Skocz do zawartości

UEFA Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w wersji na PC i Xbox 360 jest polski komentarz, wiec dlaczego na PS3 nie mieliby go robic ?

 

Istnieje ryzyko bo przypominam,że wersje Fify 08 na ps3 pozbyto polskiego komentarza z idiotycznego oficjalnego powodu jakim był mały odsetek graczy posiadający konsolę PS3.

Chyba ktoś w EA Polska zobaczy aktualną sytuację playaka w Polsce

 

Edit-widzę,że Koso mnie ubiegł i jak na Zgreda przystało przedstawił solidne info ;)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet jezeli grafika nie do konca do Ciebie pada, to i tak gameplay z roku na rok jest o niebo lepszy. EA robi postepy - nie da sie tego nie zauwazyc. Aby w wersji 09 nie zmianiali silnika, tyko popracowali jeszcze nad kiwaniem zawodnikow, zastawianiem pilki i Konami bedzie musialo sie ostro napocic, by odzyskac swoich fanow...

Odnośnik do komentarza

Na xbox'ie też wygląda dość biednie. Paskudna murawa i zawodnicy jacyś rozmazanoi z dalszych kamer. Ta woda na murawie też nie wygląda za ładnie. Jeśli chodzi o gameplay to zdecydowanie in plus. Zawodnicy żwawiej reagują i działa to jeszcze lepiej niż w fifie 08. Jeśli w pełnej grafa będzie lepsza to może się okazać, że Konami traci wisienkę na torcie. Czekamy na Fife 09 ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem zwolennikiem Iss-a Winning Eleven i Pesa ,raczej nigdy bym nie zajrzał tutaj na forum ze względu na fife bo była moim przeciwieństwem do wydania 08, zawsze kojarzyła mi się z grą arkadową[ symulacją balonu itd] za to Winning Eleven[PES japoniec] bo w niego grywałem był odzwierciedleniem prawdziwych poczynań na boisku, prawdziwą symulacją a miodność gry wylewała sie hektolitrami na imprezach, ale PES 2008 wylał na mnie kibel wrzątku i czekam z niecierpliwością na Pes 2009 bo jak sie Sabass nie przebudzi może to być koniec tej serii.

Fifa wybrała dobrą droge w strone symulacji a co do grafiki ,licencji i polskiego komentarza nie mam raczej zastrzeżeń[czego tu więcej chcieć] wiecej grywalności...i tu mamy Uefa 2008 narazie demko na x-a a juz widze potencjał tej gry;] no to mamy już dwie godne piłki i walka o podium 2009 będzie naprawdę ostra o to mnie satysfakcjonuje bo czym większa walka o klientów to tym lepszy produkt;] pozdrawiam wszystkich fanów piłki

Odnośnik do komentarza

Grę mam od wczoraj, rozegrałem 20 meczy i...

 

1) Gra dwukrotnie zaliczyła zwiechę w trybie offline.

2) w meczu eliminacyjnym PL - Azerbejdżan piłka zaczęła wariować. Latała jak poroniona, samoczynnie zmieniając kierunek lotu (odbijała się od niewidzialnej ściany, która ją jeszcze napędzała). Po chwili sytuacja się powtórzyła, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Po pewnym czasie nad piłką pojawiło się nazwisko Azerskiego zawodnika. Czyżby duch?

3) Przy atomowych strzałach, w momencie kiedy piłka przekracza linię bramkową gra potrafi zaliczyć zwiechę na ułamek sekundy.

 

Zdarzyło się komuś cos podobnego?

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do komentarza
Grę mam od wczoraj, rozegrałem 20 meczy i...

 

1) Gra dwukrotnie zaliczyła zwiechę w trybie offline.

2) w meczu eliminacyjnym PL - Azerbejdżan piłka zaczęła wariować. Latała jak poroniona, samoczynnie zmieniając kierunek lotu (odbijała się od niewidzialnej ściany, która ją jeszcze napędzała). Po chwili sytuacja się powtórzyła, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Po pewnym czasie nad piłką pojawiło się nazwisko Azerskiego zawodnika. Czyżby duch?

3) Przy atomowych strzałach, w momencie kiedy piłka przekracza linię bramkową gra potrafi zaliczyć zwiechę na ułamek sekundy.

 

Zdarzyło się komuś cos podobnego?

 

Poważnie aż tak źle?? :(

 

Odnośnik do komentarza
a jak zrobili Polaków? Ilu zawodnikow ma zrobione twarze i czy jest Leo? :)

Jeżeli chodzi o reprezentację Polski to z twarzą "na licencji" jest jedynie Smolarek, chociaż imo jest sporo piłkarzy podobnych jak np. Żurawski, Błaszczykowski, Lewandowski. Boruc jest jedyną gwiazdą (brązową) w zespole, i jest troszkę podobny jednak nie ma twarzy "licencjonowanej".

 

Ale teraz najlepsze: W Uefie Euro 2008 (x360), jest stadion w CHORZOWIE!!!

Co prawda oficjalnie się tak nie nazywa, ale jest zawsze jeśli gramy Polską (home), jest niesamowicie podobny, poza tym spikier mówi w języku Polskim! Naprawdę CZAD! Żałuje że nie ma Leo, no ale chorzowskiego kotła czarownic to się nie spodziewałem.

 

A tak ogólnie to gra mnie rowzala, gra się świetnie i nie szablonowo. Turniej Online Euro jest fantastyczny! System rankingowy Bitwa Narodów także rewelacyjny pomysł, a ręczne cieszynki to najlepszy pomysł w grze sportowej jak dotąd. Kombinacji jest dużo, a niektóre wykonuje się prawie tak jak jakiegoś kombosa w bijatykach. Można zatańczyć robocika, rzucić się na kolana, lub np. zrobić salto itd.

Edytowane przez rosomaq
Odnośnik do komentarza
Grę mam od wczoraj, rozegrałem 20 meczy i...

 

1) Gra dwukrotnie zaliczyła zwiechę w trybie offline.

2) w meczu eliminacyjnym PL - Azerbejdżan piłka zaczęła wariować. Latała jak poroniona, samoczynnie zmieniając kierunek lotu (odbijała się od niewidzialnej ściany, która ją jeszcze napędzała). Po chwili sytuacja się powtórzyła, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Po pewnym czasie nad piłką pojawiło się nazwisko Azerskiego zawodnika. Czyżby duch?

3) Przy atomowych strzałach, w momencie kiedy piłka przekracza linię bramkową gra potrafi zaliczyć zwiechę na ułamek sekundy.

 

Zdarzyło się komuś cos podobnego?

 

Poważnie aż tak źle?? :(

 

Jak najbardzej, ale... Od tego czasu rozegralem okolo 30 meczy i wsio bylo ok. Cos mi sie zdaje, ze wtedy konsola sie nagrzala (system chlodzenia wyjatkowo szybko wskoczyl na wyzsze obroty) i stad takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Ale teraz najlepsze: W Uefie Euro 2008 (x360), jest stadion w CHORZOWIE!!!

Co prawda oficjalnie się tak nie nazywa, ale jest zawsze jeśli gramy Polską (home), jest niesamowicie podobny, poza tym spikier mówi w języku Polskim! Naprawdę CZAD! Żałuje że nie ma Leo, no ale chorzowskiego kotła czarownic to się nie spodziewałem.

 

Przepraszam za post pod postem, ale dostałem EURO i dzielę się wrażeniami na bieżąco.

 

Troszkę się podjarałem postem kolegi, niestety muszę go zdementować. Nie ma Śląskiego, jest w miarę podobny stadion, jednak nie ma tej charakterystycznej wieży i to świadczy że to nie on. A rzeczywiście jest spiker, który nawija po polsku, ale to nie Śląski. Chyba, ze mylnie odbieram tego posta i sugerujesz w nim o podobieństwach a nie o konkretnym odwzorowaniu stadionu w Chorzowie.

 

Trochę mnie dziwi ten duży brak licencji na stadiony, bo jest parę prawdziwych ale reszta to nielicencjonowane obiekty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...