Skocz do zawartości

Breaking Bad


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciekawi mnie co zaraz pójdzie nie tak. W tym odcinku jakoś sprawy się ustabilizowały i wszystko wskazuje, że to Skyler jest najsłabszym ogniwem i od niej zaczną się poważniejsze komplikacje.

 

Sądziłem, że finał zafunduje nam Waltera nawalającego ze swoich pukawek w stylu Człowieka z blizną, ale po tej familijnej scenie przed TV to już raczej nie wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza

Trochę to naciągane, że wszystkie wydarzenia z sezonów 1-4 miały miejsce w przeciągu niecałego roku. A z kolei w pierwszym odcinku sezonu Walt obchodzi niby 52 urodziny, czyli szykuje się spory skok w czasie.

 

A, no i z nowego odcinka - chyba Scarface nie pojawił się tam bez powodu. :)

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Nowy odcinek bez szału moim zdaniem, to z tymi domkami trochę naciągane - niby najciemniej pod latarnią ale jakieś takie małosycące mnie jako widza rozwiązanie. Nagle się okazuje, że Walt i Jesse paradują razem po ulicy pełnej innych domków i sąsiadów kiedy do tej pory kluczem było ukrywanie się przed resztą świata. No i najpierw gadali, jak to zabezpieczyć meble przed smrodem chemii, a potem sami w swoich chemicznych strojach rozłożyli sięna kanapie. Oczywiście można próbować to tłumaczyć tym, że je opłukali ale chemię z tych strojó spłukuje sięinną chemią a nie wodą. Więc tak czy siak kanapa przesiąknie czymś dziwnym.

 

 

W sumie to po obejrzeniu byłem trochęzawiedziony - liczyłem że akcja grubo i dynamicznie się rozwinie, a tymczasem dostałem odcinek o tym jak rozkładająsprzęt - brakowało tylko muzyczki w tle i fast forwardu z kolejnymi ujęciami prac jak to zwykle bywało w Druzynie A albo jakimś MacGyverze. Taki odcinek max 7/10.

Odnośnik do komentarza

Czepiacie się Skylar, przynajmniej zrobiła Marie to, co cała obsada serialu powinna jej zrobić.

 

Teraz to przynajmniej siedzi cicho i nic nie mówi a Marie jak odpierdalała tak odpierdala do dziś...

 

 

P.S:

 

 

Podobno w przyszłym odcinku ma się pojawić dawno zaginiona siostra Skyler

 

Sarah-Wayne-Walking-Dead_400.jpg

 

 

I jej mąż/syn/wujek (niepotrzebne skreślić).

 

 

,..,..................................,,,,,,,,,,,,,,,,,.jpg

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Obstawiam, że Jesse już przeleciał Lydię czyli ogólnie Mike może zaraz już być nie potrzebny, skoro będą w stanie załatwić sobie Metyloaminę, a wywalenie Mike'a pozwoli zarobić spore ilości pieniędzy. Walt powoli przekabaca Jessie'go na swoją stronę więc to chyba tylko kwestia czasu.

Ogólnie w tym odcinku dużo było spraw rodzinnych i skupiał się przede wszystkim na Skyler, podobnie jak jeden z poprzednich skupiał się np. na Mike'u. Sporo było też powrotów do motywów z poprzednich odcinków np. stary nowy samochód Junior'a, wspólne śniadanie z bekonem, sceny przy basenie (w końcu spotkanie Walt'a i Hank'a), czy choćby tik-tok zegarka, które od razu skojarzyło mi się z odcinkiem One minute z trzeciego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Super odcinek, te napięcia pomiędzy poszczególnymi postaciami to mistrzostwo.

 

Już myślałem, że Skyler do końca sezonu będzie taka sterroryzowana przez Waltera cicho siedzieć, ale jednak wyskoczyła przed szereg i mu nawtykała co sądzi, tylko że ten znowu ją zniszczył psychicznie :D

 

No i cieszę się, że Hank jest w swoim żywiole, po tej całej beznadziejnej sytuacji w 4ym sezonie ze zbieraniem minerałów(oprócz końcówki) należy mu się, chociaż ten awans może zmniejszyć intensywność działań DEA przeciwko Heisenbergowi, bo jeśli Hank będzie tylko koordynował działania zza biurka to już może nie być tak skutecznie.

 

Mike oczywiście opanowany aż do bólu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...