Skocz do zawartości

Total Gym-ma to ktoś?


adi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wiedziony impulsem kupiłem na allegro Total Gym za 150 pln.Cwiczył ktoś na tym,jakieś opinie?

Nie zamierzam mocno przypakować,ale dbam o dobrą i harmonijna sylwetkę sylwetkę-swego czasu kilka lat chodziłem na basen , tae-kwon-do i troche na siłkę.

Obecnie nie mam niestety czasu na powazniejszy trening ze wzg na tryb zycia-praca plus wyjazdy z zespołem na koncerty :)

Jak pisałem ,chodziłem na siłkę więc wiem ze nie ma sie spodziewać cudów po tym urządzeniu,ot po prostu chcę odrobine lepiej wygladać żeby nie zdziadzieć całkiem :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Raczej chciał zwrócić uwagę, że jakieś byle (pipi) nie jest powodem zakładania tu tematu. W większości tematów można dodać wątek, zaraz pozakładam tematy- skakanka jest fajna? daje coś? | obciązniki na nogi są fajne, dają coś? | lepszy worek, czy może lepiej paka?

 

itd. etc.

Odnośnik do komentarza

A gdzie miałem zapytać niby?Jakby nie było jest to urzadzenie które wymusza nieco inny system ćwiczeń,poza tym nie ma sensu go stawiać w tematach na równi ze specjalistycznym sprzetem,bo nie takie jest jego zastosowanie.

Ot ,po prostu chciałem poznać opinię ludzi którzy mieli z nim kontakt i ich opinię ,a nie złośliwe komenty nic nie wnoszące do tematu.

Jak już pisałem nie jestem z tych co wierzą że może to zastąpić siłownię,wiec prosiłbym o spostrzezenia z uzytkowania a nie "uswiadamianie " mnie :)

W temacie "....na czym ćwiczycie w domu...." nie ma nic o TG,więc tak kogos uraziło że nowy temat załozyłem? :whistling:

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Napisałem przecież na samym początku-pracuje,oprócz tego jeżdzę z zespołem na koncerty,nieraz kilka dni pod rząd,nie jestem w stanie chodzić regularnie na siłownie.

Nie zamierzam również bardzo rozbudowywać masy o czym tez wspominałem.

Chodzi mi o utrzymanie dobrej sylwetki,jako taka sprawnośc i w miarę-powtarzam w miare dobry wyglad

Odnośnik do komentarza

Ok,rozpakowałem sprawdziłem,popróbowałem i na szybko pare spostrzeżeń

Pierwszy trening siłowy zaliczyłem jak musiałem wnieść to cholerstwo na 4 pietro :D

Jest tam sporo (pipi).....ćwiczeń,ale jest tez sporo dobrych.

Klatki ,pleców raczej sie na tym samym nie zbuduje,ale jest mały myk żeby to ominąć-dokładam dwa obciążniki 10 kilowe i już coś tam można sie nameczyć ;)

Barki,triceps,biceps,nogi-wg mnie tutaj naprawdę mozemy coś zdziałać ,pod warunkiem wyboru duzego obciążenia i oczywiście nie ćwiczymy wg systemu "wystarczy 6-10 minut dwa razy w tygodniu " ;)-wybierając odpowiednie ćwiczenia trzeba włożyć sporo wysiłku i czuć że pracują akurat te partię,które ćwiczymy :)

Wniosek jest taki.Z siłką oczywiście nie ma to urządzenie szans konkurować,ale dla kogoś zabieganego i nie traktującego kulturystyki na poważnie,bedzie to zapewne bardzo dobre rozwiązanie,

ławeczki mozna używać również do ćwiczeń na klatkę ze sztanga,chociaż tu podejrzewam że przy wyciskaniu tak powyzej 70-80 kg mozna miec pewne obawy o trwałość urządzenia,chociaż sprawia porzadne wrazenie.

 

Oczywiście o efektach mozna powiedzieć po dłuższym okresie uzytkowania,dlatego za jakieś 3 miesiące zdam relację czy nastapiły jakieś zmiany w sylwetce,bo jeśli chodzi o formę to po trudniejszych ćwiczeniach widzę że może wzrosnąć ;)

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

ha ha ha pół roku mineło,pocwiczyłem i uwaga.....działa ;)

jestem z tych co maja szybsze spalanie niż lokomotywa,a udało mi się "przybyczyć " 5 kilo bez zadnych suplementów.

Ok,ktos powie "5 kg,śmieszne".swego czasu taki sam wzrost wagi uzyskałem chodząc na siłownię,po prostu jestem z tych chudszych.Ogólnie pare znajomych stwierdziło że lepiej wygladam,a wiec nie jest zle ;)

No i wcale nie jest tak łatwo na tym ćwiczyć jak Chuckowi Norrisowi na reklamach Tori :P

Odnośnik do komentarza

Czytałem autobiografię Chucka i jest tam cały rozdział o tym wynalazku. Napisał, że ćwiczył na tym podczas rehabilitacji kiedy nie mógł korzystać z siłowni i bardzo mu pomogło. Sam wolę tradycyjne metody, ale jak ktoś lubi sobie poćwiczyć od czasu do czasu i nie liczy, że będzie wyglądał jak Pudzian to może spróbować ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...