Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj obejrzałem pierwszy film w HD - "Holiday" z Cameron Diaz i Kate Winslet. Oczywiście obraz jak żyleta, o dźwięku się nie wypowiem (nie mam sprzętu). I przyczepię sie do szczegółu jednego - w scenach spokojnych, gdy kamera prowadzona jest powoli lub jest statyczna jest ok, ale jeśli tylko strzeli panoramkę i zacznie szybciej cos kadrować - są widoczne skoki, tak jakby spada ilość wyświetlanych klatek na sekundę. Nie mam możliwości porównania na innym filmie (na razie) więc pytam - czy to normalne?

Odnośnik do komentarza

Stawiałbym raczej na "wysoką jakość" xboxowego czytnika... niech Was nie zdziwi także, jak będą problemy z odczytem płyt HD DVD wyprodukowanych w Polsce...

 

Hmm, mam taka wątpliwość - czy odtarzacz HD-DVD ma region?... Przeglądając sklepy netowe zobaczyłem regionalizację filmów.

HD DVD - w przeciwieństwie do Blu-ray - NIE MA regionalizacji.

Kupuj filmy gdzie chcesz na świecie i nie sugeruje się regionami w opisach, zwłaszcza w sklepach US (np. Amazon).

 

Miesiąc temu kupiłem drugi odtwarzacz HD DVD (po xboxowym) - stacjonarną Toshibę EP 35 na eBayu DE. Mam skrzywienie (jak może Państwu wiadomo :)) na punkcie kina domowego, a Tośka podaje już wszystko w max jakości jaką oferuje format ( i film) czyli np. audio w DTS HD MA :)

O "szczegółach" typu cicha praca, własny wyświetlacz czy komplet wyjść audio/video do wzmacniacza nie wspominam nawet...

 

"Śmierć formatu" podnieca tych, którzy obserwowali wojenkę i trzymali kciuki za BD/PS3. A jaka jest rzeczywistość ?

HD DVD oferuje dokładnie tą samą jakość filmów co Blu-ray (1080p, Dolby TrueHD, DTS HD MA, itd.) - skoro więc jest okazja nakupować ulubionych filmów w najwyższej możliwej aktualnie jakości i do tego player za 100 zł - kogo obchodzi czy format nadal istnieje? Oczywiście - nowych produkcji już nie będzie (albo pojedyncze sztuki dosłownie), ale dla fanów dobrego kina, ze znajomością angielskiego (bo ofkoz mówimy wyłącznie o imporcie w oryginalnych wersjach językowych) jest kilkadziesiąt pozycji wartych zakupu, klasyków kina akcji, itd.

A biorąc pod uwagę ogólnoświatowe wyprzedaże tych filmów w necie po 30-40 zł - odpowiedź jest prosta...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Już.

 

www.play-asia.com - Duzo filmów w dobrej cenie, sprawdzone, przychodzi zawsze, cła nigdy nie płaciłem.

www.yesasia.com - jeszcze wiecej filmów, teoretycznie darmowa przesyłka - ja zapłaciłem jakieś grosze...

 

Jak wolisz w euro to uderzaj do

www.amazon.de - nie sprawdzałem, ale widziałem filmy za pare euro.

 

W ostateczności allegro.

 

Odnośnik do komentarza

Stałem się posiadaczem HD-cudeńka jakieś 2 tygodnie temu i muszę powiedzieć, że nie żałuję :)

 

Strasznie słabo szukacie okazji, moi mili ;)

 

dvd.co.uk - sporo filmów w dobrych cenach przy obecnym kursie funta, funt lub dwa (zależnie od filmu) za przesyłkę, która idzie 2 dni :o Do tego sporo filmów, które w parze kosztują po 5Ł - żyć, nie umierać.

 

Pamiętajcie: HD-DVD's not dead !!!

 

PS. Jak ktoś ma jakieś pytania, to niech pyta, chętnie odpowiem i nakłonię do kupna ;]

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Stałem się posiadaczem HD-cudeńka jakieś 2 tygodnie temu i muszę powiedzieć, że nie żałuję :)

 

Strasznie słabo szukacie okazji, moi mili ;)

 

dvd.co.uk - sporo filmów w dobrych cenach przy obecnym kursie funta, funt lub dwa (zależnie od filmu) za przesyłkę, która idzie 2 dni :o Do tego sporo filmów, które w parze kosztują po 5Ł - żyć, nie umierać.

 

Pamiętajcie: HD-DVD's not dead !!!

 

PS. Jak ktoś ma jakieś pytania, to niech pyta, chętnie odpowiem i nakłonię do kupna ;]

a ślą do polanda?

Odnośnik do komentarza
Strasznie słabo szukacie okazji, moi mili ;)

 

dvd.co.uk - sporo filmów w dobrych cenach przy obecnym kursie funta, funt lub dwa (zależnie od filmu) za przesyłkę, która idzie 2 dni :o Do tego sporo filmów, które w parze kosztują po 5Ł - żyć, nie umierać.

 

Hmm, ja załatwiłem sobie karte "pseudokredytową" w mbanku - dolarową. I dlatego się bujam po serwisach azjatyckich... tam można w dularach :)

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Stałem się posiadaczem HD-cudeńka jakieś 2 tygodnie temu i muszę powiedzieć, że nie żałuję :)

 

Strasznie słabo szukacie okazji, moi mili ;)

 

dvd.co.uk - sporo filmów w dobrych cenach przy obecnym kursie funta, funt lub dwa (zależnie od filmu) za przesyłkę, która idzie 2 dni :o Do tego sporo filmów, które w parze kosztują po 5Ł - żyć, nie umierać.

 

Pamiętajcie: HD-DVD's not dead !!!

 

PS. Jak ktoś ma jakieś pytania, to niech pyta, chętnie odpowiem i nakłonię do kupna ;]

jak wpisac polski adres? Anglicy kod pocztowy mają w osobnej linijce

 

Spróbowałem zamówić - cena przesylki 1 funt - coś się walneło?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...