Skocz do zawartości

Civilization Revolution


goggy

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście demko się spodobało, jak gra stanieje poniżej stówy to pewnie sobie sprawię. Jedna rzecz mnie niepokoi (może drobiazg dla niektórych) - przy przesuwaniu kursora płynność animacji leci na pysk. Czy tylko w demie tak jest, czy w pełnej wersji jest tak samo? Czekają nas kulawe i niedopracowane gry? Bo chyba PS3 ma wystarczającą moc żeby przy grze jak Civilization nie było czkawek?

Odnośnik do komentarza
Mi osobiście demko się spodobało, jak gra stanieje poniżej stówy to pewnie sobie sprawię. Jedna rzecz mnie niepokoi (może drobiazg dla niektórych) - przy przesuwaniu kursora płynność animacji leci na pysk. Czy tylko w demie tak jest, czy w pełnej wersji jest tak samo? Czekają nas kulawe i niedopracowane gry? Bo chyba PS3 ma wystarczającą moc żeby przy grze jak Civilization nie było czkawek?

ja nie kojarze zeby mi sie tak dzialo w ogole o_O

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Zakupilem fulla w ciemno, bo demka mi sie nie chcialo testowac i musze przyznac, ze zabawa jest przednia. Poki co wprawdzie bawie sie na nizszych poziomach trudnosci, zeby rozpracowac kazda cywilizacje i pobadac cuda swiata.

 

Gra wydaje sie byc splycona bardziej od genialnej i jedynej w swoim rodzaju jedynki. Ale IMO nie mozna narzekac. Panowie sprytnie przeniesli serie na konsole. Szkoda, ze w kampani nie wybieramy dlugosci rozgrywki i jestesmy ograniczeni jedynie do wyboru poziomu trudnosni i rasy. Dalej nie obadalem pozostalych opcji czy chociazby oferowanych scenariuszy bo po prostu chcialem zagrac sobie kampanie.

 

Zabawa w laczenie jednostek w armie fajna. Szkoda, ze gra z pewnoscia po jakims czasie sie znudzi bo jedyne co oferuje to tworzenie jednostek i budowa budowli, reszta wyglada na automatyczna. Nawet nie zauwazylem nigdzie opcji irygacji settlersami. Drogi buduje sie z poziomu miasta i kopalnie rowniez. Troche to zawodzi. Brak manualnego rozmieszczania ludzi by okreslic kto sie czym zajmuje i trzeba kombinowac z dostepnymi opcjami. Ogolnie nie jest zle, ale gra nie bedzie raczej na dlugie lata jak to bylo w przypadku jedynki, a jedynie krotkim epizodem.

Odnośnik do komentarza

No właśnie,minusem jest to że jednostki praktycznie poza kolorem niczym się od siebie nie różnią,a powininna być różnica pomiedzy armiami(poza hoplitami i jeszcze kilkoma jednostkami).Dodatkowo wkurza fakt że ciagle chodzi o to samo,szybko zbudowac armie i wojna.Ale gra ogólnie się fajnie.

 

 

 

Dzisiaj udało mi się wygrać kampanie francuzami na najwyższym poziomie(7 godzin grania),powiem jedno-Masakra,jak gra konsola.Zdominowałem świat,na szczescie mam save wcześniejszy i spróbuje wysłać Statek do Alfa Centauri,no i szkoda że można wywalić tylko jednego atoma :P

 

 

 

Widze że pisze sam :P Udało się komuś wymyślić Future Technology?Gdy brakuje mi z 5 kolejek do wynalezienia tego,wygrywam gre przez dominacje i nie moge wszystkiego odblokować.Nawet ukradłem grekom naukowca(nie pamiętam nazwiska)który miał mi przyśpieszyć wynalezienie FT,ale zamiast 15 kolejek dostałem 14 do czekania,moze tego się nie da zrobić?

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

gierka jest pierwsza klasa, bardzo fajnie udalo sie tworcą dostosowac sterowanie do mozliwosci konsol . polecam gierke kazdemu ,zarowno starym wyjadaczą civilizacji dla ktorych bedzie to jakis powrot do przeszlosci w uproszczony sposob, a dla nowicjuszy w swiecie civilizacji niebedzie problemu z zalapaniem oco chodzi.

 

szkoda tylko ze niemozna wygrac poprzez dominacje nuklearną :twisted: , niestety tylko 1 atom .

Odnośnik do komentarza

No właśnie to jest kiszka,powinny być źródła uranu zeby móc wywalić więcej rakiet.Online pusto,chciałem dzisiaj pograć.W końcu wiem co to jest to Future Tech.,miałem to już ale nei myślałem że to to :P.FT to jest SDI Defence,a ja głupi myślałem że beda jakieś lasery i wszystkie jednostki beda inaczej wyglądać :P

Odnośnik do komentarza

nieprzesadzaj, oczywiscie niema co porownywac rewolucji do pozostaalych cywilizacji pod wzgledem rozbudowania, no ale gameplay i miodnosc z gry pozostala na rownie wysokim poziomie i to jest najwazniejesze !. ja nieporownoje jej do poprzednikow , tylko ciesze sie tym ze jest . moge wygodnie usiac w fotelu i graaac, a powiem wam ze czas leci przy tej grze jak woda z kranu. wczoraj zaczalem grac o 14 , za chwilke patrze na zegarek a tu 20 :) .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Chyba nie można.

Moim zdaniem Revolution jest lepsze od IV. Kto powiedział, że każda strategia musi być długa i nudna. Revolution jest wystarczająco rozbudowane a wszystkie cięcia sprawiły, że gra jest dynamiczna i można grać przez internet. Nie wyobrażam sobie gry w IV z inną osobą.

Jak ktoś chce zagrać online to jestem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...