Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy to prawda, ze w ostatnim pachu od Konami mozna bylo znalesc takie kwiatki:

http://img440.imageshack.us/my.php?image=56846036ao0.jpg

 

Jak wyglada w koncu aktualizacja skladow ? Sa aktualne, duzo wprowadzilo zmian ? Czesto sa sprawdzane sklady ? Pytam z ciekawosci :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

dajcie mi na jabczka z góry dziękuje....

 

lesko_prosi5.jpg

 

 

 

 

 

 

kur.wa mam już tego dość czy to takie w dupe trudne biedni ludzie znaleźć to na google ?Od czego macie chociażby wikipedie? A że już nie powiem że są fora tematyczne o edycji pesów że za pierwszy z brzegu przykad podam :

 

http://pes-scena.pl/forum//index.php?showforum=38

 

który to link sie pojawia co kilka dni , ja pierdziele jak się wam niechce robić samemu ściągacie OF (option file do hooja) i wgrywacie na waszą biedna konsole . To temat o opiniach na temat pesa a zrobiło się z tego gówniane porównanie do fify i requesty o składy........4 osoby na krzyż opisały swoje wrażeniaq 30 jojczy że gra od7 lat i kiedys to i tamto ...wrrr

 

Odnośnik do komentarza

Hahaha zajman dobrze napisane :D .Właśnie odpalam PS3 i PSA i widzę że pojawił sie nowy patch 1.20 :D

Po ściągnięciu patcha pojawia nam sie nowa opcja "download " w System Settings w grze , z której ściągamy aktualizacje klubów i składów. 8)

 

wrzucal juz ktos z Was, wlasne utwory mp3 do PESa na PS3?

probuje i nie wychodzi.

 

Musisz stworzyć folder KONAMI_PES (w XMB> create playlist(nazwa folderu ) >do której poźniej dodajesz mptrójki)tylko musisz uważać by na końcu nazwy folderu nie było spacji, jak wciśniesz na padzie przycisk start to ona sie właśnie pojawia, to jest najczęstszy błąd dlatego wielu ludzi ma problemy i w wtedy w opcjach wyboru kawałków własna tracklista sie nie pojawia .

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
Wszyscy juz graja na PS3 i sciagaja patche a wersje PS2 maja w (pipi)e <_<

 

Mylisz się . Ja mam w (pipi)e obecnego Pesa i kilka poprzednich , gram w Pesa 3 z option file by malin1976 .

 

Ale mój brat chce kupić tą grę na PS2 i byłoby dobrze gdyby ktoś napisał czy jest ona lepsza od 2008 .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Taki los ps2 ... zresztą nigdy nie było oficjalnych aktualizacji na ps2 więc i teraz się raczej nie pojawią ;)

 

Są lagi online tak jak w 08?

 

Z opini które słyszałem od kilku dobrych graczy jest znacznie lepiej, zdarzają się takie wcinki jak w pesie 6 ale takich teleportów jak z 08 to juz nie uświadczysz .

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

po ograniu dem fify i pesa zamówiłem dzisiaj pes'a z drugim padem ;) sklep psxextreme zarobi na mnie trochę :P

 

gra dla mnie jest tak samo fajna jak kiedyś, ja akurat oczekiwałem że się nie zmieni za bardzo i to dostałem. grafa jest dobra, co prawda nie tak dobra jak w fifie ale na tyle dobra żeby nie było wstydu i grało się przyjemnie. dla mnie sam gameplay jest super - po wspaniałych recenzjach byłem praktycznie zdecydowany na fifę ale po ściągnięciu dema żeby się upewnić czegoś mi brakowało. ściągnąłem więc demo pesa (czego nie planowałem nawet bo właściwie skreśliłem tą grę) żeby zobaczyć czy faktycznie jest tak źle i lepiej zdecydować się na fight night 3 (potrzebowałem grę do multi z kolegą - albo piłka albo FN3 bo już ogrywaliśmy się na ps2 a do tego teraz na ps3 jest tanie), ale gra mnie na nowo zauroczyła :)

 

ja myślę że nie ma co popadać w zbiorową histerię i dawać sobie wmawiać że pes upadł.

 

mam nadzieję że sklep PE nie nawali i jeszcze w tym tygodniu zbadam pełną wersję ;)

Odnośnik do komentarza

W edycje PES6 (na PS2) i PES2008 (PC) grałem mniej niż w poprzednie,ale wersja z tego roku znowu mną zawładnęła (teraz gram na PS3,na X360 odrzuciło mnie sterowanie).Nowością jest dodanie zwodów do krzyżaka,co niekoniecznie wyszło na plus(nieraz wychodzą jakieś "niekontrolowane ruchy").Trochę złego słyszałem o podaniach,że niedokładne itp.,ale to raczej problem gracza,bo to chyba normalne,że jeśli jesteśmy żle ustawieni lub pod dużym presingiem to podanie często bywa niedokładne? a jeszcze kiedy podajemy przez pół boiska czekając na piłkę,to chyba nikogo nie zdziwi,że obrońca nas uprzedzi... Wiem,że Koniu potrafi takie niekonwencjonalne podania,ale nie każdy z piłkarzy ma tyle fantazji.Tu przechodzimy do innego zarzutu....CYBORGI,ale z drugiej strony patrzec co realnie na boisku bardzo często wyprawiają te CYBORGI,to chyba to właśnie takie....realistyczne ;) Sędziowie jakby trochę nieraz nie "dają pograc",nawet często,co jest na minus (Trzeba bardzo uważac na wślizgi,bo łatwo złapac czerwień),ale ogólnie rozgrywka przynosi dużo przyjemności i radości.PES2009 jest dla mnie grą bardzo dobrą(mocne 9) i z każdym meczem wciąga coraz bardziej :)

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dziś grałem online(już po zainstalowaniu patcha) i moim zdaniem mija się z celem takie granie,lagi zabijają płynnośc rozgrywki,a Nasza taktyka którą sobie wytrenowaliśmy grając z kumplem,czy konsolą idzie w odstawkę,mecze są strasznie chaotyczne,a nawet śmiem twierdzic,że Nasze umiejętności nie decydują o końcowym wyniku! PES jest grą w której bardzo często decydują ułamki sekund(zwód,dośrodkowanie-podanie,moment strzału),a tu przez te okropne lagi nie jesteśmy w stanie nad tym zapanowac...takie moje odczucia.

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem pileczka jest nadal bardzo dobra , gameplay dalej najlepszy , troche szkoda ze nie ma tej licencji przerazaja mnie nazwy typu mad rojo/blanco (wtf?) , ogolnie znowu fajnie ale nie wiem czy tylko w mojej wersjii ;) bramkarze to najgorsze szmaty ever w tej czesci poprostu wypluwaja wszystko , jak zlapie cos bramkarz to sie chytam za glowe i sejvuje repka .

 

mam pytanie do tych co aktualizowali sklady schevczenko jest juz w milanie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...