Skocz do zawartości

Filmy i zdjęcia z wydarzeń sportowych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 784
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja myślałem, że do Maradona, nadal tak myślę :D Ale nikogo w temacie o zgadywaniu piłkarzy chyba nie poznałem, więc jest, jak jest.

 

 

edit: o, potęga google jednak jest ogromna

 

http://www.pobandzie.pl/Pobandzie/1,86193,...ie_smierci.html

 

W komach pisali tak samo jak ja, że to Diego, ale to jednak matula ;)

 

Swoją drogą to nic dziwnego, że taki piłkarz wyrósł skoro matka podobna do Maradony... Ciekawe kim był ojciec, może samym Maradoną? Albo jakimś Pelem czy innym Eusebiem, bynajmniej nie Smolarkiem ;]

 

edit2: Tak to właśnie jest jak się nie czyta do końca... TO JEST MARADONA xD

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

PIX4.jpg

Jak podają media na Wyspach Brytyjskich, powołując się na australijski dziennik Sydney Daily Telegraph - mistrzyni świata w biegu na 800 metrów kobiet - Caster Semenya jest hermafrodytą. Gazeta z Sydney twierdzi, że ma na wyłączność dowody potwierdzające płeć zawodniczki z RPA.

Mokgadi Caster Semenya (ur. 7.01.1991 w Polokwane) z czasem 1.55,45 zdobyła złoty medal na mistrzostwach świata w Berlinie. Doniesienia Sydney Daily Telegraph, podające jako źródła osoby blisko związane z IAAF, informują, że Semenya jest hermafrodytą nie posiadającą ani macicy, ani jajników, natomiast ma wewnętrzne organy męskie (jądra) - produkujące testosteron, który z kolei jest odpowiedzialny za muskulaturę, włosy na ciele oraz głęboki głos.

 

IAAF wyniki badań płci miał otrzymać dzisiaj, ale oficjele międzynarodowej federacji lekkoatletycznej wstrzymują się od deklaracji w tej sprawie. Rzecznik federacji, Nick Davies, stwierdził, iż wyniki będą upublicznione po tym, jak zapoznają się z nimi i potwierdzą je inni eksperci w dziedzinie medycyny, a pierwsza dowie się o nich z pewnością Semenya. Ma to zająć około dwa tygodnie.

 

- Dostaliśmy dzisiaj rezultaty badań płci zawodniczki z niemieckiej kliniki. Jest całkiem możliwe, że będziemy musieli je przedyskutować z zawodniczką, na pewno uczynimy to osobiście, zanim skontaktujemy się z mediami - powiedział Davies. Tymczasem Sydney Daily Telegraph twierdzi, że nastąpił przeciek tych poufnych informacji - a pisząc w tekście o złotej medalistce jako "kobiecie", podaje jednocześnie informacje, iż posiada ona trzykrotnie więcej testosteronu w organizmie od zwykłej przedstawicielki płci pięknej, posiada wewnętrzne organy męskie oraz jest pozbawiona macicy i jajników.

 

Gazeta twierdzi również, że Semenya będzie teraz zdyskwalifikowana przez IAAF, a grozić jej ma również odebranie złotego medalu mistrzostw świata w Berlinie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...