Skocz do zawartości

Linger in Shadows


Alteran

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak poważnie, to zgadzam się z przedmówcą. Dodatkowo ściągnęłem 3 utwory udostępnione za pośrednictwem PSS z tematyki LiS i słucham ich podczas co 3-miesięcznej chandry. Koi zmysły. Jak sama gra - koi mnie.

 

Powiem tak - sam nigdy bym tej gry nie zakupił. Wygrałem ją jednak w konkursie na PS3Site, więc trzeba było wykorzystać ten kod ;) Zaś co do tych utworów na PSS - mi bardziej podobają się te, które są podczas animacji, zwłaszcza te takie bardziej dynamiczne.

 

Poprostu sciagaja ja TROPHY WHORE bez obrazy:)

 

No sorry, ale ja się za kogoś takiego nie uważam. Gram, bo sprawia mi frajdę, na trofea nie patrze. Jedynie wziąłem się swego czasu za zrobienie calaka w GTA IV, ale trofea multi i gołębie mnie odrzucają, nie mam zamiaru się denerwować dla jakiś głupich statystyk ;) Zresztą gry traktuje jako pasja, napisałem także recenzje Linger in Shadows, dostępna jest pod tym adresem: http://ja.gram.pl/master%20matrox/263 ;)

 

Soul, co do fajerwerków... uważaj przy mnie co piszesz, jestem współtwórcą największego polskiego portalu o fajerwerkach :D

Edytowane przez witus
Odnośnik do komentarza

Wyjde na ignoranta w towarzystwie osob, ktore tak zachwycaja sie ta gra.

Niestety nie bardzo rozumiem idei tego projektu, ale pomijajac pomysl to sama interakcja gracza w to co dzieje sie na ekranie jest znikoma i grajac nie wiemy po co w ogole to wszystko robimy.

Mozna bylo zrobic ambitna i artystyczna gre, ale bez pomyslu na gameplay to strata czasu dla graczy bo do tej grupy osob jest kierowany ten produkt skoro umieszcza sie go na ps store.

Odnośnik do komentarza

Ale wlasnie na tym polega sztuka że: jest niekonwencjonalna, a artysta nie chce aby widz/odbiorca latwo odebral mysl autora. I tym jest dla mnie LiS taką interaktywną galerią z masą obrazów, gdzie nie wszystko jest zrozumiale ale piekne. Do tego swietna muza w 5.1. Jezeli ktos chcial za 2 dolary dostac 3 godziny gameplayu itd to wspolczuje. Jak wogole mozna przy takiej kwocie mowic o wyrzucaniu kasy w bloto??( to do davidkza).. Podsumowujac jest to forma sztuki, jest to przezycie skierowane nie do ludzi ktorzy chca sobie poskakac, pozbierac monetki czy postrzelac ale dla tych ktorzy chca poprostu chociaz na chwile czegos innego. A to ze trofea latwe to dla wiekszosci tez bedzie sporym plusem ^^

 

P.S. Na ps store znajduja sie tez rzeczy dla fanow sportow, muzy i filmu wiec nie jest powiedziane ze ps store= tylko gry..

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Warto wydać te 10zł? Jestem osobą ceniącą sobie takie przedsięwzięcia. Czy ta produkcja jest według Was tego warta?

jeśli chcesz kilka prostych trofeów to tak, w przeciwnym wypadku poszukaj filmu w HD, bo sam tryb linger w którym możesz się pobawić tiltetm nie jest tego warty. ogólnie jest klimat, ale płacić 10zł za 7 minut filmu to przesada.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Aż tak zboczonym trophy hunterem nie jestem. Jeśli jednak szukam ciekawego doświadczenia to jednak według Ciebie nie warto?

tak jak kolega drk2 napisał wyżej - nie warto. LiS jest ciekawy, ale zobacz go sobie na youtube. jeśli jednak chcesz ciekawych doświadczeń to obejrzyj Eraserhead ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Aż tak zboczonym trophy hunterem nie jestem. Jeśli jednak szukam ciekawego doświadczenia to jednak według Ciebie nie warto?

 

Jak masz HD i porzadne naglosnienie to zdecydowanie warto. 10 zeta to malo zreszta z amerykanskiego mozesz wziac jeszcze taniej( chociaz teraz to nie wiem). Zdecydowanie ciekawe przezycie a takie warto kolekcjonowac:)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zalezy dla kogo te 10zł jest duzo lub mało. Dla jednego to 1/5 innej, pełnowartościowej gry na która będzie odkładał tydzien czasu. dla kolejnego, to raptem 5 minut pracy w której mozna sobie pić herbatkę, więc mu te 10zł zwisa.

 

Ps. Dla mnie jets to sztuka, podobnie jak Flower. Warto wspomagać Polaków, którzy coś takiego zrobili, nawet tak groszową sumką.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...