Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chorobcia, a już się bałem, że tylko ja poważniej zainteresowałem się tym tytułem. Mapka "z wagonami" ma kapitalny klimat, a i od strony wizualnej prezentuje się niezwykle okazale (mówiąc delikatnie).

 

Czyli co? Przed nam kolejne kilka miesięcy ostrego patroszenia (tym bardziej, że tym razem jest po prostu... krwawo).

Odnośnik do komentarza

Na multi też jest krwawo, odpadają kończyny, krew, KREW. Mniam ;) .Granaty, artyleria, meele atak, nożem też daję radę, szczególnie sam odgłos "ciachnięcia" i wbicia w typa, hehe.

Tak samo krytykowane kilka stron temu psiaki, moim zdaniem niesłusznie. Toż to piękny widok, gdy nasze kundlaki, zagryzają przeciwnika, albo ile razy dostałem zawału, gdy sam kogoś ostrzeliwałem, a za pleców wskoczył na mnie "Burek". Skoro po samej becie, można wywnioskować, że gra jest bardziej brutalna, to co dopiero będzie na singlu naszpikowanym skryptami.

 

Odnośnik do komentarza

IMO nowy COD to zadna rewelacja , panowie z Treyarch mieli bardzo ulatwione zadanie gdyz dostosowali sie do wspanialego szkieletu stworzonego przez Infinity Ward w COD:MW , wiec mamy tu Modern Warfare ubranego w klimat II WS czyli najwieszej zmiany :) a mnie klimat IIWS juz dawno sie przejadl dlatego tak bardzo podszedl mi produkt Infinity Ward . Nowy COD napewno bedzie bardzo mocny jesli chodzi o multiplayer a czy singiel utrzyma poziom poprzednika ktory byl genialny czas pokaze.

ps. co do krwi , masakry , odpadajacych konczyn to nie ma sie jak dla mnie czym zachwycac bo na multi ( mowie o becie ) praktycznie jest to nie zauwazalne a tak naprawde tylko na replayu gdy ktos dostaje granatem/artyleria .

Odnośnik do komentarza

Mam już pełną wersję. Cóż mogę powiedzieć... na pewno to, że gra jest bardzo dobra, chyba najlepiej oddane realia II wojny, co raczej dziwić nie powinno bo technologia przecież idzie do przodu. Z całą pewnością nie można powiedzieć, że panowie z Treyarch nie potrafią robić gier, może i CoD 3 był średnio udany, ale ta część jest naprawdę dobra. Misja w Czarnobylu z CoD 4 - myślałem, że to już jest maksimum i ciężko będzie zrobić coś równie dobrego, jak widać myliłem się... misja czwarta - "Vendetta" mną pozamiatała totalnie, chyba przebija nawet tą w Czarnobylu. Polecam grać na veteranie - wydaje mi się, że ten poziom jest trochę łatwiejszy niż w poprzednich częściach, co nie znaczy, że jest łatwo, myślę, że jest akurat. Z tego co udało mi się zauważyć to już skrypty nie dają się tak we znaki tzn. wrogowie nie wybiegają bez końca aż się nie posuniemy do przodu tylko jest ich określona ilość (wszyscy są zaznaczeni na radarze, jeden przeciwnik = jedna czerwona kropka), przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Cieszy też to, że grając na veteranie nie każdy skupia uwagę tylko na tobie i lekkie wychylenie kończy się deadem. Tutaj jest inaczej, zauważyłem też, że nasza "ekipa" naprawdę po coś jest, była akcja, że ja wybiłem tylko 1-2 wrogów i się schowałem, natomiast oni zajęli się całą resztą i skutecznie ich wybili.

Na koniec jeszcze może krótka wzmianka o Multi - pograłem trochę i z tego co zauważyłem to największą zmianą jest zwiększenie dynamiki gry - jest porównywalna do tej z "4". Na zwykłym trybie (core) łatwiej jest zabić przeciwnika niż w becie. Wiadomo są nowe mapy, kilka naprawdę fajnych, a niektóre wydają się bardzo chaotyczne, aczkolwiek może to wynikać z ich nieznajomości. Ogólnie jest pozytywnie, ale jak dla mnie to przełomowej "4" nie przebije ta gra. Jeśli macie jakieś pytania to walcie.

 

PS. Zapomniałem wspomnieć, gra jest dosyć mocno brutalna, dziwni mnie tylko traktowanie tego jako minus w tej recenzji: http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5172&STR=1

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

Butcher - dokładnie, misja w Czarnobylu też była do tej pory najlepszą w jaką grałem, ale mówię Ci ta jest tak samo dobra, ale pewnie i tak znajdują się tacy co ją skrytykują. Nie oglądałem filmu więc, nie wiem, ale słyszałem, że ta misja Vendetta nawiązuje do filmu "Wróg u bram" :D

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

3 rzeczy Popioł ;)

 

-napisz coś więcej o trybie zombie, jak się sprawuje itd.

 

-tak myślałem, że będzie jakaś misja, próbująca podskoczyć do Prypiatu, zresztą wczoraj przeglądałem jakie są achivy, i jest jeden mówiący coś o skończeniu misji ze snajperką czy coś takiego. Od razu przyszła mi na myśl słynna misja Czarnobylska z Cod-4. A jeżeli mówisz, że nawiązuje do filmu "Wróg u Bram" to jeszcze lepiej.

 

-ostatnia sprawa, wczoraj jak oglądałem recke na GT, to było widać, zresztą co podkreślał recenzent GRA JEST CHOLERNIE BRUTALNA. A wracając do gry-online i ich "fachowości", to ja dziękuje postoję.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
-napisz coś więcej o trybie zombie, jak się sprawuje itd.

 

One spawnuja sie o tak o ;) - na poczatku sa wolne i w malych ilosiach chodza zas potem na wyzszych levelach przyspieszaja (czyt. biegaja), maja lepszy "armor" i np 1 strzal w glowe to nie smierc lecz poczatek smierci oraz w wiekszej grupie chodza.

Za zabijanie dostajesz "kase" na bron jak i budowanie barykad - czesc wisi na scianie zas mozesz podejsc do skrzyni Random i za chyba 800-900 "kasy" trafi ci sie jakis CKM ktory sie przyda lub tez nieprzydatna snajperka ;). Moj rekord we 2 osoby to 16 lvl, z recki na GT wywioskowalem z tego co mowil lektor ze na 360 sa boty do tego trybu (niech ktos to potwierdzi) zas na PC nic wiecej nie ma. Jest tylko 1 mapka (a szkoda ze tylko 1 :/) ale licze ze patch/dlc doda jakies nowe - na PC moga pewnie mapperzy sie przylaczyc o ile dostana dokumentacje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...