Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trylogia jest na allegro za 119 zł. Dobra cena

 

Ale ja szukam tylko pierwszej części.

 

Ktos orientuje sie ile mega potrzeba na zainstalowanie tego playera? Nie mam teraz czasu się w to bawić, a mam tylko memorkę 256mega od arcade.

 

Nie wiem dokładnie, ale mam tez tą memorkę i nie zauwazyłem żeby to były jakieś wielkie mega...

 

Kurde, dziwi mnie to. Po co wam odtwarzacz umierającego formatu, to prawie jak kupowanie VHS kiedyś.

Rozumiem, że część ma kolekcję filmów dvd (to odtwarzacz chyba też macie?), ale jak wiadomo nie wyjdą już żadne nowości w HD-DVD więc jedyne co to pozostaje kupno tych co wyszły.

A te co wyszły kosztują tyle co dvd więc po co kupować zwykłe dvd skoro można mieć to smao w hd. Jakieś z dupy to zdanie wyszło ;f. I w sam raz na przeczekanie do momentu aż czytniki bluray stanieją

 

Mam to samo zdanie. Nowości nie będzie ale będę miał dużo klasyków tanio w HD. Ja potrafie niektóre ulubione filmy oglądać po 10-15 razy. I tak jak mówi Masta poczekam na tanie odtwarzacze blu-ray, ewentualnie obniżke PS3.

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

Jakos nie moge sie zdecydowac na to hd-dvd z powodu dosyc skromnej ilosci dobrych filmow. Fakt, cena smiesznie niska, ale czy oplaca sie kupowac playera dla,powiedzmy, 5-7 filmow?

Do tego niektore interesujace mnie pozycje kosztuja tyle co filmy na blu-ray (np. panstwo smith czy hanibal)

Edytowane przez Marvel
Odnośnik do komentarza
Jakos nie moge sie zdecydowac na to hd-dvd z powodu dosyc skromnej ilosci dobrych filmow. Fakt, cena smiesznie niska, ale czy oplaca sie kupowac playera dla,powiedzmy, 5-7 filmow?

Do tego niektore interesujace mnie pozycje kosztuja tyle co filmy na blu-ray (np. panstwo smith czy hanibal)

 

Hmm, z oferty ok. 200-300 filmów na HD takich "must have'ów" u mnie znalazłoby sie przynajmniej 20. I to tak licząc po łebkach. Chyba że masz bardzo zawężone zainteresowania.

 

Ale weż pod uwage że nie znajdziesz odtwarzacza blu-ray za troche ponad stówkę.

Odnośnik do komentarza

Po prostu wiekszosc hiciorow dostepnych na hd-dvd juz widzialem. A za przecietny film nie zaplace 40 zl albo i wiecej. Ja sie chyba nie zdecyduje, a reszta moze probowac jak nie jest na biezaco z kinem. No i wiadomo, jezeli macie ps3 lub planujecie jej zakup to hd-dvd wydaje sie bezsensowna opcja, bo troche filmow na blu-ray tez jest dostepnych po atrakcyjnych cenach no i ten format "zyje".

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

wie ktos czy blade runner final cut zawiera 5 wersji czy jedną "ostateczną"?? Bo właśnie zamówiłem z dvd.vo.uk, pakiet 2 filmy za 10 gbp - życ nie umierac, taniej niz sam blade runner w media

 

Nie chodzilo mi o 2 filmy jednoczesnie. Po prostu zeby moc jeden obejrzec, pozniej drugi bez przekladania plyt.

no tak, da się bez problemu. Za to nie da się zrobić tak że pauzujesz film w konsoli, oglądasz na hd i wracasz do zapauzowanego na konsoli, zacznie grać od początku.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jak tylko zobaczyłem, tą promocje sprawa była oczywista. Filmów w HD-DvD jest dość dużo i to naprawdę interesujących (mnie). A Blu-Ray i tak będe miał w Ps3 więc.....

Czekam na kuriera, dziś nie przyjechał, a tak po za tym pomyśleli z filmem Underworld 2. Film taki sobie, ale dobra pokazówka HD. Aż boje się pomyślec o Matrixie. :wub:

 

Jeszcze jedno, nawet jakbym miał obejrzeć tylko z 5 filmów. To co, kolekcjonuje filmy, sprzęt więc taki odtwarzacz to wręcz obowiązek.

 

P.S. Jak ktoś chętny, mogę zamienić się Cesarzową na Dobrego agenta. ;)

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj chyba weszła nowa odsłona sklepu i chyba się walnęli przy czymś, bo nagle podają koszty wysyłki Lost Odyssey, skoro jeszcze niedawno niemożliwa była wysyłka poza granice UK. Także wybierasz pewnie grę, której nie wysyłają poza granice państwa.

 

Doszło dziś do mnie 7 filmów, na kolejne 3 jeszcze do jutra pewnie poczekam :) Cud, miód i orzeszki ten interesik :D

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dostałem swoj HD player i muszę powiedzieć ze jakość filmów zabija. Bez porównania ze zwykłymi DVD. To najlepiej wydane przeze mnie pieniądze w tym roku :P Polecam kazdemu

 

EDIT:

 

Pilot super sprawuje sie z moim TV samsunga, jak dla mnie to wielki PLUS poniewaz oryginalny pilot jest juz baaardzo wysluzony i nie reaguje juz tak jakbym tego chcial, a pilocik Microsoftu bardzo dobrze go zastepuje.

Aby nawiazac polaczenie pilota z TV nalezy przytrzymac 2 sec przyciski TV i OK, nastepnie podswietli sie jedynie klawiatura numeryczna, nalezy wprowadzic KOD i potwierdzic przyciskiem TV. Kody do chyba wszystkich firm telewizorow znajdziecie tutaj:

http://www.xbox.com/en-US/support/systemse...ontrolcodes.htm

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...