Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Metyloamina w warunkach normalnych jest gazem. Jeśli miałaby być skroplona w danej temperaturze musiała by być pod odpowiednim ciśnieniem. I odwrotnie gdyby ciśnienie a zarazem objętość miały być określone to powinno się dostosować temperaturę. Polecam Równianie Clapeyrona. Jeśłli ją przewozili w tak prosto zbudowanych wagonach, żę i Jesse i Todd umieli je odkręcić to pewnie była w postaci roztworu wodnego. A regulacja stężenia roztworu wodnego nie jest chyba zbyt trudna dla chemika. W końcu wszyscy znamy taki proces jak "odparowywanie wody".

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No ale mimo wszystko zgadzam się z Wami, że mogli coś lepszego wymyślić, żeby ukraść niezmienioną metyloaminę. Poza tym odcinek spoko. Motyw Skyler i rozmowy z nią denerwują w tym sezonie, mimo że w poprzednich nie irytowały. Osoba Flynna ma potencjał i myślę, że ten aktor podołałby ważniejszej roli, ale scenarzyści i reżyser traktują go jak bardzo ułomnego i wciskają dialogi którym podołałby ośmiolatek.

Co do akcji rodem z drużyny A- mam nadzieję, że na ten sezon limit na nie się już wyczerpał i teraz powróci brudne, złe "breaking bad" i Walt z plastrami na łysym łbie.

Odnośnik do komentarza

Głęboko w czwartym sezonie jestem... w jakim celu Walter chce zabić Gusa? Przecież to wyrok śmierci dla niego.

 

Ale chyba w innym serialu skoro zadajesz takie pytanie.

 

 

Po co walt produkuje mete ?

 

Wybacz, po prostu czasem gubię się w motywach Waltera i jego zachowaniu momentami. Jakoś nie wydaje mi się, by nawet z użyciem niewykrywalnej trucizny taki Mike by się nie domyślił że Walt ma coś z tym wspólnego.

 

Ale dobra już nie zadaje pytań :P Akcja tak się rozkręciła że chyba w parę dni dogonię aktualnie emitowany odcinek.

Odnośnik do komentarza

odcinek swietny,

bardzo podobal mi sie mike, to jak jest zmeczony tym wszystkim (miny jak podsłuchiwal hanka, motyw z kartka czy spotkanie w psiarni), scena kolacji wyborna tak samo jak walt tłumaczacy jessiemu swoja wizje imperium, na poczatku jak mieli okazje sprzedac metyloamine pewnie wielu myslalo 'walt bierz 5 baniek i masz ty i twoja rodzina zycie ustawione' a jak powiedzial jakie naprawde ma ambicje + zona suka odliczajaca minuty do nawrotu to nie dziwie sie ze gardzi takimi 'ochłapami' i chce dalej w tym siedziec

 

i'm in the empire business, hell yeah

 

 

 

Odnośnik do komentarza

breaking bad>the wire. ja wiem, ze troche herezja ale czy kabel kiedykolwiek wywolywal takie emocje? nie sadze

 

rozjechalbym walcem ta (pipi)e, ktore wymyslila podzial sezonu na 2 czesci ;///////

Edytowane przez kad2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...