Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wy tutaj dalej gadu-gadu co jest lepsze: Fifa czy PES a tymczasem jak dla mnie NHL 09 pokazuje miejsce w szeregu przedewszystkim PES, potem Fifie. Graficznie to cud swiata, gameplay masakra, a mordoklepka na lodowisku... poezja :). Gra sportowa roku. Z calym szacunkiem dla grajacych ale PES na to kompletnie nie zasluguje :]. EA za pomoca Fify oraz nawet NHL 09 pokazuje Konami jak sie robi gry sportowe :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co to za porównanie ? Ktoś zaraz przyjdzie i powie że mu się lepiej NBA podoba :lol: .

Wracając do tematu właśnie zabrałem się za tworzenie naszej Ekstraklasy na PS3 , a z tego co widzę te ciule z ClOWNAMI dali miejsca na stworzenie 160 zawodników , kufa to przecież smiech na sali..Po Ch@j te ograniczenia.

Odnośnik do komentarza
ale o to ze EA pokazuje Konami w tym roku jak sie tworzy gry sportowe

No ..ale CLOWNAMI wypuściło w tym roku jak na razie PeSA więc o jakim porównaniu w tworzeniu gier sportowych mówimy ? .Zresztą nie chce nic więcej pisać bo by wyszło kolejne spięcie na linii PES vs FIFA ..a to juz jest nudniejsze niż to czy Tusk udostępni prezydentowi samolot rządowy . :puk:

Odnośnik do komentarza

Spotkaliscie z takim czyms. Moze mi sie wydaje ale jak gram online z osoba ktora ma wiekszy rank w pierwszych paru minutach gra sie ok pozniej nie wiem ale sedziemu odpierdziela kazdy wslizg nawet w pilke to czerwona ale zeby bylo jeszcze w tym urok to pilkarze wchodzacy wslizgiem steruje niestety konsola. Moze sie czepiam ale moze ktos tez z takim czyms sie spotkal..?

 

Ps. I jeszcze moze powie mi ktos dlaczego bramkarz wychodzi jak lama z bramki i daje sie minac. Oczywiscie nie wciskam trojkata. Co mozna z tym cos zrobic czy to tak ma byc:D>>>?

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza
Spotkaliscie z takim czyms. Moze mi sie wydaje ale jak gram online z osoba ktora ma wiekszy rank w pierwszych paru minutach gra sie ok pozniej nie wiem ale sedziemu odpierdziela kazdy wslizg nawet w pilke to czerwona ale zeby bylo jeszcze w tym urok to pilkarze wchodzacy wslizgiem steruje niestety konsola. Moze sie czepiam ale moze ktos tez z takim czyms sie spotkal..?

 

Tak ,to normalka w online (ranking tu nie ma nic do rzeczy),dlatego ja oduczyłem się używać w ogole wślizgu .Juz pisałem o tym wczesniej że nie raz tak jest że nagle gra zostaje przerwana a ty sobie myślisz WTF? Patrzysz a tu czerwień. :D.Zarąbiście wygladaja repleye kiedy nieraz widzisz wślizg metr od zawodnika i też czerwona. :lol:

 

Online to gra dla ludzi o slinych nerwach. 8)

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza

Yeah zrywam z nowym pesem sprzedaje póki jest jeszcze w miare w cenie i kupuje wersje na ps2 ;]Wystarczyło zagrać jedną nocke z bolkiem i juljanem by wszystko wyszło z tej gry. Gra jest straszna , ma rażącą ilośc błędów ,bramki kompletnie nie cieszą , nie da się odbierać i przecinać podań ,nie ma naprawde absolutnie nic co mi w tej grze się podoba(no może poza wolnymi i nowymi markowaniami)nie będe sobie wmawiał że gra jest fajna kiedy części od 3 do 2008(ps2) są lepsze.W poprzednich częściach przymykałem oko na błędy bo nie psuły one jakoś specjalnie rozrywki teraz jest inaczej i ja za to dziękuje. Ta gra nie ma nic wspólnego z footballem .Sprzedaje tego gniota :) Jak ktoś mi powie że gra jest fajna to jestem na 100 procent przekonany że gra na komputer i tylko przez ten pryzmat ocenia(nie widać tylu bugów) .

 

 

Co ciekawe prace nad oficjalna liga w Polsce są w bardzo zaawansowanym stadium z tego co czytam na forum sceny jest już do dyspozycji 12 konsol z padami i grami ! Turnieje odbędą się w każdym większym mieście w Polsce . Niestety mnie smuci że właśnie w tego gniota :( Ale dla zabawy i ciekawosci jak będzie grał zwycięzca wybiore sie pewnie na niejeden.

 

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Mam powazny problem,jakby nie patrzec zwiazany z PS3...Rzecz sie rozchodzi o plik opcji z licencjami.Zalatwilem sobie takowy od kumpla,skopiowalem na HDD w PS3 i wszystko bylo ok,az do komentu gdy wszedlem w "network".Mialem juz wczesniej swoj "Konami ID i "Game ID",to tez wypelnilem pieknie pola.Zaczynam sie logowai i...System mnie informuje,ze podalem zly Game ID jub haslo?!?!WTF?!?!Pozmienialem wszystko "na nowo" w "Konami ID" i nie pomoglo;/ Czyzbym musial usunac profil i zalozyc nowy?Nie sadze aby to tak dzialalo.Ze co,jeden profil przypisany do pliku opcji?Stworzylem rowniez nowy plik z samymi ustawieniami,(bo tam jest przypisany login)tak aby od zera zaczac wypelnianie Game ID i nic;/

Pomozcie gracze,wicie co moze byc nie tak?Nie za bardzo mam ochote tworzyc na nowo Konami ID...Taka opcje zostawiam na sam koniec...

Odnośnik do komentarza

ostatnie 3dni grałem online po 24godzinie,grało się dobrze,prawie żadnych lagów,ale jak dziś rano włączyłem konsole to była tragedia,moi zawodnicy ruszali się jak muchy w smole,gubili piłkę,już nie mówią o niekontrolowanych wślizgach,przeciwnik biegł i przenikał poprostu przez moich piłkarzy.dziwne rzeczy działy się na ekranie,widziałem już przeciwnika poza linią bramkową poczym nagle piłka ląduje w mojej siatce.jedna akcja zwaliła mnie z nóg...wydawało mi się,że przechwyciłem piłkę,wychodzę sam na sam,ok.30m,nagle akcja przenosi się pod moją bramkę i widzę jak eto przeciwnika strzela mi gola!!!!!gdybym nie zobaczył to bym nie uwierzył.po dwóch takich meczach wyłączyłem konsole.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orson
ale puszczają profesionalne szmaty, gole koło ucha albo pod łokciem, jakies kosmosy łapie piłke kładzie sie z nią wypada mu ktos dobija ogólnie wioska i tyle

 

 

Jeśli interesujesz się piłką nie tylko w wydaniu konsolowym- kojarzysz pewnie Mariusza Pawełka- goalkeepera Wisły Kraków. Gościowi co kolejkę przytrafiały się ostatnio ftopy, większe od wirtualnych bramkarzy z PES'a. Życie panie, zycie. Błędy się zdarzają i w realnym świecie. Widziałeś jaką bramkę zaaplikował Lech francuzkiej Nancy? Bramkarz "wszedł z piłka do bramki". Spójrz łaskawszym okiem na PES'a

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orson
ale puszczają profesionalne szmaty, gole koło ucha albo pod łokciem, jakies kosmosy łapie piłke kładzie sie z nią wypada mu ktos dobija ogólnie wioska i tyle

 

 

Jeśli interesujesz się piłką nie tylko w wydaniu konsolowym- kojarzysz pewnie Mariusza Pawełka- goalkeepera Wisły Kraków. Gościowi co kolejkę przytrafiały się ostatnio ftopy, większe od wirtualnych bramkarzy z PES'a. Życie panie, zycie. Błędy się zdarzają i w realnym świecie. Widziałeś jaką bramkę zaaplikował Lech francuzkiej Nancy? Bramkarz "wszedł z piłka do bramki". Spójrz łaskawszym okiem na PES'a

 

Edit- sorry za podwójnego posta- jeśli mozna to proszę skasować jeden

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie że się zdarzają takim i nawet lepszym goalkiperom ale w pesie wszyscy bramkarze tak robią ;/ A tak być nie powinno :D Pzatym ty piszesz że się zdarzają 'czasem' a w pesie cały czas;] I tak ta gre polubiłem jest słaba ale grać się da ;] Czekam aż na tym silniku wyjdzie jakas dobra odsłona .

Odnośnik do komentarza

No dobra, mały off....albo ??

 

Może ktoś z dobrym łączem zagrałby ze mną cokolwiek, bo niestety włoskie .....pipi... i niemieckie ..pipi... a także angielskie, ehh... Słabe czerwone łącza i wydaje mi się, że porażki 1-8 grając Spartakiem to przez lagi były.. :)

 

Ogólnie online wciąga, ale Ci piętnastolatkowie są chyba zbyt poważni jak na swój wiek - na każdą moją losówkę odpowiadają w najlepszym wypadku Manchesterem... I wez tu chłopie z takim wygraj jak ma jeszcze lampke czerwoną i biega tylko jednym cyborgiem ... :(.. a ja przecież tylko Izrael wylosowałem (tym razem akurat), a w pozostałych przypadkach przecież niewiele gorzej !! ;)..

 

To się musi zmienic !!

 

Ok - to może ktoś kto lubi 2vs2 bo ja gram tylko tak od lat .... - (za wyjątkiem tych kilku 1-8 :>)

 

No normalnie to... to ...to...to..... to... - wcale się nie jąkam, tylko zanim te sukinsyny z Konami się zorientują to EA będzie już kawał dalej ....

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj obadałem nowego P.E.S-a w wersji na PS2. Rozegrałem pare meczów i nie wiem o co chodzi z tą krytyką. Gra nie jest taka zła.

Mnie strzelane gole cieszą. Odnosze wrażenie, że pasek strzału/dalekich podań w tej części szybciej się nabiera (grałem we wszystkie części PES-a oprócz 2008).

Narazie mnie ta gra przyciąga. :thumbsup:

Może po rozegraniu stu meczów zmienie zdanie. ;)

 

Jak ktoś mi powie że gra jest fajna to jestem na 100 procent przekonany że gra na komputer i tylko przez ten pryzmat ocenia(nie widać tylu bugów) .

 

Ja grałem przeciwko żywemu przeciwnikowi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...