Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I ja dostałem swój egzemplarz rano, ale dopiero teraz po pracy mogłem go przetestować. Zarzuciłem Underworld , fuck tego nie da rady opisać, a i tak nie powiem, że mój lcd, dobrze radził sobie z filmami DvD (podłaczonym wejściem HDMI). Obraz był bardzo dobry, ale to co zobaczyłem na HD-DVD, brak słów. Spadam, bo dzisiaj szykuje się seans filmowy.

 

Edit: Dokładnie pilocik, jest naprawdę konkretny.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ludzie pomóżcie, fuck mam pilot, ok działa z tv już ustawiłem, działa z dvd też ok. Ale wogóle nie działa na XBOX-a ani na HD-Playerze, ku....Próbowałem podłączac go jak pada, za pomoca guziczka na X-Boxie i nic. Nie wiem czy jest roz(pipi)... czy co? <_< <_< <_< Wciskam Guidon i a i b itd. i wogóle nie reaguje.

 

MasterShake ja mogę, ale jakby cię interesowała zamianka. Moja Cesarzowa na coś twojego ;)

Odnośnik do komentarza

To teraz już kompletnie zonka, spróbowałem z pilotem na X-Boxie. I na nim z kolei działa tylko guidon, a, b,y,x nie działają, ani strzałki. A najlepsze jest to, że guidon działa tylko na takiej zasadzie, że nie moge nim właczyc ani wyłączyc konsoli, tylko po prostu do menu wejść (dashbordu). No kur.. mac jutro dzwonie do ultimy zobaczymy co wyjdzie. <_< <_< <_<

Odnośnik do komentarza
To teraz już kompletnie zonka, spróbowałem z pilotem na X-Boxie. I na nim z kolei działa tylko guidon, a, b,y,x nie działają, ani strzałki. A najlepsze jest to, że guidon działa tylko na takiej zasadzie, że nie moge nim właczyc ani wyłączyc konsoli, tylko po prostu do menu wejść (dashbordu). No kur.. mac jutro dzwonie do ultimy zobaczymy co wyjdzie. <_< <_< <_<

Jeśli masz przycisk TV podswietlony na czerowno to obslugujesz TV, jesli na zielono to X'a... Zmieniasz to naciskajac owy przycisk...

Odnośnik do komentarza

na ebay.com wyhaczylem z konczacych sie aukcji, nikt nie licytowal, to wygralem, a ze mial znizki na wysylki combo to sie troszke oblowilem :)

 

ogolnie najlepiej wlasnie na ebay brac i do tego uzywki, bo raz ze taniej, a dwa, ze takie plyty bezpieczniej kupowac, bo sa bez folii i wysylajacy na zyczenie zabezpieczy plyty przed poluzowaniem sie w pudelku.

 

ze stanow najlepiej brac wiecej niz 1,2 filmy na raz od tego samego sprzedawcy, bo jesli za wysylke zada $6,5, to bardzo latwo sie dogadac, zeby za kazdy kolejny film liczyl po $1-max2

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam troche filmow na hd-dvd, m.in. 300, Bullitt, Underworld, Host itp. Mam tez Rambo II, ktory moim zdaniem zwyczajnie MIAŻDŻY jakoscia obrazu wszystkie inne, ktore widzialem ! Jest to jak narazie NAJPIEKNIEJ wygladajacy obraz, jaki dane mi bylo ogladac, co moze nieco zaskakiwac, biorac pod uwage, ze np 300 to film nowy, a Rambo ma juz ponad 20 lat ! jednak widac, ze studia pokroju WB olaly sprawe i wydawaly na hd-dvd byle jak, natomiast taki Momentum Pictures spisal sie na 6. jest tam tez trailerek przedstawiajacy ich inne wydania, miedzy innymi inne czesci Rambo (szkoda, ze nie najnowsza) czy Terminator 2, ktore to staly sie celem moich zakupow :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...