Skocz do zawartości

Skate 2


Kroolik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 349
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Średnio to wygląda :/ paskudne tekstury, u kumpla było fatalnie, ale to może dlatego że siedzieliśmy blisko przy monitorze, u mnie już jest trochę lepiej(TV). Ale i tak robi średnie wrażenie, skate. lepiej wyglądał.

No bo przecież tekstury najważniejsze, c'nie? Sorry, ale jak ja gram w dobrą grę, którą niewątpliwie było (jest przecież, kurde) skate, a pewnie i skate 2 taką też będzie, to za przeproszeniem w du.pie mam tekstury. Nie wiem czy ci chodzi o tekstury postaci czy otoczenia, ale pomyśl czy wolisz 10 superdopracowanych outfitów i jeden mały skatepark w rozdzielczości mylion x mylion czy kilkaset ciuchów prawdziwych marek i ogromny teren do eksploracji i nawet samodzielnego ustawiania. To jeszcze nie ta generacja, gdzie przy tak wielkim terenie i konieczności jak najszybszego doczytywania tekstur będziesz miał wszystko w nie wiadomo jakiej jakości.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

No i pierwsze wrażenia mam za sobą :) W demko nie grałem, ale pewien jestem, że chodzenia nie poprawili. IMO to największy minus Skate 2. Intro jest naprawdę za(pipi)iste, w szczególności scena przechodzenia obok oddziału dla psychicznie chorych ;) Jedynie tutorial mi się wydaje gorszy niż w "jedynce". Tam uczyło nas kilku różnych, znanych skateboardzistów, a tutaj wszystkie manuale itp. są podane przez bodajże jednego gościa. Nie dotarłem co prawda to nauki nowych trików, ale z tymi pewnie nie będzie inaczej. IMO jednak dla nowicjuszy w temacie skateboardowej serii EA lepszy jest pierwszy Skate.

Odnośnik do komentarza

pograłem.. i powiem szczerze tego się spodziewałem, zrobiłem kilka zadań - miasta jako tak nie zwiedzałem ale i tak pare fajnych miejscowek wybadałem. nie ma rewolucji jak przy pierwszym skate ale jest sporo innowacji w formie zadań. fizyka jak najbardziej na plus, czuć ciężar, czuć prędkość i czuć te triki. generalnie ja spadam do grania, z biegiem czasu coś napewno dopiszę.

Odnośnik do komentarza

dobra, pierwsze schody.

robie zadanie "who lives here?"

niby wszystko robie ok, ale za kazdym razem wywalam sie przy ladowaniu, tak jakby predkosc byla za duza, albo wysokosc. jakies pomysly?

 

E D I T

zrobilem jakby ktos tez mial klopoty to podpowiem ;)

ale nie psuje na razie zabawy innym

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

no też mi się tak wydaje, troszkę trudniej zaliczać niektóre czelendże niż w jedynce.

 

btw. pograłem przed chwilą z godzinkę online - trafiłem na hall of meat z super ekipą gości (uk/usa/niemcy - wali mnie z kim gram jeśli tylko jest fajnie, nie jestem hamburgerofobem), to cośmy się uśmiali, beka niepojęta. coś mi się widzi że ten tryb będzie najbardziej oblegany, hehe aż bolą mnie policzki od śmiechu..

Odnośnik do komentarza

od samego poczatku kiedy odpalilem gre mam wrazenie, ze robiac ja zakladali, ze gracz ma jedynke za soba.

nikla ilosc tutoriali do podstaw. jakies smutne minimum potraktowane po macoszemu. jak ktos nie gral w jedynke to wspolczuje tak sie uczyc trickow.

a poziom trudnosci, jak dla mnie trzyma fason. sa zadania przy ktorych musze powalczyc. a wtedy satysfakcja zaliczenia jest wieksza. lechce mnie ta gra - przynosi to czego bylo mi brak w jedynce. co prawda nie wszystko, ale czesc. dobry kolejny krok na przod.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...