Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Slowem podsumowania tego co juz wiemy (narazie bardzo malo informacji) to:

 

- nad gra pracuje to samo studio co nad Call Of Duty 3 - Treyarch

- prawdopodobnie powrot do II WS (byla praca dla programistow lubiacych i znajacych ten okres)

- premiera pod koniec tego roku fiskalnego wiec pewnie w Q1 2009 (watpie by chcieli zdazyc na Boze Narodzenie)

- wyjdzie na wszystkie platformy, ale nie wiadomo jak z PC

- podobno maja byc misje z udzialem Japonii

 

Wedlug mnie fajnie, uwielbiam ten okres. ;) Czekam na wiecej informacji. Skoro w 3-ce byli Polacy to moze teraz czas rzucic nas do Polski, kurde, tyle sie dzialo np. w Wojnie Obronnej (wrzesien - pazdziernik). Mam nadzieje, ze nie bedzie misji samolotem, ani zadnych innych udziwnien. Licze po cichu tez na kilka rzeczy z Cod'a 4 (radar, hud).

 

Ciekawe jak z online'm bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie - Treyarch ze swoim Call Of Duty 3 rynku nie zawojowało. Dlatego też obawiam się o 5 część, bo może być zawód względem poprzedniej odsłony. Czy to pojawi się na PC, czy też nie - mało mnie to interesuje, gorzej jednak z samym okresem II WŚ. Oby znaleźli coś ciekawego i proszę, byleby nie powiązanego z Pacyfikiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o kampanię dla pojedynczego gracza to WW2 zawsze bardziej mi się podobał. Jednak teraz nie wyobrażam sobie cod-a bez tych wszystkich umiejętności, tłumików, Red Dotów, SCOPów, skinów itd.itp. :). Szkoda, że za pracę nie bierze się IW. Zapewne zagram w CoD 5, ale jestem prawie pewien, że nie wciągnie mnie jak cod4.

Odnośnik do komentarza
Wedlug mnie fajnie, uwielbiam ten okres. ;) Czekam na wiecej informacji. Skoro w 3-ce byli Polacy to moze teraz czas rzucic nas do Polski, kurde, tyle sie dzialo np. w Wojnie Obronnej (wrzesien - pazdziernik).

 

Dokładnie. jest jeszcze tak wiele ciekawych motywow do przerobienia, a autorzy zamykaja się tylko na Francji, Niemcach i Rosji. W trójke jeszcze nie grałem, ale motyw polskich czołgistów to i tak troche za małó.

Odnośnik do komentarza

za szybko ten sikłel , nawet jesli robi go inny team . Wolałbym zobaczyć jakis oficjalny dodatek do CoD 4(tak jak United Offensive do CoD1) niż od razu 5 . II WS w grach to temat rzeka ,że starczyłoby na jeszcze z 10 gier problem w tym , ze twórcy uwzieli sie na Niemcy , Francję i Rosję. Mi się marzy CoD in Vietnam and Laos :D

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

imo ciekawa opcja byl by wietnam. nie orientuje sie za dobrze ale chyba nie bylo jeszcze strzelanki na konsole z wietnamem w tel. to skradanie sie po dzungli i nagly ostrzal nie wiadomo zkad, albo spacer po polu ryzowym "slyszysz nadjezdzajacy patrol i robisz szybko zasadzke" sporo walk toczylo sie tez w miastach wiec mysle ze to ciekawy pomysl do obrobienia. no i juz byly bardziej przyzwoite bronie, ak-47, m4 i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
ja tam wole terazniejsze klimaty - zbyt duzo powstalo gier w klimacie 2WS - kilka czesci COD oraz MOHa - wole jakis inny konflikt - usa vs korea bo irak byl. Multi wymiata w 2 jak i 4 ale ze lubie mp5, ak47,itd itd (oraz te upgredy) cenie wyzej ostania czesc

Mam takie samo zdanie - mam juz dosyc przerabianie wkolko 2 wojny swiatowej. Zainwestowalem ostatnio w 5 odslone serii i myslalem, ze chlopaki na troche zostana w tych czasach, bo wykonanie i pomysl jest rewelacyjny, powrot do II wojny swiatowej jak dla mnie jest chybiony i od razu przechodzi mi ochota na ten tytul. <_<

Odnośnik do komentarza

tym bardziej ze wychodzi w tym roku bia hell`s highway...swoja droga jest tyle fantastycznych miejsc gdzie mogli by rzucic nas w IIWS..narvik, wlochy, balkany, polska (np partyzantka lata 40-45) albo ostatnie msc wojny kiedy front cofal sie przez PL albo w koncu pociorac szkopami przy np 88 i lupac do t34) Pacyfik tez bylby ciekawym teatrem dzialan.

Co do czasow wspolczesnych ciekawymi konfliktami bylby rejony laosu/wietnamu czy chocby nasze balkany znowu np jakies misje spec ops o ktorych napewno sie nie slyszy :D

Tyle ciekawych miejscowek ale jesli znowu bedzie zdobywanie plaz, walka w snieznej rosji, czy znowu bieganie po pustyni to chyba bedzie trza podziekowac ile mozna katowac to samo. po cod1 i dodatku UE dla mnie do momemtu wyjscia COD4 seria byla tylko odcinaniem kuponow. Dopiero COD4 znowu wprawil mnie w zachwyt i sprawil ze lupie do dzis w niego:)

Odnośnik do komentarza

na Wietnam bym nie liczyl... zbyt drazniacy temat w US, poza tym amerykanie nie kupili by gry o tym jak dostaja wpierdziel...

 

bardziej stawiam, ze infinity ward pojdzie byc moze w strone przyszlosci (klawo!!) lub zrobi zatoke perska...

 

 

IMO najlepszy motyw z wszystkich mozliwych CoD... to Stalingrad w CoD1... to byla korwa masakra!! i rozczarowanie, ze to nie ja zawiesilem flage na reichstagu... jeszcze wybuch atomowki w 4 byl kozacki...

 

 

ogolnie w CoD najbardziej ruskie kampanie mi sie podobaly :)

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Wietnamu ani wspolczesnosci raczej nie bedzie, obstawiam, ze IW zrobi znow cos ala Modern.

 

Mogliby dac cos z Holandii, Wloch, Polski. (oby nie Afryka - totalne DNO w dwojce).

Czegos Ty sie najadl ? Szaleju ?

Najlepsze misje w dwojce ( i chyba najlepsze w ogole do wyjscia Cod 4 ) to walsnie Afryka w CoD 2 .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...