Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że puszczają też program NBA Action, choć to już i tak nie jest ten fajny klimatyczny magazyn, który leciał na TVN i C+ krótko po przejęciu licencji na NBA. Mam teraz przed oczyma te cyferki na granatowym tle, które zwiastowały koniec programu i 10 najlepszych akcji... :) Ehh to były czasy.

 

Tez to pamietam. Ale moge napisac, ze wolalem inne czasy, czyli wczesne lata 90-te i mecze NBA na TVP. Pierwsza trylogia Chicago, pozniej finaly Rockets-Magic, druga trylogia Chicago. Dodalbym jeszcze mecze dream teamu na IO w Barcelonie w 92 roku. Ahhh to byly czasy :)

 

Swoja droga, jak glosi plotka (czy tez nieoficjalne informacje). Wkrotce C+ ma pokazywac 5. meczow w tygodniu. w HD. Nie wiadomo, czy jeszcze w tym sezonie, czy od nastepnego.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że puszczają też program NBA Action, choć to już i tak nie jest ten fajny klimatyczny magazyn, który leciał na TVN i C+ krótko po przejęciu licencji na NBA. Mam teraz przed oczyma te cyferki na granatowym tle, które zwiastowały koniec programu i 10 najlepszych akcji... :) Ehh to były czasy.

 

Tez to pamietam. Ale moge napisac, ze wolalem inne czasy, czyli wczesne lata 90-te i mecze NBA na TVP. Pierwsza trylogia Chicago, pozniej finaly Rockets-Magic, druga trylogia Chicago. Dodalbym jeszcze mecze dream teamu na IO w Barcelonie w 92 roku. Ahhh to byly czasy :)

 

Swoja droga, jak glosi plotka (czy tez nieoficjalne informacje). Wkrotce C+ ma pokazywac 5. meczow w tygodniu. w HD. Nie wiadomo, czy jeszcze w tym sezonie, czy od nastepnego.

 

 

 

No to będzie co wkońcu oglądać. Ja osobiście też wolał bym lata 90-te. Tamte mecze oglądało się z przyjemnością. Jordan, Magic, Drexler, Bird i inni. Można było popatrzeć na dobry mecz a zwłaszcza na finały 91-93 i 95-98. To była piękna koszykówka.

Odnośnik do komentarza

Nigdy go jakoś specjalnie nie lubiłem, ale imponuje mi jego gra i warunki fizyczne. Zdobycie tych 20k punktów to też niesamowity wyczyn. Swoją grą zasługuje na co najmniej kilka mistrzostw.

 

 

 

A tak z innej beczki, podacie jakiegos linka, gdzie bedzie mozna dzis zobaczyc ten mecz w Londynie ? Chetnie bym obejrzal kawalek ;-)

Edytowane przez krupek1
Odnośnik do komentarza

Zamiast Paula dałbym Westbrooke'a, albo Parker'a, bardziej mi się ich gra podoba. Ale generalnie to spoko są te piątki.

 

A co All-star game, liczę na to, że w tym roku Slam Dunk Contest będzie chociaż trochę ciekawy i innowacyjny, bo od dobrych kilku lat jest taka kaszana, że się nawet skrótów nie chce oglądać. Wiele osób twierdzi, że nie da się już nic nowego pokazać... bzdura. Polecam pooglądać filmiki na YT z udziałem dunkerów 'amatorów'. Zdarza się, że wyczyniają istny kosmos w powietrzu.

Odnośnik do komentarza

W styczniu Lakers mają bilans 2-8. Czy ktoś ma gorszy w lidze? Nie.

 

Paradoksalnie są bliżej playoffów, niż byli, bo Portland, Minessota oraz Houston również kiepsko ostatnio przędą. Ale nie uważam, żeby to był na ten moment jakiś pasjonujący wyścig o ósme miejsce. Średnie ekipy i tyle.

 

 

W ogóle to Suns (też 2-8 ) zwolnili trenera, sugerując, że tankowanie na ostatnie miejsce od początku sezonu to jednak nie był ich plan. No cóż, wyszło jak wyszło. W Wizards wrócił John Wall, toteż te 5 meczów w walce o najlepsze szanse w loterii jest jak najbardziej do odrobienia...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Największe guano grają w defensywie, Kobe sprawia wrażenie, jakby momentami mu się nie chciało, Nash jest jak wiadomo cienki jak barszcz w obronie od zawsze, a Howard ze Światowym Pokojem wszystkich luk w obronie nie załatają, zwlaszcza ze Dwight też ma dużo momentów, jakie mu się raczej nie zdarzały, czyli totalne rozluźnienie w obronie. Jako, że wzięli sobie na trenera D'Antoniego to raczej stawiam, że częściej Kobe będzie się starał zdobyć więcej pktów niż przeciwnicy, niż wygrają coś obroną, zresztą 26 miejsce w punktach traconych na mecz wiele mówi.

Odnośnik do komentarza

Lubie KG ale powinien tam grac za niego Chandler mowi sie trudno starting 5 to zawsze konkurs popularnosci a nie faktycznych osiagniec w sezonie

 

Podpisuje sie pod wszystkim z ta roznica, ze nie lubie KG :)

 

Po tym, co zobaczylem we wczorajszym meczu Lakers stwierdzam, ze jesli oni wejda do playoff, to ja gole sie na lyso :D

 

Dzisiaj Slam Dunk Monday - czyli mecz dla nas o normalnej porze - przynajmniej 2 :)

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...