Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tych filmach kupowanych w zagranicznych sklepach mozna ustalic j.polski(napisy lub lektora)? Sam w miare bym sobie poradzil, chociaz wolalbym chociaz te napisy, zawsze pewniej. No i nie tylko ja bym te filmy ogladal. Nie kazdy zna przeciez w miare angielski.

Drugie pytanie: czy roznica miedzy DVD a HD-DVD na 22" monitorze bedzie dosc spora? Wiem, ze przy wiekszych przekatnych na pewno, chcialbym wiedziec czy warto to kupowac majac nie najwiekszy ekran.

 

a) Nie ma napisów polskich w filmach kupowanych w zagranicznych sklepach.

b) Na monitorze 22" widać olbrzymią różnicę między tymi dwoma formatami.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość MasterShake
Czy w tych filmach kupowanych w zagranicznych sklepach mozna ustalic j.polski(napisy lub lektora)? Sam w miare bym sobie poradzil, chociaz wolalbym chociaz te napisy, zawsze pewniej. No i nie tylko ja bym te filmy ogladal. Nie kazdy zna przeciez w miare angielski.

Drugie pytanie: czy roznica miedzy DVD a HD-DVD na 22" monitorze bedzie dosc spora? Wiem, ze przy wiekszych przekatnych na pewno, chcialbym wiedziec czy warto to kupowac majac nie najwiekszy ekran.

 

a) Nie ma napisów polskich w filmach kupowanych w zagranicznych sklepach.

b) Na monitorze 22" widać olbrzymią różnicę między tymi dwoma formatami.

oglądałem hd nie z płyt tylko z video marketplace i jakaś taka megakozacka nie była.

Odnośnik do komentarza
Na mnie jakość HD zrobiła duże wrażenie. Może zrób porównanie. Obejrzyj fragment w normalnej jakości a następnie zapuść coś na HD. Ja tak zrobiłem i jest bardzo duża różnica.

 

Takie porownanie sobie faktycznie zrobie, gorzej, ze nie ma polskiego jezyka w filmach z zagranicy. :/ Plytka duzo bardziej pojemna, wiec mogli chociaz ten napisy wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Na mnie jakość HD zrobiła duże wrażenie. Może zrób porównanie. Obejrzyj fragment w normalnej jakości a następnie zapuść coś na HD. Ja tak zrobiłem i jest bardzo duża różnica.

 

Takie porownanie sobie faktycznie zrobie, gorzej, ze nie ma polskiego jezyka w filmach z zagranicy. :/ Plytka duzo bardziej pojemna, wiec mogli chociaz ten napisy wrzucic.

E tam, napisy i tak ważą znikome ilości a nie widzę sensu żeby lokalizować w danym regionie film przez co wydawca byłby narażony na koszta (tłumaczenia) a i tak nikt by z tego nie skorzystał (bo film wydawany jest dajmy na to w hong kongu/usa a nie w polsce).

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj dopiero wyczailem okazje na ultimie i zamowilem zestawik z 3 filmami za psie pieniadze (150 zl za HD lolololol) Myslalem ze to jakis przekret ale czytam dzisiaj to forum i dochodze do wniosku ze dokonalem dobrego wyboru ;)

 

Mam nadzieje ze niedlugo w pchlim targu pojawia sie oferty z filmami HD, zamiany bylyby mile :) Bo zamienianie jest fajne xD heueh

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kurde, dziwi mnie to. Po co wam odtwarzacz umierającego formatu, to prawie jak kupowanie VHS kiedyś.

Rozumiem, że część ma kolekcję filmów dvd (to odtwarzacz chyba też macie?), ale jak wiadomo nie wyjdą już żadne nowości w HD-DVD więc jedyne co to pozostaje kupno tych co wyszły.

 

Sam kiedyś filmy zbierałem filmy, ale na dziś IMO to strata kasy. Doszedłem do wniosku, że:

- nigdy nie będę miał wszystkich filmów które chcę

- większość które posiadam była w moim dvd raz lub dwa (bo ile razy można film oglądać? wybitne oki, kilka razy, a co z resztą, tymi kupionymi z sentymentu, bo tanie, czy z gazetą?

- leczę się ze zbieractwa

- brak czasu

- brak miejsca

- za dużo nowych filmów by stare oglądać (no chyba że zaległości)

- szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Kurde, dziwi mnie to. Po co wam odtwarzacz umierającego formatu, to prawie jak kupowanie VHS kiedyś.

Rozumiem, że część ma kolekcję filmów dvd (to odtwarzacz chyba też macie?), ale jak wiadomo nie wyjdą już żadne nowości w HD-DVD więc jedyne co to pozostaje kupno tych co wyszły.

A te co wyszły kosztują tyle co dvd więc po co kupować zwykłe dvd skoro można mieć to smao w hd. Jakieś z dupy to zdanie wyszło ;f. I w sam raz na przeczekanie do momentu aż czytniki bluray stanieją

Odnośnik do komentarza
Moze to absurdalne pytanie, ale czy mozna odpalac gry z tego playera? W koncu filmy na DVD odczytuje, gry sa w tym samym formacie.

Jesli nie gry, to np. nie bedzie problemu, zeby obejrzec 2 filmy? Jeden w konsoli, drugi w odtwarzaczu?

 

Już na samym początku Microsoft zapowiedział, że nie będzie gier na hd-dvd. Możesz obejrzeć 2 filmy, ale nie jednocześnie. Nie można zrobić takiego "splitscreena" jak w co poniektórych nowszych telewizorach.

Odnośnik do komentarza

Właqśnie czekam na kuriera od ultimy. Zamówiłęm zestaw HD DVD + dwa filmy a do tego film Cesarzowa. Zestaw kosztował 120 zł, do tego film osobno 49zł + kurier wychodiz jakieś 184zł. Dzień potem patrze a tu sie okazuje, że owy zestaw możan nabyć za 140zł (3 filmy i HD DVD). Napisałem czy nie dało by sie anulować\zmienić zamówienia i niestety lipa. Jednak co najciekawsze teraz ten zestawik chodzi po 199zł :) więc popyt na jego jest jak widać. myślałem, że będe ok 40zł w plecy a jednak jestem pare do przodu .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...