Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przejrzałem filmy - jest dużo interesujących tytułów , oferty są kuszące - można kupić filmy w HD już od 30 złotych. Zanim obejrzę je wszystkie trochę czasu minie... A później przerzucę się na blu-ray, odtwarzacze będą sukcesywnie tanieć.

 

Jeszcze jedno pytanie, może trochę dziwne.

 

Czy odtwarzacz hd-dvd może bez problemu stać na leżącym xboxie, nie będzie zakłócał chłodzenia albo nie będzie powodował przegrzania się sprzętu?

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza
ha, ja wlasnie sobie kupilem. 110 zl ze znanego serwisu aukcyjnego - porzadne dvd kosztuje 4 razy tyle. Filmy cenowo jak dvd, jak tylko odbiore i filmy przyjda to bedzie cudnie

 

Ja kupuję jutro. Sprawię sobie na dzień dziecka. Teraz tylko czekam na filmy - nic to że bez polskich napisów, poszlifuję sobie angielski.

 

A gdzie najlepiej kupowac filmy? Na znanym polskim serwisie dość mały wybór, sprawdzałem jeszcze play-asię - tam mają tego więcej...

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Czy odtwarzacz hd-dvd może bez problemu stać na leżącym xboxie, nie będzie zakłócał chłodzenia albo nie będzie powodował przegrzania się sprzętu?

 

wg. instrukcji moze, jest nawet pokazane ze klada go na otworach wentylacyjnych. Ja swoj dla spokoju polozylem na pc, x i tak stoi. Sporym plusem calosci jest pilot

http://allegro.pl/item373274219_orginalny_...foto_od_ss.html

o ten, obsluga wiadomo - wygodniej niz na padzie, chociazby dlatego ze pilot si enie wylacza jak pad. Czytnik sam w sobie jest mniej wiecej rozmiarow wii. Na dniach beda jeszcze jakies filmy na hd wiec nic tylko sie cieszyc ;]

 

 

Zwierzak - na kiego Ci dubbing w filmach?

Edytowane przez MasterShake
Odnośnik do komentarza

No to good, mam mało miejsca w okolicach telewizora a stawiając go na 360ce zaoszczędzę miejsce. Pilot fajny, jak działa też z odtwarzaczem DVD w konsoli to będzie niezłe combo.

 

Dziś kupuję odtwarzacz, szkoda że nie ma jakiegoś bonusowego filmu w zestawie ;)

 

Filmy z dubbingiem? Ja tylko żałuję że Shreka nie ma z polskim.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
No to good, mam mało miejsca w okolicach telewizora a stawiając go na 360ce zaoszczędzę miejsce. Pilot fajny, jak działa też z odtwarzaczem DVD w konsoli to będzie niezłe combo.

tak, dziala. Co najbardziej mi sie spodobalo - ogladalem film na xo, kupilem czytnik, wrzucilem ten film do niego i lecial od momentu na ktorym sie zatrzymal na xo. Mala rzecz a cieszy ;]

Odnośnik do komentarza
Jakos nie przemawia do mnie inwestowanie w trupa. Niby hd, jakas tam baza, odtwarzacz za stowke.. Ale i tak wiem ze kupie kiedys ps3 (niech no tylko ceny zejda jescze :) i nie widzi mi sie zeby potem mi ten odtwarzacz stal i sie kurzyl razem z 10 filmami na polce. Jestem cierpliwy wiec poczekam ^_^

 

Zawsze możesz potem schować do piwnicy, odsprzedać kolekcjonerom, postawić na nim kwiata... jak na razie jest to najtańsza opcja oglądania filmów w HD (oprócz piractwa).

 

Wczoraj kupiłem, stoi na x-ie i rzeczywiście jest cichy - prędkość x6. Pilot bardzo funkcjonalny, nareszcie odpada niewygodny pad. I mała ciekawostka - w dashboardzie kółko koło paska zawartości płyty podzieliło się na dwa - na x-owe dvd i hd-dvd.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Jakos nie przemawia do mnie inwestowanie w trupa. Niby hd, jakas tam baza, odtwarzacz za stowke.. Ale i tak wiem ze kupie kiedys ps3 (niech no tylko ceny zejda jescze :) i nie widzi mi sie zeby potem mi ten odtwarzacz stal i sie kurzyl razem z 10 filmami na polce. Jestem cierpliwy wiec poczekam ^_^

 

Zawsze możesz potem schować do piwnicy, odsprzedać kolekcjonerom, postawić na nim kwiata... jak na razie jest to najtańsza opcja oglądania filmów w HD (oprócz piractwa).

 

Wczoraj kupiłem, stoi na x-ie i rzeczywiście jest cichy - prędkość x6. Pilot bardzo funkcjonalny, nareszcie odpada niewygodny pad. I mała ciekawostka - w dashboardzie kółko koło paska zawartości płyty podzieliło się na dwa - na x-owe dvd i hd-dvd.

jestes pewien predkosci? Bo to x6 z pudelka odnosi sie do jakosci obrazu xd

 

A co do nazywania tego trupem - bez przesady, filmow troche jest, poogladac i przesiasc sie na blu-ray

Odnośnik do komentarza
jestes pewien predkosci? Bo to x6 z pudelka odnosi sie do jakosci obrazu xd

 

Cholera, może racja - zasugerowałem się wielką x6 na pudełku ;)

 

Co do pytania - tak, podobno XP i Vista widza go jako odtwarzacz HD-DVD Toshiby, trzeba zainstalowac odpowiednie sterowniki i działa. Logicznie rzecz biorąc jest zapenie kompatybilny w dół i odtwarza na PC filmy DVD.

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...