Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po podłączeniu napędu do PC, XP'ek wykrywa go jako napęd Toshiby (Xbox360) i to by było na tyle, czyta jedynie płyty DVD. Sterowniki dołączone do napędu niestety nie działają z blaszakiem. Trzeba będzie coś poszukać na necie.

 

Dla tych co chcieli by wiedzieć co i jak, zapraszam tu : http://www.digital-digest.com/articles/Xbo...dows_page1.html

Wszystko świetnie opisane. Odtwarzacz czyta płytki, niestety obejrzeć filmu nie mogę, gdyż mam za słabą kartę graficzną, miłej zabawy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Chciałbym kupić ten napęd ale jako zewnętrzny do laptopa (który nie posiada napędu optycznego). Jest to dość słaby sprzęt (256MB/800MHz) i czy ktoś się orientuje jakie wymagania ma ten napęd? Nie chodzi mi o filmy HD tylko o normalne DVD. Czy ten napęd obsługuje również CD czy tylko DVD i HD DVD?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
mocne, w piątek zamówiłem film z dvd.co.uk - wczoraj doszedł. Szkoda że to tylko gejowskie 300 ale chciałem sprawdzić jak sklep działa xd

sklep działa świetnie :D zamówiłem dwa filmy w poniedziałek, wysłali we wtorek a już dzisiaj to jest czwartek filmy doszły ^_^ zapłaciłem tylko 1 funta za przesyłkę od płyty, polecam wszystkim sklep jest super :D

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

btw - jedno mnie irytuje, może mam coś w ustawieniach. Oglądam film dajmy na to do połowy, wyłączam konsolę, włączam ponownie, włączam film a tu się płyta włącza od początku z menu itp - wtf? To nawet dvd zapamiętuje na czym skończyło

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

DVD.co.uk ma chyba jeszcze najwiekszy wybór na tą chwilę.

Ze sprawdzonych miejscówek polecam jeszcze hmv.co.uk, axelmusic.com (mają rewelacyjne opisy płyt i skany okładek) i oczywiście eBay :D

 

btw - jedno mnie irytuje, może mam coś w ustawieniach. Oglądam film dajmy na to do połowy, wyłączam konsolę, włączam ponownie, włączam film a tu się płyta włącza od początku z menu itp - wtf? To nawet dvd zapamiętuje na czym skończyło

To kwestia softu playera, nawet PS3 dostało opcję Resume dopiero z jakims kolejnym updatem BD playera - w przypadku HD DVD X360 już się chyba tego nie doczekasz...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

HMV.co.uk nie robi żadnych problemów, tylko wysyłka 2.50, zamiast 1.00 jak na dvd.co.uk. Na ten ostatni zresztą radziłbym uważać - wczoraj dostałem HD DVD Miami Vice UŻYWANE - brak folii, obtarte pudełko, na płycie ślady starości (nalot, kurz), ale rys brak. To już chyba naprawdę wyprzedaż końcówek... :D

btw:

Posiadaczom PS3 polecam Men in Black Blu-ray z dvd.co.uk. - polskie napisy i lektor, aktualnie przecena na 9.95 + 1 za wysyłkę, co daje niecałe 50zł. W polskich sklepach ok. 110 zł.

A jeżeli komuś niestraszny brak PL, Amazon.com (US) ma świeżutki mega-zestaw Blu-ray Kill Bill vol. 1&2 (tylko u nich komplet) za niecałe 50$ z wysyłką, region free (trzeba się liczyć z ew. cłem). U nas tyle będzie kosztować jedna płyta - i to pewnie jak wyjdzie za te kilka lat... :D

Jakość Killa na BD zabija na miejscu - jak sam film oczywiście...

mastershake

na dvd.co.uk warto korzystać z promocji "2xHD DVD za 10 funtów". Wyszukuj filmy z takim znaczkiem i kupuj parami (większa ilość nie podlega promocji, nawet parzyste ilości). Polecam Blade Runner - REWELACYJNIE odświeżone i wydane pod względem jakości, muza powala. Do tego np. Troja czy Wysyp żywych trupów... Dla mnie już tam niewiele, szperam u nich od dawna... :D

Znany polski serwis aukcyjny ma też dużą ofertę HD DVD do 30 zł. Widzę, że ludzie zaczynają wyprzedawać kolekcje...

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake

o promocji wiem, chodzilo mi o to ze filmy byly po 5.6 a teraz sa po 7. Ale ogolnie w porownaniu do hmv to drogo maja. W kazdym razie ostatniego zamawiam sobie paczke z hmv, wciagam sharkoony i dzien z zycia wyjety xd. Poki co hd dvd wychodzi taniej niz zwykle dvd w polskich sklepach, ot sposob na przeczekanie czasu do zkaupu jakiegos bluray

Odnośnik do komentarza

Dzięki, racja znalazłem info, o tym, że wszystkie 6 epizodów ma wyjść na Blu-Rayu. Swoją drogą dobry film mi wkręciłeś na Jurassic Park, no to by było coś, zobaczyć JP w HD. Pochwal się filmami jakie masz w kolekcji.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...