Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Carrion

Featured Replies

Wiem że trochę głupio że to ja zakładam ten temat,bo akurat gram w tym zespole,ale.....

-słyszał ktoś kiedyś coś?

- może był na koncercie ? :(

jakby co to linki do teledysków :)

 

 

http://youtube.com/watch?v=rbbN-7Xlkbs

piszta opinię ;)

  • 2 weeks later...
  • Replies 26
  • Views 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Jak już pisałem w twoim profilu mi się osobiście bardzo podoba. Rozpisywać się nie mogę bo znam tylko to co w teledyskach i na stronie, a na żadnym koncercie nie byłem, jednak jeśli będziecie kiedyś znowu grać w Katowicach (na metalmanię się nie załapałem) to na pewno przyjdę*.

 

*O ile nie umknie to mojej uwadze :)

  • Author

w sygnaturce mam link do dat koncertów :)

za duzo klawiszy jak dla mnie,ale dajecie rade.

w sygnaturce mam link do dat koncertów :P

 

widziałem, ale po za Metalmanią o Katowicach cisza ;]

No, moglibyście do Katowic przyjechać, bo nieźle gracie :P

  • 1 month later...

eee tam na ślunsk? do Kraka zawitajcie... (żart z tym śląskiem oczywiście..)

  • Author

Nowy teledysk

Ślunsk i Krak w lipcu,teraz siedzimy nad nowym materiałem i ogólnie mało gramy koncertów ;)

 

  • 5 months later...

Jakby co, to jestem tu nowa i jeszcze niebardzo wiem o co w tym wszystkim biega (tak dla wiadomości :-)

 

Czy słyszał ktoś? no, jasne, że słyszał i nie chodzi mi tylko o mnie, gdyż jestem z Radomia, także mocno bym Wam pewnie podpadła, gdybym powiedziała, że o Was nie słyszałam (ale spokojnie, znam i to bardzo dobrze :-) Rozmawiałam z ludźmi z innych miast, w których graliście i większość jest raczej przychylnie do Was nastawiona, zresztą trudno się temu dziwić ;-) Jak już zaczęłam, to pochwalę się, że w środę byłam w Proximie- było super, chociaż nie wróciłam obolała jak z MetalCave :-) tam tak daliście, że przez półtora tygodnia miałam paraliż karku :-)Właśnie, myślałam, że się ,,niechcąco" natknę na Adiego w środę, a tu d......, tylko nie pomyśl, że dziobię ;-)W zasadzie, to założyłam tu profil tylko po to, żeby odpisać na Twoje posty odnośnie zespołu, także prosze mnie tu nie bombardować jakimiś pytaniami odnośnie gier, bo w tej kwestii jestem młot ;-)

Jakby co, to proszę o jakąś odpowiedź, to będę wiedziała, że coś mi się w końcu udało zrobić na tej stronie (bo jakieś 2 dni od rejestracji nie mogłam zrobić nic)!!!!

Pozdrowienia dla super Basisty :-)

  • Author

W środę gralismy (he he he no właściwie to ja akurat nie ) koncert akustyczny ,więc z perkusistą mielismy "wolne " ;)

O.o masz odsłuch do tego unpluggdu?

 

kasę pewnie przytulił a miał wolne ;)

W środę gralismy (he he he no właściwie to ja akurat nie ) koncert akustyczny ,więc z perkusistą mielismy "wolne " ;)

 

 

A nie można było łaskawie przyjechać do Proximy, napić się piwka i porozmawiać z fanami..........., albo fankami ;-)?

To ja specjalnie z Radomia jadę.............hehehehe, żartuję, odpoczywaj, wskazane przed listopadem ;-)

Najpierw byłam chora po jednym koncercie, teraz po drugim- Ktoś mi tu wisi 100 zł za leki i za chusteczki ;)

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • Author

wy u Wojewódzkiego graliście?

Acha ;)

Ja to ten w czerwonych spodniach :P

  • 3 weeks later...

Będziecie w czwartek na rzeszowskich Juwenaliach, z chęcią posłucham :thumbsup:

  • Author

Będziecie w czwartek na rzeszowskich Juwenaliach, z chęcią posłucham :thumbsup:

wpadaj ;)

mam tego twojego zespołu dosyć, nic osobistego, po prostu na esce rock to napierdalają a ta rozgłośnia często w studio leci, ogólnie to mamy tam ochotę powsadzać wam bejzbole w tyłki

  • 1 year later...
  • Author

Nowy singiel,można hejtować :P

  • Author

4523_53d3_500.jpeg

fajne gimby

tyle tylko, że oprócz pana z brodą to nie Carrion :P

  • 2 years later...
  • Author

Singiel zapowiadający 4 płytę-Masorz hejtuj :P

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.