April 1, 200818 yr Wiem że trochę głupio że to ja zakładam ten temat,bo akurat gram w tym zespole,ale..... -słyszał ktoś kiedyś coś? - może był na koncercie ? jakby co to linki do teledysków http://youtube.com/watch?v=rbbN-7Xlkbs piszta opinię
April 10, 200818 yr Jak już pisałem w twoim profilu mi się osobiście bardzo podoba. Rozpisywać się nie mogę bo znam tylko to co w teledyskach i na stronie, a na żadnym koncercie nie byłem, jednak jeśli będziecie kiedyś znowu grać w Katowicach (na metalmanię się nie załapałem) to na pewno przyjdę*. *O ile nie umknie to mojej uwadze
April 11, 200818 yr w sygnaturce mam link do dat koncertów widziałem, ale po za Metalmanią o Katowicach cisza ;]
May 17, 200818 yr Author Nowy teledysk Ślunsk i Krak w lipcu,teraz siedzimy nad nowym materiałem i ogólnie mało gramy koncertów
October 31, 200817 yr Jakby co, to jestem tu nowa i jeszcze niebardzo wiem o co w tym wszystkim biega (tak dla wiadomości :-) Czy słyszał ktoś? no, jasne, że słyszał i nie chodzi mi tylko o mnie, gdyż jestem z Radomia, także mocno bym Wam pewnie podpadła, gdybym powiedziała, że o Was nie słyszałam (ale spokojnie, znam i to bardzo dobrze :-) Rozmawiałam z ludźmi z innych miast, w których graliście i większość jest raczej przychylnie do Was nastawiona, zresztą trudno się temu dziwić ;-) Jak już zaczęłam, to pochwalę się, że w środę byłam w Proximie- było super, chociaż nie wróciłam obolała jak z MetalCave :-) tam tak daliście, że przez półtora tygodnia miałam paraliż karku :-)Właśnie, myślałam, że się ,,niechcąco" natknę na Adiego w środę, a tu d......, tylko nie pomyśl, że dziobię ;-)W zasadzie, to założyłam tu profil tylko po to, żeby odpisać na Twoje posty odnośnie zespołu, także prosze mnie tu nie bombardować jakimiś pytaniami odnośnie gier, bo w tej kwestii jestem młot ;-) Jakby co, to proszę o jakąś odpowiedź, to będę wiedziała, że coś mi się w końcu udało zrobić na tej stronie (bo jakieś 2 dni od rejestracji nie mogłam zrobić nic)!!!! Pozdrowienia dla super Basisty :-)
November 2, 200817 yr Author W środę gralismy (he he he no właściwie to ja akurat nie ) koncert akustyczny ,więc z perkusistą mielismy "wolne "
November 2, 200817 yr W środę gralismy (he he he no właściwie to ja akurat nie ) koncert akustyczny ,więc z perkusistą mielismy "wolne " A nie można było łaskawie przyjechać do Proximy, napić się piwka i porozmawiać z fanami..........., albo fankami ;-)? To ja specjalnie z Radomia jadę.............hehehehe, żartuję, odpoczywaj, wskazane przed listopadem ;-)
November 5, 200817 yr Najpierw byłam chora po jednym koncercie, teraz po drugim- Ktoś mi tu wisi 100 zł za leki i za chusteczki
February 27, 201016 yr Author Singiel promujący drugą płytę (jak to singiel-radiowy, przyjemny numer ) . Premiera 26 marzec http://www.youtube.com/watch?v=udlIovsetmY
May 10, 201016 yr mam tego twojego zespołu dosyć, nic osobistego, po prostu na esce rock to napierdalają a ta rozgłośnia często w studio leci, ogólnie to mamy tam ochotę powsadzać wam bejzbole w tyłki
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.