Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

No i stalo sie... wczoraj popoludniu na mapie downfall gralismy z kumplem i jak zawsze nam na tej mapce idealnie szlo tak wczoraj nie umielismy nawet znalezc druzyny przeciwnej, po jakis 3 fragach na ich korzysc zobaczylem cos co mnie dobilo, zostalem zabity z pod ziemi. wczoraj wieczorem jeszcze z tym samym kolega obczailismy tego glitcha, przy wejsciu do tunelu podziemnego wystarczy skoczyc w sciane w odpowiedznim miejscu i jestes pod ziemia!!! widzisz wszystko to co jest na powierzchni, mozesz zabic kazdego kto jest poza scianami budynkow a oni cie nigdy nie zczaja (tym bardziej jesli grasz z kamuflazem,tlumikiem i na hardcore bez killcama). Zbierac bron po trupach mozesz z pod ziemi wiec nie martwisz sie o amunicje, jedyną drogą wyjscia z podziemi jest wejscie do czolgu, albo... utopienie sie poprzez wejscie na teren z wodą, tak! panowie ktorzy robili gre napisali tez skrypt do plywania (jest nawet gotowa animacja!) jak i topienia sie (stopniowo ekran robi sie coraz bardziej czerwony, co kilka sekund) Moj kolega znalazl nawet filmik na youtube pokazujacy glitcha o tym samym efekcie co powyrzej na mapie roundhouse, filmik byl z bety, ale probowalismy i nic, glitch zostal na szczescie usuniety. Dzisiaj na downfallu juz widzielimy pelno ludzi wykorzystujacych tego glitcha (na "core", na "hardcore" jeszcze spokojnie) Jak dla mnie ta mapa juz odpada totalnie, smutne bo to byla jedna z moich ulubionych zostaje tylko wybrac SKIP lub wyjscie. Mamy nadzieje ze szybko wyjdzie jakis update, bo tak to niema co grac zwlaszcza ze juz sa odkryte glitche tez na innych mapach, naszczescie mniej efektywne a i tez duzo bardziej skomplikowane do zrobienia (uzycie bazooki by sie odbic wyzej i dostac "gdzieśtam" itd.)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 653
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

CoD4 przeszedłem na normalu i nie wiem co mnie podkusiło ale CoD5 przechodzę na weteranie. Mam wielki problem z misją Vendetta. Motyw z szybką u mnie nie działa tzn raz snajpera trafiłem ale potem on mnie trafił... Ktoś ma jakąś magiczną sztuczkę ? oglądałem filmiki na YouTube z tej misji i czytałem posty ludzi na różnych stronach ale nic ciekawego z tego nie wywnioskowałem. Po 1h prób zrezygnowałem na dziś:)

Odnośnik do komentarza

Panowie pytanie.

Nigdy nie gralem w Call of Duty,zadna czesc.Jest jeszcze sens pakowac sie w to przy okazji World at War?Mam na mysli mutli.

Cale zycie gralem albo w Gears of War albo...rpgi lol,wiec fpsy to weak point.

Jest sens czy ta gra wymaga duzo skilla i mnie tam zjedza?

Odnośnik do komentarza

Velius- w takim razie zostaw w spokoju piątkę i koniecznie łykaj CoD'a 1 i CoD'a 2 na PC. Warto dla genialnego singla. I w ogóle dziwnie jest byc graczem, a w takiego Call of Duty nie zagrać.

Trójkę sobie daruj, czwóreczkę kupuj na konsolę, piąteczka to już tylko (jak chcesz) na dokładkę.

Zabawy z CoD-em broń Boże nie zaczynaj od piątki.

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
Velius- w takim razie zostaw w spokoju piątkę i koniecznie łykaj CoD'a 1 i CoD'a 2 na PC. Warto dla genialnego singla. I w ogóle dziwnie jest byc graczem, a w takiego Call of Duty nie zagrać.

Trójkę sobie daruj, czwóreczkę kupuj na konsolę, piąteczka to już tylko (jak chcesz) na dokładkę.

Zabawy z CoD-em broń Boże nie zaczynaj od piątki.

Ja bym nie radził kupować starszych gier, przecież w COD nie ma żadnej fabuły i nie trzeba nadrabiać zaległości. Jakbyś kupował głównie dla singla radziłbym czwórkę, jeśli nastawiasz się na multi to piątkę (po prostu jest więcej graczy). O trudność się nie martw, gra się bardzo klasycznie, nie jest tak specyficznie jak W Gearsach, więc szybko się przyzwyczaisz.

Odnośnik do komentarza

No jak nie umiesz dobrze celowac, to grajac online w zadna gre fpp nie bedziesz w czolowce. Duzo tutaj zalezy od szczescia, ale tez i dobrej taktyki. Jezeli ktos cie zajdzie plecami do tylu, to juz masz bardzo male szanse cos zdzialac. Wielokrotnie mialem sytuacje wpadam do pokoju zabijam jednego goscia, nagle wychodzi jakis kamper skitrany w rogu za lada, czestuje mnie seria z karabinu w plery i juz nie wiele da sie zdzialac.

 

Dlatego teraz gram bardziej z przyczajki, chodze glownie po rogach mapy i czekam az kogos wypatrze, wtedy atakuje. Mniej punktow zdobywam, ale mam lepsze ratio.

Edytowane przez Fernando
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...