 

Jutro nad ranem zamierzam jednak o 4:30 wlaczyc tv i zobaczyc na zywo pojedynek LAL-OKC. W ogole fajne mecze sa, bo Memphis podejmuje San Antonio, a na wschodzie Bulls zagraja w MSG.

Odnośnik do komentarza

ja słyszałem, że Seattle oddało drużynę ale zachowali prawa do nazwy Sonics ale to było lata temu, kiedy drużyna się przenosiła więc coś mogło mi umknąć.

dzisiaj bdb przykład tego co pisał wcześniej ogqozo. Lakers dali się w piękny sposób zaprezentować graczom Thunder, a szczególnie ich liderowi. jeśli Jeziorowcy wejdą do play-off to ogolę się na łyso*.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem duzo, bo jak sie nie myle to najlepsze wyniki mieli jak byl coach tymczasowy, a Mike wszedzie notuje slabe wyniki. Zmiana trenera nie zagwarantuje awansow do playoffs, ale przydalby sie ktos, kto bylby w stanie zrobic porzadek na parkiecie i w szatni, bo na teraz w LAL jest straszny balagan w obu tych miejscach, a frustracja narasta z kazdym dniem.

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Lakers przerwali passe pokonujac Cavs. Czy to poczatek serii zwyciestw? Watpie :)

 

Mega zaskakuje ekipa Nets, ktora pokonala Pacers i ma 6 kolejnych wygranych na koncie. Widac, ze zmiana coacha poskutkowala i pozwolila druzynie wejsc na wyzszy poziom. Moze w LAL tez pojda tym sladem?

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...