Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Trudno wyczaic, czy ktos tam w ogole kalulowal na kogo trafi. Mysle, ze Spurs raczej oszczedzaja sily i tyle... Zachod od startu bedzie mega intresujacy... mam nadzieje, ze na wschodzie rowniez... Choc Heat w pierwszej rundzie raczej na sucho ograja Bucks,  chyba, ze ci jeden mecz zdolaja im wyrwac. Mysle,ze Knicks tez raczej nnie powinni miec problemo z Celtics, choc kto wie, czy nie skonczy sie tez na 7 meczach. W pozostalych parach moze sie wszystko zdarzyc.

Na zachodzie najciekawsza para na start to LAC-MEM. Uwazam, ze Clippersi jednak powinni spokojnie awansowac. Reszta par nie jest znana, ale powinno byc ciekawie we wszystkich, za wyjatkiemmoim zdaniem OKC, choc kto wie? :) Thunder jednak wystartuja z grubej rury.

Odnośnik do komentarza

Pary omówię, jak będą już znane. Na razie ciągle znamy na pewno tylko dwie. Jestem pewien, że w starciu Miami-Bucks wszyscy będą obstawiać sweepa... i jestem prawie pewien, że będzie sweep.

 

Knicks-Celtics - powinno być ciekawiej, bo Celtowie zazwyczaj w playoffach pokazują lepszą koszykówkę niż na co dzień, ale to przecież już nie ten sam zespół, zwłaszcza po uwzględnieniu kontuzji. Knicks skończyli sezon w gazie, przywracając nadzieję, że nie tylko mistrzowie będą warci obserwowania na Wschodzie. Melo zawsze będzie przereklamowany, ale każdy się zgodzi, że jest w wyjątkowo dobrej formie. Niby mogę sobie wyobrazić jeszcze opór Celtów, ale jednak dużo łatwiej sobie wyobrazić dość łatwy pojazd Knicks.

 

 

 

Poza tym zostaje czekać na wielki finał jutro. Szkoda, że nie będzie starcia dwóch magicznych, acz fatalnych w obronie kandydatów do pierwszej piątki ligi (oczywiście wiadomo, że wybrany zostanie Kobe), ale i tak zadanie wyrzucenia potentata z playoffów to całkiem ambitny cel dla Jamesa Hardena. Wygląda jednak na to, że Rakiety nie będą się spinać w ostatnim meczu sezonu, co na pewno ucieszy ligę i media - nie tylko Lakers w playoffach, ale i starcie byłych braci z Oklahomy w pierwszej rundzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Martwie sie o Denver Gallinari OOS a Manimal moze nie wrocic szybko :confused:

uaaaa a co tam z Faridem ? Wiadomo już coś pewnego czy tylko plota ?

 

 

Z innej beczki:

 

"I will if you want me to ... alright I will try."

 

Durant przed ostatnim meczem w sezonie, jak rzuci 70 pkt, wyprzedzi Melo i będzie 4 raz z rzędu królem strzelców. Może być ciekawie :)

Odnośnik do komentarza

Spursi sie troche posypali i zatrudnili T-Mac'a, ktory nigdy nie awansowal do nastepnej rudny w fazie playoffs. Czy to oznacza, ze Spursi poplyna juz w pierwszej rundzie? Mam nadzieje, ze Manu sie wyleczy, a T.P. wroci do formy sprzed kontuzji. Jak bedzie zdrowie, to jestem spokojny o ekipe Popa. Jesli pojawia sie problemy, to moze byc niezwykle ciezko. Jedynie optymalne zdrowie i forma moza sprawic, ze Ostrogi beda w stanie powalczyc o tytul... OKC i Miami sa zbyt mocni, na takich Spurs, jakich widzialem w ostatnich tygodniach. Nawet Denver Nuggets wedlug mnie sa od nich mocniejsi. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...