Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Zwiedzam strony poszukując nowych wieści na temat PES 2009, podobno ma być rewolucją w każdym aspekcie gry ale po wydaniu PES2008 jakoś za bardzo się nie napalam jakiegoś przełomu ale mam nadzieje że wrócą do symulacji piłki-

[winning eleven 10] tylko nie wiem w końcu czy wyjdzie w tym czy na początku 2009 pomóżcie? :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie za szybko z tym? Może poczekajmy do oficjalnych zapowiedzi, co? Na razie ten temat będzie polegać tylko na wymienianu wad poprzedniej części i wymyślaniu coraz to nowych rzeczy w PES 2009... Proponuję na razie zamknąć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Coś cicho w tym temacie ze strony Konami- żadnego info...Choć może to i dobrze- po fatalnej ostatniej odsłonie (nie boję się tego słowa :) ; tu już nie chodzii o liczne błedy ale po prostu wg mnie...ostatnia część najzwyklej w świecie nie ma tej niesamowitej grywalności) pewnikiem team developerski usłyszał ostre słowa od szefostwa i teraz pracują w pocie czoła by przywrócić serii blask. Trzymamy kciuki!

Odnośnik do komentarza

Do premiery wcale już nie jest tak dakleko! Nie wierzę tylko w porządny online! Pewnie będzie biedny tryb sieciowy jaki zapoczątkował Xbox 360 ze swoim PES 6 (brak listy przyjaciół, pingi pokazane w kreskach - Japończyk i Polak mogą mieć po 1 kresce, brak chatu podczas gry).

Jak nie będzie można pociupać w sieci 2 vs 2 to się chyba pochlastam! Jak im silnik wypali to będą jechać na nim kilka części jak nie do następnej genaracji! ważne żeby był fun z gry i żeby tutuł nie odstraszał od ekranu jak PES 2008!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ciekawy jestem - jezeli juz w pazdzierniku bedzie wersja 2009, to raczej przybija sobie gwozdz do trumny...

Co poprawia - animacje, pewnie dodadza pare nowych, moze wlacza komunikator podczas Online. Jezeli FIFA 09 mnie nie zawiedzie, to czuje, ze na zawsze sie przezuce - juz EURO jest bardziej skomplikowana gra niz PES 2008.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Shingo "Seabass" Takatsuka z Konami:

 

"Mogę już teraz obiecać, że wersja PES-a na przyszły rok będzie zawierała dużo więcej nowych elementów, których moglibyście oczekiwać, bo właśnie obecnie nad nimi pracujemy." - stwierdził Takatsuka. "Po skończeniu pierwszej części na PlayStation 3 mamy już doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Znamy już podstawy konsol nowej generacji - teraz możemy na dobre rozpocząć wprowadzanie naszych idei w życie." Twórca stwierdził, że obecnie nie musi się już bać, że podstawowe elementy nie będą ze sobą dobrze współgrały, dzięki czemu jest w stanie skupić się nad prawdziwymi nowościami. "Teraz jestem w stanie obiecać nowe rzeczy i kompletną rewolucję w każdym aspekcie."

89442430wh9.jpg

14030610wl4.jpg

 

Odnośnik do komentarza

tak jak pisałem w temacie fifa. Żeby PES 2009, był rewolucyjny, trzeba kod z poprzednich częście zakopać 3 metry pod ziemią. Chciałbym nową, rewolucyjną piłkę od Konami, a nie usprawnioną kolejną część serii. Licencja na drużyny + licencja na turnieje OBOWIĄZKOWA. Za 259 zł za gre i 1699 zł za konsole to się poprostu nam należy !!

 

 

ps. jeżeli to menu wygląda tak w rzeczywistości, to oznacza tylko jedno, PES 09 nie będzie rewolucyjny, znowu master liga, znowu to samo, znowu będzie gra na tym samym kodzie tylko jedno się poprawi a co innego pogorszy, no i licencji znowu będzie jak na lekarstwo.

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza
"Mogę już teraz obiecać, że wersja PES-a na przyszły rok będzie zawierała dużo więcej nowych elementów, których moglibyście oczekiwać, bo właśnie obecnie nad nimi pracujemy." - stwierdził Takatsuka. "Po skończeniu pierwszej części na PlayStation 3 mamy już doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Znamy już podstawy konsol nowej generacji - teraz możemy na dobre rozpocząć wprowadzanie naszych idei w życie." Twórca stwierdził, że obecnie nie musi się już bać, że podstawowe elementy nie będą ze sobą dobrze współgrały, dzięki czemu jest w stanie skupić się nad prawdziwymi nowościami. "Teraz jestem w stanie obiecać nowe rzeczy i kompletną rewolucję w każdym aspekcie."

 

Nie uwierze w to dopuki sam w to nie zagram - słyszałem podobną bajke od konami już wiele razy ;)

 

Menu wygląda 100 razy lepiej od wersji 2008 . Records - to wygląda jak community wbudowane w gre oby to dobrze rozwiązali bo sam tryb jest strałem w dziesiątke w wersji ps2 .

Edytowane przez zajman666
Odnośnik do komentarza

Jakoś straciłem zapał po PESa po wersji 2008.Next genowa Fifa bardziej mi się podobała.A w tym roku może być jeszcze lepsza-Koso w jednym z Psx Extreme stwierdził,że grał i jest w szoku jaki postęp.Szkoda tylko,że nie można ujawniać danych do jakiegoś tam dnia w wakacje kiedy to EA oficjalnie zapowie edycje 09

Odnośnik do komentarza

Nowe Menu to zdecydowanie za mało zeby mnie przekonac do zakupu nowego PESa - tym bardziej po tej kolosalnej wpadce jaka byl PES 2008.

Tak naprawde do zakupu moze mnie przekonac tylko nowy silnik i pelna licencja, oraz nowe tryby. O calkowitym przebudowaniu i dodaniu nowych patentow do Master League nawet nie wspominam (takie wpadki jak w wersji 2008 z wytrzymaloscia pilkarzy nie moga sie juz nigdy powtorzyc).

Jezeli nie bedzie tych zmian to napewno nie kupie nowej edycji pilki Konami. Bo prawda jest taka ze na dzis dzien lepszym zakupem napewno jest Fifa - FUCK i to mowie ja koles ktory gra w kopane od ISSa Pro na PSXie i zawsze nasmiewal sie z Fify - co za czasy nastały...

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
(takie wpadki jak w wersji 2008 z wytrzymaloscia pilkarzy nie moga sie juz nigdy powtorzyc).

Przecież w każdej praktycznie częśći trzeba było w ML zmieniać co mecz zawodników bo się męczyli ...(co oczywiście jest głupotą;])

Owszem tak bylo...ale trzeba ich bylo wymieniac raz na 3-5 meczy...a w PES 2008 trzeba bylo to robic prawie co spotkanie...kazdy z nas wie jak bardzo to psulo przyjemnosc z gry w ML

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...