Skocz do zawartości

UEFA Euro 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Po odpaleniu dema i zagraniu kilkunastu spotkań jestem w szoku!! co EA zrobiło w niespełna płu roku wyeliminowali wszystkie drażniące rzeczy z fify akcje są płynniejsze szybsze poprawiono podania prostopadłe, znakomite interwencje bramkarzy naprawdę zmiany są ogromne względem ostatniej fify jak dlamnie to połaczenie PES3 z fifką mieszanka wybuchowa REWELACJA :slinotok:

 

ps. Przez lata byłem fanem serii pro evo i z niecierpliwością czekam na pes09 (mam nadzieje ze nie spieprzą sprawy jak z pes08) ale póki co jest nowy król ze stajni EA!!

 

A wy co sądzicie o nowym tasiemcu EA?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Demko sprawdzone,pierwsze co rzuca się w oczy to grafika.Poprawiony engine z Fify08 naprawdę daje ostro po oczach.Twarze postaci,jak również trenerów są wykonane idealnie(ciekawe jak będą prezentowali się nasi zawodnicy i Leo).Do tego świetnie wyglądają ich spocone i mokre głowy(mecz w demku odbywa się w deszczu).Rozgrywka to w sumie kalka z 08 z wyeliminowaniem największej wady poprzedniczki czyli wolnych podań po ziemi.Do tego troszkę przyśpieszono rozgrywkę.Osobiście Fife08 była dla mnie lepsza od PES2008 ,więc poprawioną Euro2008 nie ma co porównywać do PESa.Jedyne co nie podoba mi się dalej to zachowanie bramkarzy,albo miałem pecha albo nic nie poprawili,a nawet spiepszyli bo na 10 rozgrywanych meczy bramkarze parę razy zareagowali bajecznie idiotycznie co w poprzedniej edycji zdarzało im się rzadziej.

 

Zauważyliście ,że czasem podczas przerywników widać sam stadion i po ułamku sekundy pojawiają się dopiero zawodnicy?Pewnie w fullu to poprawią

 

Na 100% Uefa Euro 2012 nie kupię ale widzę ,że seria zmierza w bardzo dobrą stronę.Edycja 09 z pewnością będzie bardzo dobra,ojj wyrósł PES'owi w końcu godny konkurent.

Odnośnik do komentarza
Fifa sie zbliza do dobrej gry ale jeszcze nie to a PES sie zepsuł.. wiec w co tu grac ??

Ja tam z kumplami gramy w PES od lat i teraz normalnie męczymy PES2008 jak kiedyś poprzednie części. Może i online nie da się grać ale ja nigdy nie grałem w to online tylko z kumplami więc żaden to dla mnie minus. Gra jest po poprawkach całkiem płynna, a na pewno framerate nie przeszkadza w grze, szkoda tylko popsutych replayów. W sumie to nie rozumiem za bardzo tego psioczenia na PES'a ja tam nie narzekam dla mnie to nadal najlepsza symulacja piłki i gra mi się w tą cześć za(pipi)iście (były gorsze np.dla mnie całkowicie abstrakcyjna czwórka gdzie dało się strzelać bramki "na chama" - można było spokojnie wymienić kilka podań już w polu karnym - zero finezji po prostu X i kierunek, a zawodnik zawsze "przeniknął" zwłaszcza Ci z serii "jestem szybszy niż wiatr" :P co znowu w części 6 doprowadzało do szału ... teraz kilka zmian w opcjach i wyćwiczenia i takie coś kończy się najczęściej odbiorem, oczywiście nie licząc jakiś dobrze rozpracowanych akcji ale to chyba logiczne :)).

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Ja tam z kumplami gramy w PES od lat i teraz normalnie męczymy PES2008

:) można i tak z naciskiem na męczenie ja tam wole co innego pomęczyć :P

 

Grać na siłę w tę gre tylko dla tego ze to pes??

 

Co do edycji 08 w 100% zgadzam sie z poniższym zdaniem......

 

 

- Po 1 zachowanie obrony jest skandaliczne . Szybcy napastnicy są nie do zatrzymania w tej grze .

Gra obrona nie istnieje obrońcy ustawiają się fatalnie a w polu karnym cieżko o interwencje i wyniki są przez to bliskie hokejowi na lodzie.

- Zamki hokejowe i wjazdy z boku to świetna strategia wciąż jezu to nie hokej

- gra na główki skuteczna bardziej niż powinna być , obrona ma problem z zatrzymaniem co 2 średniej centry

- wślizg i czerwone kartki , wskuteczny wślizg w tej grze graniczy z cudem , jak już trafimy nawet lekko gostka od tyłu sędzia daje z reguły czerwoną kartke odrazu

- w grze online bramkarz łapie piłke na lini bramkowej a sędzie gwiżdze rożnego parodia !!!!

- zachowanie bramkarzy bywa śmieszne smile.gif

- w ogóle o schrzanionym trybie online już nie mówie bo zrąbali to co było dobre tam.

Odczucie końcowe to dla mnie brak równowagi między obroną a atakiem co powoduje że gra jak dla mnie traci na miodności

- Ogólnie mam wrażenie że z każdą cześćią od pes3 ta gra idzie w kierunku amerykańskim , to znaczy dużo goli wiele efektownych spraw , a wiecie dlaczego pes był taki miodny dla mnie bo gra obronna stała na wysokim poziomie i trudno było o super gole jak w fifie, wreszcie wyniki były zbliżone do rezultatów w prawdziwym futbolu.

- Czego ja oczekuje od twórców powrotu do tego z czego wyszło pro evolution do takiej cześći jak była cześć1,2 3 czy nawet jeszcze 5. Proponuje wszystkim niedowiarkom zagrać w pro evo 3 na ps2 i zobaczycie jaka różnica jest między tą a tą grą. Równie świetnie wypada z tym co mamy teraz wypada też iss pro evolution które można grać na emulatorze z psx . Gierka bez zagrania 1-2 to też chyba wzór nie do osiągniecia.

Niestetety na dzień dzisiejszy po tym co zobaczyłem nie jestem optymistycznie nastawiony do przyszłości tej gry, bo mam wrażenie że nad tą grą pracują ludzie kochający sporty amerykańskie . Czasami poprostu myśle że stworzyli już prawie doskonały produkt za wcześniej i chcieli za bardzo zrobić coś nowego no i przeszli siebie ale zdecydowanie na niekorzyść tej gry.

 

W ten szajs naprawdę sie nie da grać!! ŻAL.PL

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza

Ja w temacie "oceny gier na ps3" wystawiłem PES2008 "7" ,a Fifie 08 ocenę "8+".Pierwszy raz w historii w tym roku Fifa przegoniła PES'a i w moim odczuciu niespodziewanie wręcz go zmiażdżyła(oczywiście porównuje równoległe wersje,bo taki np PES3 lub 5 jest lepszy od Fify 08).Demko Euro2008 przekonało mnie do tego,że EA zaczyna poprawiać i wyciągać wnioski z opinii graczy.Jeśli do co coraz lepszego gameplayu dodamy nieprawdopodobną licencję jaką dysponuje EA i świetny tryb online(niech tylko dodadzą w końcu kary za wychodzenie z meczu w trakcie spotkania!!!) to otrzymujemy produkt naprawdę godny polecania.Dodam,że na mojej liście must-havów na 2008 rok na ps3 obok MGS4,GTA4 czy Killzone 2 znajduje się Fifa 09(no chyba,że w Konami się obudzą i stworzą coś godnego legendy serii)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Od kilku dni szukam dobrej piłki nożnej na PS3. I właśnie w ostatni czwartek ją znalazłem :) Gra jest świetna. Bramkarze grają bardzo realistycznie, obrońcy jak już wypuszczą cię w dryblingu to i tak znajdujesz się w takiej pozycji, że ciężko cokolwiek zrobić :P Podania są już szybsze a ich celność zależy od umiejętności piłkarza. W przeciwieństwie do FIFY 08 nie każda centra kończy się bramką :D No i ten tryb be a pro... Jak dla mnie to must have dla miłośnika piłki nożnej. Uważam, że błędy z dropami i inne drobnostki nie wystąpią w pełnej wersji. To już za 29 dni!!!!!!!! :D

Odnośnik do komentarza

No ja nie wiem...albo jestem dziwny albo co jest nie tak bo uwazam ze obydwie ,pes i fifa nie zasluguja na wiecej niz 7.Jestem wielkim fanem pilki noznej ale zadna z nich nie dostarcza mi tych pilkarskich emocji.Pes moze i lepszy jezeli chodzi o sam system,ale brak nazwisk,druzyn itp ,ten przynudzajacy komentator(jeszcze go nie wywalili?!?) ktory z wielkim zapalem prezywa mecz ,sprawia ze kazda ocena tej gry powyzej 8 jest dla mnie smieszna.Problem tkwi w tym ze te gry,jednoczescie sie nie zmieniajac,sprzedaja sie jak swieze buleczki.Po prostu nie ma konkurencji i tyle.Mam nadziej ze Konami spelnie swoje obietnice i przeprowadzi radykalne zmiany w nowej odslonie,bo na EA nie ma co liczyc.

Odnośnik do komentarza
Ja tam z kumplami gramy w PES od lat i teraz normalnie męczymy PES2008

:) można i tak z naciskiem na męczenie ja tam wole co innego pomęczyć :P

 

Grać na siłę w tę gre tylko dla tego ze to pes??

 

Co do edycji 08 w 100% zgadzam sie z poniższym zdaniem......

 

 

- Po 1 zachowanie obrony jest skandaliczne . Szybcy napastnicy są nie do zatrzymania w tej grze .

Gra obrona nie istnieje obrońcy ustawiają się fatalnie a w polu karnym cieżko o interwencje i wyniki są przez to bliskie hokejowi na lodzie.

- Zamki hokejowe i wjazdy z boku to świetna strategia wciąż jezu to nie hokej

- gra na główki skuteczna bardziej niż powinna być , obrona ma problem z zatrzymaniem co 2 średniej centry

- wślizg i czerwone kartki , wskuteczny wślizg w tej grze graniczy z cudem , jak już trafimy nawet lekko gostka od tyłu sędzia daje z reguły czerwoną kartke odrazu

- w grze online bramkarz łapie piłke na lini bramkowej a sędzie gwiżdze rożnego parodia !!!!

- zachowanie bramkarzy bywa śmieszne smile.gif

- w ogóle o schrzanionym trybie online już nie mówie bo zrąbali to co było dobre tam.

Odczucie końcowe to dla mnie brak równowagi między obroną a atakiem co powoduje że gra jak dla mnie traci na miodności

- Ogólnie mam wrażenie że z każdą cześćią od pes3 ta gra idzie w kierunku amerykańskim , to znaczy dużo goli wiele efektownych spraw , a wiecie dlaczego pes był taki miodny dla mnie bo gra obronna stała na wysokim poziomie i trudno było o super gole jak w fifie, wreszcie wyniki były zbliżone do rezultatów w prawdziwym futbolu.

- Czego ja oczekuje od twórców powrotu do tego z czego wyszło pro evolution do takiej cześći jak była cześć1,2 3 czy nawet jeszcze 5. Proponuje wszystkim niedowiarkom zagrać w pro evo 3 na ps2 i zobaczycie jaka różnica jest między tą a tą grą. Równie świetnie wypada z tym co mamy teraz wypada też iss pro evolution które można grać na emulatorze z psx . Gierka bez zagrania 1-2 to też chyba wzór nie do osiągniecia.

Niestetety na dzień dzisiejszy po tym co zobaczyłem nie jestem optymistycznie nastawiony do przyszłości tej gry, bo mam wrażenie że nad tą grą pracują ludzie kochający sporty amerykańskie . Czasami poprostu myśle że stworzyli już prawie doskonały produkt za wcześniej i chcieli za bardzo zrobić coś nowego no i przeszli siebie ale zdecydowanie na niekorzyść tej gry.

 

W ten szajs naprawdę sie nie da grać!! ŻAL.PL

Dziwne, że ja jakoś mogę grać wślizgiem i nie tylko ja, a wjazd na nogi od tyłu w prawdziwym meczu to minimum żółta kartka więc oc co chodzi jakby??. Naprawdę można w obronie spokojnie zagrać wystarczy zmienić kilka ustawień np. wszyscy są ustawienia na zone marking co właśnie prowadzi do tego, że nikt kryje indywidualnie - bo od tego jest man marking. Gram bardzo dużo pułapką ofsajdową, a dośrodkowania można bardzo dobrze blokować wystarczy być nie tuż przy gościu który dośrodkowuje tylko 2-3 metry obok biec w linii i może Cię pocałować. Co do główek to właśnie to mi się podoba! w prawdziwej piłce bardzo dużo bramek pada z głowy, a w poptrzednich częściach zdobycie gola bańką graniczyło z cudem. Wiele bramek to pada tylko online, gdzie lagi są takie, że dobrym zawodnikiem wjeżdża się jak w masło bo nie wiadomo co się dzieje, w normalnych warunkach aby zdobyć gola trzeba się napracować. Sory ale nawet konsola jako przeciwnik w tej części jest wyjątkowo mocna.

Każdy ma swoje zdanie, a moje jest takie, że i tak nie ma lepszej piłki na rynku - sprawdziłem fifę i jeżeli ktoś mówi, że blisko jej do PES'a to mnie śmieszy. Grafika i ilość trybów to nie wszystko (fakt brak pełnej licencji jest śmieszny albo raczej żałosny)... liczy się gameplay, a ten offline jest WYŚMIENITY.

I najważniejsze na koniec... ZAWSZE jak wchodzi kolejna część PES'a to ciężko się przyzwyczaić..trzeba trochę pograć, a nie mówić, że się nie da grać - ano się nie da bo próbujemy zawsze grać tak jak w poprzedniej części... a tu trzeba trochę czasu na obczajenie.

Pozdro

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Dziwne, że ja jakoś mogę grać wślizgiem i nie tylko ja, a wjazd na nogi od tyłu w prawdziwym meczu to minimum żółta kartka więc oc co chodzi jakby??. Naprawdę można w obronie spokojnie zagrać wystarczy zmienić kilka ustawień np. wszyscy są ustawienia na zone marking co właśnie prowadzi do tego, że nikt kryje indywidualnie - bo od tego jest man marking. Gram bardzo dużo pułapką ofsajdową, a dośrodkowania można bardzo dobrze blokować wystarczy być nie tuż przy gościu który dośrodkowuje tylko 2-3 metry obok biec w linii i może Cię pocałować. Co do główek to właśnie to mi się podoba! w prawdziwej piłce bardzo dużo bramek pada z głowy, a w poptrzednich częściach zdobycie gola bańką graniczyło z cudem. Wiele bramek to pada tylko online, gdzie lagi są takie, że dobrym zawodnikiem wjeżdża się jak w masło bo nie wiadomo co się dzieje, w normalnych warunkach aby zdobyć gola trzeba się napracować. Sory ale nawet konsola jako przeciwnik w tej części jest wyjątkowo mocna.

Każdy ma swoje zdanie, a moje jest takie, że i tak nie ma lepszej piłki na rynku - sprawdziłem fifę i jeżeli ktoś mówi, że blisko jej do PES'a to mnie śmieszy. Grafika i ilość trybów to nie wszystko (fakt brak pełnej licencji jest śmieszny albo raczej żałosny)... liczy się gameplay, a ten offline jest WYŚMIENITY.

I najważniejsze na koniec... ZAWSZE jak wchodzi kolejna część PES'a to ciężko się przyzwyczaić..trzeba trochę pograć, a nie mówić, że się nie da grać - ano się nie da bo próbujemy zawsze grać tak jak w poprzedniej części... a tu trzeba trochę czasu na obczajenie.

Pozdro

 

Po pierwsze szanuje twoje zdanie kwestia gustu :) Moje zdanie na temat nowego pesa jest w skrócie takie że konami podbiło na maxa do arcade!! pes08 pod względem gp przypomina serie iss od konami osaka a to jak potraktowali grę na ps3 to juz jest skandal!! na trybunach piksele dropy spadki animacji ogólny syf zapłaciłem zaraz po premierze 230zł za ten gniot grałem przez okres trzech miesięcy czekałem cierpliwie na łatke po łatce niewiele sie poprawiło więc sie pozbyłem tego gniota powtarzam pes08 moim zdaniem najgorsza część serii!! role sie odwróciły ea idzie w stronę symulacji a konami w arcade

Edytowane przez sivkins
Odnośnik do komentarza

Witam

Czy wiadomo jest coś na temat polskiego komentarza w tej grze? Bo jeśli będzie Szpaku z Szaranowiczem to może sobie sprawię, jak nie będzie to czekam na Fifę 09.

 

Edit

Wg sklepu PE w wersji na PS3 nie będzie polskiego komentarza :D

a w NEO+ gra łyknęła około 8,5 (nie pamiętam dokładnie)

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku - powaznie.

Juz FIFA 08 byla dla mnie mega zaskoczeniem, zas wyeliminowanie paru drobnych bledow, przyspieszenie rozgrywki (akcje sa bardziej dynamiczne) no i lepsza kontorla zawodnikow sprawa,ze FIFA ma szanse wyprzedzic PES'a.

Oprawa graficzna daje tak po oczach, ze od pierwszych minut czlowiek nie moze oderwac oczu od telewizora.

MEGA PLUS dla EA ! Oby tak dalej !

Obecnie gram caly czas w PES'a 6 na 360tke, wersji 2008 w ogole nie kupowalem, bo szkoda pieniedzy, ale jezeli FIFA bedzie w dobrej cenie, to chyba sie przezuce...

 

Podobno w wersji na PC i Xbox 360 jest polski komentarz, wiec dlaczego na PS3 nie mieliby go robic ?

Odnośnik do komentarza

A mnie się nie podoba, bo fifa na konsole zmierza imho w stronę wersji pecetowej (patrz jakieś słabe, dziwne, proste modele piłkarzy na 'dalekich' kamerach czy chociażby te plamy z wody (?) na boisku) Dynamika lepsza, ogólnie poprawiona na +, cinematicsy piękne (szczególnie z trenerami), teraz bardziej wynik zależy od przypadku, ogólnie gra się trochę lepiej. Ogólnie dla mnie to jedynie półprodukt, na który można zwrócić uwagę tylko ze względu na 'ręczne' cieszynki.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...