Skocz do zawartości

Skate 2


Kroolik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ahm, myślałem że chodzi o coś bardziej skomplikowanego niż zwykły back czy frontflip. Gra jest strasznie łatwa, może to dlatego że w Skate grałem przez rok dzień w dzień :D.

Spadam grać dalej.

.

Edit:

Nie wiem do dalej robić, mam już sponsorów na deck, kółka i trucki, żadnych zadań do zrobienia, pro film już nagrałem, bonusowe zadania zrobione, co dalej?

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Na razie jestem rozczarowany.

 

-postać dalej chodzi jakby miała maczugę w odbycie

-kolorystyka jest zbyt pomarańczowa i momentami jakbym w gta grał

-Z(pipi),ANY framerate

 

Gra czasami tak masakrycznie zwalnia, że aż boli. Spróbuję odinstalować i z płyty odpalić, może wtedy będzie lepiej.

 

Na razie Skate>Skate2

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego nie zrobiłen napewno. Nie mam okładki w Thrasher, brakuje mi sponsoringu na buty i ubrania. Jedyne co mi zostało do zrobienia to niektóre spoty i Pro challenge z ekipą Girl w SKATE, ale to raczej jest nieistotne.

Faktycznie, brak sklepu i sortowania na marki to rzecz, której nie potrafie zrozumieć. I samych ciuchów też niespecjalnie dużo, zaledwie jeden model butów Fallena. Faworyzują DC i Plan B :P

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Skate 2 miecie jedynke. Miasto po prostu miazdzy, co 10 metrów widzimy za(pipi)istą miejscówke, masa skateparków, masa genialnych spotów. Miasto jest ogromne, zdecydowanie bardziej zróznicowane niz to w jedynce, gameplayowo tez lepiej, jakoś tak dwójka po prostu bardziej mi lezy. dla mnie jak na razie 9+/10

I da się kamerę zmienić, ku*** nareszcie

 

Animacja wkrurza, to fakt

Odnośnik do komentarza

nowa odslona ma swoje plusy i minusy.

rzeczywiscie brak sklepu i podzialu na firmy, sam edytor skatera tez jakis dziwny. to fakt, ze postac chodzi dretwo. ale dla mnie to nie takie wady. w koncu to nie gra i przebieraniu dziewczynki/chlopca i chodzeniu, tylko o jezdzie na desce. dretwe chodzenie spelnia swoja role - moge wejsc po schodach - mi to wystarcza.

a wiekszy asortyment trickow (maloooo!), lepiej zaprojektowane lokacjie i lepsza fizyka sprawiaja, ze dwojka cieszy moje serce. ja jestem na tak.

Odnośnik do komentarza

podsuńcie chopkę dla lepszego wybicia.

 

i dla mnie ta gra jest lepsza od jedynki, nie ma takiego kopa na dzieńdobry ale miasto, fizyka, triki i wielość/róznorodność miejscówek wymiata. a hall of meat online z fajną ekipą ludzi to mistrzostwo świata.. no i oczywiście spooory plus za "create a spot", zassałem narazie kilka - pomysłowość ludzi nie zna granic.

 

btw. jak chcecie ślijcie invity na live, pogramy razem i na własnych zrobionych spotach poszalejemy?

Odnośnik do komentarza

Też się zgadzam że lepszy od jedynki, pomaranczowy kolor atakuje tak tylko na poczatku, downtown jest juz wporządku, no i po prostu każdy spot miazdzy te ze skate, tutaj naprawde na kazdym kroku można przystanac i katowac jedno miejsce przez godzine.

 

Właśnie mam zadania w Mega Compound, przegieli chłopaki z tym, przeciez tu sie lata ^^

 

2 foty

 

44283.jpg

 

44272.jpg

Edytowane przez Mikes
Odnośnik do komentarza

Jak masz dużo gier do ogrania do nie kupuj Skate 2, bo na pozostałe tytuły nie będziesz miał czasu ;)

BTW, mam problemy z:

Mag - Who lives here? (trzeba przeskoczyć ogromnego gapa i upaść kilka (naście?) metrów niżej bez upadku)

Thrasher - Oi! Let's Skate! (handplant na wysoko postawionej poręczy. Doskakuje tam tylko nie wiem, w którym momencie wcisnąć RB żeby złapać się ręką poręczy).

Liczę na pomoc :)

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...