Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Orson

Po kilku miesiącach obcowania z PESem 09 stwierdzam, że rozczarowuję (na początku broniłem tę edycję zaciekle, teraz zgadzam się z oceną Kosa, no może dałbym 8 bez minusa). I choć nie zgadzam się z większością zarzutów jakie piszecie tu na forum odnośnie PES 09 (np wg mnie obrona spisuje się bardzo dobrze, goalkeeperzy rzadko wpuszczają babole) to doszedłem do wniosku, że....najnowsza odsłona "to już nie to". Nie ma tej mega grywalności, "uśmiechniętego ryjka" po pokonaniu przeciwnika. A to chyba najważniejsze..

 

 

Ps- złapałem się własnie na tym, że dużo bardziej pograłbym online w PES'a 6 niż w edycję 08/09...

 

PES jest w stanie agonalnym :cierpienie:

Odnośnik do komentarza

Jest, co tu więcej gadać lecz nabyłem swój egzemplarz dopiero teraz bo Fifa nie stanowi już dla mnie wyzywania. Arkejd, dobry ale opanuje człowiek pewne schematy i można być terminatorem. Online mnie bawi bo nie ma lagów, teleportacji, itd. ale ile można - wygrywać? :f dobrzy gracze znajdujący się w rankingu od 300 miejsca, prezentują poziom, reszta to tylko ManU i Ronaldo. Niestety jeśli im nie działa to zestawienie to wychodzą z gry, nooby.

 

Pomęczyłem PES 09 wczoraj ze 4 godzinki, offline i odnaleźć się nie mogłem. Z serią byłem od ISS 97, skończyłem na wersji 360tkowej PES 6. Nie ma co porównywać do Fify. To zupełnie inne gry, mimo że tego samego gatunku. Póki co, nie ma tutaj gwarantu strzelenia bramki. W Fifce strzelam z zamkniętymi oczami, jedną ręką. Nawet jak jeszcze nie pomyślę o bramce to i tak wiem, że zaraz padnie bo akcje podbramkowe stwarzam sukcesywnie co 8 sekund. Realizm? arkejd.

 

PES ma wady ale jednak dałem szansę i na chwilę obecną przysiądę na dłużej. Po strzeleniu bramki czuję satysfakcję. W Fifie czuję tylko gdy strzelę 6, 8 goli :f

 

Jeden mecz na live w PES, gościu Barca - ja Juve. Prowadzę 2:0 w pierwszej połowie, kretyn wychodzi z meczu. W PES 6 żaaaaaadko spotykałem się z czymś takim. 1 mecz, 1 walkower.

Odnośnik do komentarza

Offline moze i bawi ale mam tez wrazenie ze top player jest chyba najlatwiejszy w historii serii. Napastnikiem mozna pol boiska przebiec stosujac zwody na skosy, problem tylko moze byc czasem z wykonczeniem ale tyle tych okazji jest ze spokojnie po kilka bramek mozna aplikowac. Kiedys to strzelanie bramek rzeczywiscie cieszylo bo bylo trudniej stworzyc akcje bramkowa a teraz tego juz nie ma... Master Lige np przechodze Celtikiem, jestem juz w 1 lidze i po nieco ponad polowie sezonu mam juz cos chyba z 15 pkt przewagi z bilansem 16-5-0 i generalnie nuda, chyba zmniejsze czas trwania meczy na 5 min zeby szybciej to poszlo..

I chyba wezme sie za LEGENDe bo juz troche pogralem i jest ciekawie, przynajmniej cos nowego. Ale cos widze dlugo to pakowanie statystyk idzie. Choc juz miejsce w 1 skladzie wywalczone i kilkakrotnie man of the match ale na razie tylko na professional :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
KONAMI udostępniło najnowszy update do Pro Evolution Soccer 2009 na PC, X360 oraz Sony Playstation 3. Patch oznaczony symbolem 1.00.04, prócz nowych trykotów reprezentacji Anlii, zawiera także uaktualnione składy wszystkich zespołów w grze (Data update (Mar '09)).

issonline.pl

 

 

Wysilili się niczym szczypior na wiosnę.

 

Byłem rok w rok z serią piłkarską od Konami od 1997 roku. Zdawało się, że paradoksalnie tylko Japończycy rozumieją football.

 

Tak było.

 

Było.

 

Zagrałem (ponownie) kilka meczy w PES'a 09. Przy FIFIE 09 wydaje się być parodią footballu.

 

Nie kupię PES'2010 (jak to w ciemno robiłem przez 12 lat). Ściągnę sobie z netu- mam dość- będzie dobry- kupię oryginała.

 

 

Odnośnik do komentarza
a po co się silić na nówkę? łyknąłem z wymianą za 40 dyszki. Portfel lżejszy a i mam porównanie, a nie z gametrailers, demko również się różni od fulla. Ot solidna piłka, stoi w miejscu ale grać się da.

 

Mnie najbardziej odstraszyly opinie, ze tryb online w nowym pesie znowu kuleje. A ja tylko i wylacznie gram w sieci, no wiec srednia by byla przyjemnosc...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmm mam mały problem z ML, kiedy wchodzę w Negotiations-My Team okazuje się, że brakuje mi 2 zawodników mimo, że pokazują się normalnie w składzie drużyny itp. a są to akurat piłkarze których bym się pozbył :/ Ktoś miał podobny problem?

 

EDIT: Już chyba wiem o co chodzi, gram wyedytytowaną drużyną (PES United zmienione na Legie) i dwóch piłkarzy przeniosłem z Team A bo mi brakowało do utworzenia pełnego składu, mam nadzieje, że przynajmniej znikną jak odejdą na emeryture...

Edytowane przez sonix
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...