Skocz do zawartości

UEFA Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

EA nawet braki licencji kopiuje od KONAMI. ;)

Oj ciekaw jestem pojedynku w pazdzierniku, miedzy FIFA, a PES'em.

Po Euro wydaje mi sie, ze Konami moze sie obudzic z reka w nocniku.

 

PS. czy ktos widział gdzies jakis poradnik, na temat zwodów, strzałów z rzutów wolnych itp ?

Mam ksiazeczke po dunsku, wiec sie nie orientuje ;)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gra EA bez pelnej licencji? To niezla ciekawostka, moze dlatego dziwnym trafem w tym roku w Football Managerze od Segi Holandia wyjatkowo ma oryginalne nazwiska;] Chociaz nie wiem jaka jest relacja miedzy tymi grami, moze nie ma zadnej. W sumie jedno to manager, drugie zwykla zrecznosciowka.

 

Ta, ciekawostka z kilkoma latami na karku. :]

 

Z Holandią zresztą dawno był problem, ale to już kwestia świrniętej federacji, mającej się pewnie za pępek świata.

Odnośnik do komentarza
Gram sobie turniej, wygrałem, przeszedłem dalej i nie chce już grać tą drużyną tylko inną od nowa. Idzie jakoś szybko to zrobić czy musze zagrać mecz i go przegrać ?

 

Jasiu - disconnect, zbluzga Cię rywal ale działa. Tylko koniecznie po 15 minucie meczu, wcześniej Ci nie zaliczy. Powodzenia w kolekcjonowaniu achievów (wyciągnąłem wszystkie z tego pucharu online)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wersja na X360 jest fajna... W porównania do PES-a o wiele lepiej wypada animacja piłkarzy, ich sposób poruszania się po boisku (zarówno w kwestii wyglądu jak i feelingu). Minusem są baloniaste dośrodkowania i miejscami niewielkie zacinki. Nielicencjonowana Holandia, dziadowskie twarze polaków i brak Leo to spory minusik... W końcu Polska bierze (a raczej brała) udział w tym turnieju, powinni się lepiej postarać. Po zaktualizowaniu składów jest Roger, ale nawet nie czytają jego nazwiska :huh:

Odnośnik do komentarza

Napisze tu bo być może to komuś się przyda a nie znalazłem łatwiejszego sposobu na tego acziwa.

Penalty taker - 15 punktów

Strzel bramkę z rzutu karnego w trybie "Zostań kapitanem".

Musicie przejść kwalifikacje, wyjść z grupy i w ćwierć finalne zremisować z przeciwnikiem. Strzelacie karnego i macie aczwia.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Można dodać precyzji (mniejsza siła_ przez przytrzymanie RB. Tak lekko tapniesz w przycisk i pójdzie niski strzał. No tyle, że rzaaadko wchodzą takowe, najlepiej to się sprawdza w 1-1, praktycznie gwarant.

 

Wolne

Ok 16-24 metrów analog w górę i pasek mniej niż do połowy

25-29 metrów analog bez ruchu pasek prawie do połowy.

 

Ćwicz, powinno coraz lepiej wpadać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...