Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

I Spurs wiceliderem - jeśli wygrają ostatni mecz, to zakoncza regular season na 2 pozycji. Warto zaznaczyc, ze graja z Pelikanami na wyjeździe :) Ci potrzebują wygranej, aby zapewnić sobie 8 pozycję. W przypadku porażki Pelikanów, szansę mają OKC, którzy grają na parkiecie Timberwolves :) Będzie się działo trzeba przyznać, ale na teraz większe szanse daję jednak ekipie OKC, bo wątpię, aby Spurs mieli się zatrzymać, chyba, że zagrają totalnie słaby mecz - choć słabo już  zagrali w Houston, a mimo to wygrali :) obecnie Spurs wydają się kandydatem nr 1 do tytułu, jeśli będzie dopisywało zdrowie, to pierwszy raz w swojej historii jest szansa na back-to-back

Odnośnik do komentarza

No cóż Spurs to Spurs jednak :D  W sumie finał Zachodu: GSW vs. SAS to byłby mój wymarzony finał konferencji.

nie ma się co dziwić to w tej chwili najlepiej grające ekipy na zach. choć trzeba przyznać, że LAC też cisną w końcówce i może w końcu CP3 coś tam wygra. Blake się nadal rozwija i też powoli powinien przejmować mecze nie czekając na sygnał od Paula.

a walka o play-off to już mi w sumie wisi, ktokolwiek nie wejdzie to dostanie bęcki. chyba tylko Pacers mogą zaskoczyć bo po powrocie Georga są już 4-0. w każdym razie najlepsze w tegorocznej końcówce sezonu jest to, że na 2 dni przed końcem nie znamy w 100% żadnej pary 1 rundy play-offs.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie liczyłbym na to. tu potrzeba nowych systemowych rozwiązań. muszę przyznać, że spodobał mi się najnowszy pomysł na loterię, wg którego bilans brany pod uwagę przy loterii draftowej liczony byłby dopiero on momentu, gdy drużyna straci matematyczne szanse na play-offs. zapewne znajdzie się sporo niuansów do poprawienia ale dobre jest to, że przynajmniej w pierwszej części sezonu nie byłoby chamskiego tankowania i osłabiania drużyny ruchami a'la Sixers.

Odnośnik do komentarza

Celtic całkiem ładnie są przebudowywani, ilość picków (w tym te od BKN, Ainge pewnie po cichu liczy na możliwą implozję drużyny), młody trener z konkretnym systemem, kilku interesujących graczy (czy do wymian, czy na rolsów). Zaskoczyli pozytywnie, oni i Bucks (Kidd robi znowu dobrą robotę). Na Zachodzie Jazz, którzy wreszcie mają normalnego trenera, bo na Budynia to się nie dało patrzeć. Mam nadzieję, że Corbin prędko nie wróci do trenowanie,

No i chyba jednak OKC w PO, przy tym układzie tabeli, nie widzę SAS, które odpuszcza drugie miejsce w konferencji.

Odnośnik do komentarza

Swietna wygrana NOP, co prawda dzis  zombie ale warto bylo ogladac jak przetrwali come back Spurs :) Teraz pewnie szybkie 0:4 z Warriors, a Spurs tym samym skazali się na Clippers.

 

Brooklyn w PO :teehee: #ZlikwidowacWschod

 

Westbrook krolem strzelcow rok po Durancie, to pierwszy taki przypadek w NBA (2 roznych z tego samego klubu rok po roku) od 1953 roku, pokazuje to chyba, że moim zdaniem taka formula w Thunder mistrzostwa nie da

Odnośnik do komentarza

No ja też w stanie zombie dzisiaj, coby nie powiedzieć NOP wyszarpali sobie playoffy, tu nie było absolutnie żadnego podkładania ze strony SAS (minuty dla s5 jak w PO). Holiday mimo wielu problemów ze zdrowiem w tym sezonie, wyglądał dobrze w tych 25 minutach gry, nadal topowy defensor na PG.

Zgadzam się też co do OKC, duet Westbrook i Durant chyba nie wypali, może przyszły sezon jeszcze spróbują, ale nie zdziwię się jak w lato 2016 Durant wyląduje w Wizards, kolejny "powrót do domu". Marketingowo na pewno wszystko będzie wyglądało dobrze dla obydwu stron (sportowo raczej też)

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Russ wyprzedził Hardena różnicą 0,7pkt na mecz co wyrównuje najmniejszą różnicę w wyścigu o tytuł króla strzelców. niestety znowy spadamy poniżej 30pkt/mecz i to aż o 4 oczka w porównaniu do zeszłorocznego wyniku Duranta ale za to mamy aż 15 graczy z min 20pkt/mecz.

jest dwóch graczy z 10+ asystami na mecz. Wall i CP3, który jest drugim graczem LAC wygrywającym kategorię statystyczną obok Jordana, który zanotował kosmiczne 15 zb./mecz. przechwyty wygrał Leonard, jedyny nie-obrońca w top6 tej kategorii.

to by było na tyle jeśli chodzi o bezużyteczne fakty ; )

 

moje wstępne typy na 1 runde:

EAST

ATL 4-0 BKN

CLE 4-1 BOS

CHI 4-2 MIL

TOR 4-2 WAS

 

WEST

GSW 4 - 0 NOP

HOU 3-4 DAL

LAC 3-4 SAS

POR 1-4 MEM

 

a tak przy okazji, przerżnałem finał ligi h2h jedną stratą....

Odnośnik do komentarza

 

Dla wszystkich NBA onanistów sprzedaję info, że od 15 do 19 (czyli do jutra włącznie) NBA LP jest free, a co za tym idzie pierwsze dwa dni PO, co ważne w ludzkich godzinach. Warunek to posiadanie karty kredytowej (trzeba podać nr i dane). No i trzeba jutro przed północą anulować free subskrycje, bo inaczej pociągnie wam kasę, za pakiet do końca PO

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dla wszystkich NBA onanistów sprzedaję info, że od 15 do 19 (czyli do jutra włącznie) NBA LP jest free, a co za tym idzie pierwsze dwa dni PO, co ważne w ludzkich godzinach. Warunek to posiadanie karty kredytowej (trzeba podać nr i dane). No i trzeba jutro przed północą anulować free subskrycje, bo inaczej pociągnie wam kasę, za pakiet do końca PO

 

Kuuurdę, akurat dziś o 18:30 mógłbym sobie obejrzeć Washington-Toronto, ale jednak będę SGP oglądał :(

Odnośnik do komentarza

To nic straconego. Można po SGP oglądać a jutro z rana GSW-NOP i resztę.

Ja mam LP 3 rok z rzędu na cały sezon + PO używam appki na ps3/4 ze sklepiku USA - NBA game time.

Każdy mecz NBA w kilkudziesięciu calach w full HD, z dźwiękiem przestrzennym to spełnienie szczeniackich marzeń, jak to paczalem na 1 transmisję tygodniowo na TVP2...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...