Skocz do zawartości

Carrion


adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jakby co, to jestem tu nowa i jeszcze niebardzo wiem o co w tym wszystkim biega (tak dla wiadomości :-)

 

Czy słyszał ktoś? no, jasne, że słyszał i nie chodzi mi tylko o mnie, gdyż jestem z Radomia, także mocno bym Wam pewnie podpadła, gdybym powiedziała, że o Was nie słyszałam (ale spokojnie, znam i to bardzo dobrze :-) Rozmawiałam z ludźmi z innych miast, w których graliście i większość jest raczej przychylnie do Was nastawiona, zresztą trudno się temu dziwić ;-) Jak już zaczęłam, to pochwalę się, że w środę byłam w Proximie- było super, chociaż nie wróciłam obolała jak z MetalCave :-) tam tak daliście, że przez półtora tygodnia miałam paraliż karku :-)Właśnie, myślałam, że się ,,niechcąco" natknę na Adiego w środę, a tu d......, tylko nie pomyśl, że dziobię ;-)W zasadzie, to założyłam tu profil tylko po to, żeby odpisać na Twoje posty odnośnie zespołu, także prosze mnie tu nie bombardować jakimiś pytaniami odnośnie gier, bo w tej kwestii jestem młot ;-)

Jakby co, to proszę o jakąś odpowiedź, to będę wiedziała, że coś mi się w końcu udało zrobić na tej stronie (bo jakieś 2 dni od rejestracji nie mogłam zrobić nic)!!!!

Pozdrowienia dla super Basisty :-)

Odnośnik do komentarza
W środę gralismy (he he he no właściwie to ja akurat nie ) koncert akustyczny ,więc z perkusistą mielismy "wolne " ;)

 

 

A nie można było łaskawie przyjechać do Proximy, napić się piwka i porozmawiać z fanami..........., albo fankami ;-)?

To ja specjalnie z Radomia jadę.............hehehehe, żartuję, odpoczywaj, wskazane przed listopadem ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...