Skocz do zawartości

Czarna Lista


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze falszywe nabijanie GS ostatnio jest modne, a Microsoft nie kwapi by się by skutecznie blokować cheaterów, sądzę że miło by było stworzyć małą czarną listę wśród naszych rodzimych gwiazd, które to zostały przyłapane na nielegalnym nabijaniu GS.

 

Jak można skutecznie sprawdzić kompana? Otóż skutecznie nie można, ale można sobie pomóc ściągając plugin do Firefoksa Greasemonkey https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748

Następnie trzeba go zainstalować

A na samym końcu wkleić w miejscu gdzie wpisujemy adres stron poniższy link

http://www.geocities.com/snapdragon64/Achi...estamps.user.js

zaakceptować go... i od teraz na stronie Xbox.com pod achievementami naszych znajomych pojawi się nie tylko data odkrycia danego achievementa, a także dokładna godzina.

http://xenocidic.com/2008/04/11/how-to-vie...cked-times.aspx

 

Będziemy więc widzieć taaakie kwiatki

 

sssssssssssssff6.th.jpg

 

 

 

Lista Gamertagów

1. juve26 - sam się przyznał - glitchowanie retail i arcade, wymiana kont

2. juve26 is legit - kontynuacja poczynań

3. LoD Wheezzy - udowodnione przez juve26 - zabawa save'ami, wymiana kont

4. Vartan PL - po części sam się przyznał - glitchowanie retail i arcade

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie kumam co to za dowod? Jak vartan gral offline, to po podlaczeniu do neta zaktualizowalo mu z ta sama godzina..

Czas jest pokazywany tylko przy tych achv ktore zostaly odkryte grajac online... jak gral offline to nie ma ani daty ani czasu. To jedyna deska ratunku cheaterow.

Odnośnik do komentarza
Nie macie nic innego do roboty tylko w w11 sie bwić..

Nie kroolik ,dobrze znam Vartana i wiem że wszystkie arkadki ma 100% legalnie zrobione a jak chcecie sie bawić w dochodzenia to wasza sprawa.

:starwars:

A ty masz zglitchowane Project Sylpheed ( i naprawdopodobniej DW: Gundam ), jak kiedys byla ta aukcja na allegro, o mozliwosci doladowania GSa o 1k, to z niej skorzystales - Zertaul powinien ciebie dodac na ta liste 8)

Odnośnik do komentarza
Nie macie nic innego do roboty tylko w w11 sie bwić..

Nie kroolik ,dobrze znam Vartana i wiem że wszystkie arkadki ma 100% legalnie zrobione a jak chcecie sie bawić w dochodzenia to wasza sprawa.

:starwars:

A ty masz zglitchowane Project Sylpheed ( i naprawdopodobniej DW: Gundam ), jak kiedys byla ta aukcja na allegro, o mozliwosci doladowania GSa o 1k, to z niej skorzystales - Zertaul powinien ciebie dodac na ta liste 8)

owned :P

 

Osobiście na swoim koncie mam zglitchowane achievementy online w skate - gra przez przypadek dała mi je sama z siebie.

Odnośnik do komentarza

Wg. zasady - robiłeś wałki - jesteś przeciw tematowi, nie robiłeś - jesteś za lub ci to wisi

 

Ja mam w(pipi)lion pkt. za achivy z gier od Atari 800XL, C64, Timexa itd. kto mi podskoczy? :twisted:

 

Dla mnie może nie oszustwem, ale zawiewającym smrodem faktem jest granie w Avatara i inne syfy.

Zastanawiam się po co ludzie oszukują? Niby większy GS to co?, lepszy gracz?, bardziej się zna? Fejm?

Zamiast cieszyć się grą to grają w największe crapy jakie wydał świat by podbić GS'a.

Odnośnik do komentarza

Project Sylpheed kupilem na allegro ale za 43zł 3xAA od uzytkownika O nicku Depesz. Dw Gundam sprawdz sobie najpierw kolejnosc itd zanim oskarzasz.

Dw:gundam zajeło mi jakies 77h(nie grałem sam przez pare dni na zielonej szkole katowali kumple)

:neko: ,a GS mi wisi bo i tak zmieniam GT bo che miec konto na Usa.

Edytowane przez zwierzakX360
Odnośnik do komentarza
Nie macie nic innego do roboty tylko w w11 sie bwić..

Nie kroolik ,dobrze znam Vartana i wiem że wszystkie arkadki ma 100% legalnie zrobione a jak chcecie sie bawić w dochodzenia to wasza sprawa.

:starwars:

A ty masz zglitchowane Project Sylpheed ( i naprawdopodobniej DW: Gundam ), jak kiedys byla ta aukcja na allegro, o mozliwosci doladowania GSa o 1k, to z niej skorzystales - Zertaul powinien ciebie dodac na ta liste 8)

 

Łeheh, a to dobre, jeden oszust kryje drugiego. Kabaret normalnie :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie macie nic innego do roboty tylko w w11 sie bwić..

Nie kroolik ,dobrze znam Vartana i wiem że wszystkie arkadki ma 100% legalnie zrobione a jak chcecie sie bawić w dochodzenia to wasza sprawa.

:starwars:

A ty masz zglitchowane Project Sylpheed ( i naprawdopodobniej DW: Gundam ), jak kiedys byla ta aukcja na allegro, o mozliwosci doladowania GSa o 1k, to z niej skorzystales - Zertaul powinien ciebie dodac na ta liste 8)

 

Co do DW: Gundam to nie jestem pewien, ale albo zamienił się jakoś z moim kumplem grą, albo hasłami do kont na XBL :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...