Skocz do zawartości

Konwertowanie .mkv do .vob


Rekomendowane odpowiedzi

W związku z dużą ilością pytań postanowiłem napisać ten mały poradnik... z czasem postaram się go poszerzyć i poprawić w razie ewentualnych błędów.

 

1)Co będzie nam potrzebne:

 

- Program mkv2vob link: http://www.videohelp.com/tools/mkv2vob

- Program Subtitle Workshop link: http://www.divx-digest.com/software/subtitle_workshop.html

 

2)Konfiguracja - jeżeli nie chcemy dodawać napisów (brak rekompresji) - [czas konwersji ok. 15 minut]

 

- Po instalacji otwieramy program mkv2vob

- Wchodzimy na zakładkę Configuration i zaczynamy:

; Temp Directory - tu wybieramy miejsce, które program wykorzysta na pliki tymczasowe (potrzebne miejsce na dysku ok. 2 x wielkość pliku)

; Preffered Audio Language : English (ENG)

; Video Transcoding: Never - dekodowanie tylko audio w razie potrzeby do AC 5.1, obraz pozostaje nietknięty w związku z tym nie ma straty jakości

; File Splitting: FAT32 (4GB) - program podzieli nam pliki na nie większe niż 4GB (większych nie obsłuży PS3)

; Output File Extention - .VOB

; Patrzymy prawy górny róg: Odznaczamy ( w razie potrzeby) wszystkie opcje. UWAGA: Jeżeli po konwersji okaże się, że dźwięk jest za cichy, zaznaczamy opcje - Boost AAC i DTS Volume (proponuje na jakimś małym pliku raz sprawdzić)

; Reszta okien bez zmian

 

3)Konwertowanie - jeżeli nie chcemy dodawać napisów

 

- Przechodzimy do zakładki AddFile

; Destination Directory - wybieramy folder wyjściowy dla naszego filmu

; Source File - Wybieramy plik .mkv

; Naciskamy AddFile i czekamy... (generalnie to bardzo szybka operacja ok. 15 minut)

 

 

4)Konfiguracja - jeżeli chcemy dodać napisy na stałe (film będzie musiał być dekodowany) - [czas konwersji powyżej 15 godzin]

 

- Po instalacji otwieramy program mkv2vob

- Wchodzimy na zakładkę Configuration i zaczynamy:

; Temp Directory - tu wybieramy miejsce, które program wykorzysta na pliki tymczasowe (potrzebne miejsce na dysku ok. 2 x wielkość pliku)

; Preffered Audio Language : English (ENG)

; Video Transcoding: Automatic

; Preffered Subtitle Language - Polish (POL)

; File Splitting: FAT32 (4GB) - program podzieli nam pliki na nie większe niż 4GB (większych nie obsłuży PS3)

; Output File Extention - .VOB

; Trancoding Codec:

- MPEG2 - najszybszy kodek ale też najniższa jakość obrazu

- x264 - najwolnieszy kodek ale najwyższa jakość obrazu

- XviD - kompromis pomiędzy szybkością, a jakością

 

- Patrzymy prawy górny róg:

; Pola Boost AAC i DTS Volume powinny zostać puste, chyba, że po konwersji okaże się, że dźwięk jest za cichy wtedy zaznaczamy ww. opcje (proponuje na jakimś małym pliku raz sprawdzić)

; Always Encode Subtitles - zostawiamy puste

; Overscan Compensation - Zaznaczyć

; Load subtitles from SRT - Zaznaczyć

; Large Subtitles - ładne duże napisy (można się w pełni skupić na filmie), zanzczamy zależnie od upodobań

 

5)Konwertowanie - jeżeli chcemy dodać napisy na stałe

 

- Otwieramy program Subtitle Workshop

- Otwieramy napisy

- Wybieramy "Zapisz jako"

- Wybieramy SubRip (napisy zostaną zapisane w formacie .srt)

 

! Zmieniamy nazwę napisów na identyczną jak film i umieszczamy w folderze z filmem !

 

- Otwieramy mkv2vob

 

- Przechodzimy do zakładki AddFile

; Destination Directory - wybieramy folder wyjściowy dla naszego filmu

; Source File - Wybieramy plik .mkv

; Naciskamy AddFile i czekamy... czekamy i czekamy - plik 4GB konwertuje się ok 16 godzin (przy x264 - raz a porządnie, oczywiście czas zależy od

posiadanego sprzętu i wielkości pliku)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • Odpowiedzi 69
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 6 miesięcy później...
czy istnieje juz cos takiego zeby nie konwertowac filmu przez 15 godzin zeby wstawic napisy?? Nie mozna ich jakos wkleic czy cos??

 

tak, jest takie fajne narzedzie - znajdziesz je wraz z tutorialem po angielsku tutaj: http://multiavchd.deanbg.com/ ma ciekawa opcje konwertowania materialu (nie tylko mkv) od razu wraz ze struktura na pendrive'a. wystarczy tylko cos takiego potem podpiac do ps3 i mozna cieszyc sie materialem w wyzszej rozdzielczosci. oczywiscie napisy sa tez dolaczane, musza byc tylko w formacie srt zeby programik je rozpoznal przy konwersji.

 

acha, i trwa to kilka minut. u mnie konwersja gigowego mkv wraz z wklejeniem napisow srt trwala praktycznie tyle ile operacja kopiowania pliku (jakies 3-4 minuty).

Edytowane przez Johnny321
Odnośnik do komentarza

Johny321 - troche wprowadzasz ludzi w blad, poniewaz nie mowisz o paru ograniczeniach programu multiAVCHD. Po pierwsze program radzi sobie tylko z zamiana profilu na L4.1, ale gdy ref frames masz wieksze niz 9, to niestety wymagany jest transcoding, a puszczenie takiego filmu przez multiAVCHD spowoduje brak obrazu na Twoim PS3 po stworzeniu struktury blu-ray. Druga sprawa jest taka, ze gdy masz niestandardowa rozdzielczosc w poziomie (np. 1200x720), to znowu po przerobce nie mamy obrazu na PS3. Trzeci najwazniejszy minus jest taki, ze gdy przerobisz film, to program umieszcza go zawsze na gorze ekranu. Majac film w rozdzielczosci 1280x544 praktycznie 1/3 ekranu na dole jest czarna, co dla mniie jest odrzucajace i wole zrobic transcoding programem mkv2vob, ale przynajmniej film jest wysrodkowany.

Mam juz na plytach ok 50 filmow o strukturze blu-ray. Napotkalem juz chyba wszystkie mozliwe przeszkody, testowalem kilka programow i musze stwierdzic, ze najbezpieczniej jest uzywac mkv2vob, poniewaz, ustawiajac transcoding na automatic jestesmy pewni, ze kiedy jest to potrzebne, to zostanie zrobione. Mialem pare filmow z za duzym ref frames - po konwersji w mkv2vob filmy dzialaja na PS3. Niestandardowe linie w poziomie - rowniez nie ma z tym problemu. MKV2VOB zawsze robi transcoding (przy ustawieni automatic) jezeli film ma rozdzielczosc mniejsza niz 1280x584 (np. wspomniane przeze mnie wczesniej 1280x544), ale dzieki temu film jest wysrodkowany. Na szczescie jakies 30% moich filmow ma rozdzielczosc, ktora nie wymaga transcodowania (wiekszosc 1280x720 lub 1280x688, ale wtedy mimo, ze film jest umieszczany na gorze, to zostaje na dole prawie niewidoczny pasek, w moim przypadku zlewajacy sie z kolorystyka mojego TV).

 

Co do dlugosci procesu, to nie trwa on az tak dlugo. U mnie na laptopowym celeronie 1.7 trwa to ok 8-9 godzin (wszystkie filmy to 720p), ale na lepszych prockach moze trwac tylko 4 godziny. Czy 4 godziny poswiecone na transcoding, to duzo biorac pod uwage, ze nowy film blu-ray kosztuje ok 100zl? Mimo, ze posiadam TV FullHD, to wszystkie filmy jak wspomnialem wczesniej mam w 720p, poniewaz jakosc jak dla mnie jest wystarczajaca i zadowalajaca (a przy filmach o rozmiarze 7.93 satysfakcjonujaca). Druga sprawa, ze zdecydowana wiekszosc filmow, ktore posiadam nie jest dostepna nawet tu gdzie zyje czyli w UK nie mowiac juz nawet o polskich napisach (kolekcjonuje glownie starsze filmy - jak dla mnie juz klasyki).

Podsumowujac - wydaje mi sie, ze mkv2vob jest najprostrzym i najpewniejszym narzedziem do konwersji filmu mkv, aby dzialal on na PS3.

 

BTW.

Jakby co - chetnie pomoge, gdy ktos mialby jakies problemy.

pozdrawiam

Edytowane przez jedrzejzgierz
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Dodam jeszcze od siebie, że największym problemem jest to, że 99% filmów 720p .mkv jest nie w pełnym 720p (większość 1280x544) wtedy po przerobieniu (bez transcodingu) na AVCHD (z napisami) konsola puszcza materiał w 480p i cały proces traci sens! - http://forum.doom9.org/showpost.php?p=1235...p;postcount=309. Dopiero gdy film posiada co najmniej 584 linii poziomych, konsola odpali go w takiej rozdzielczości w jakiej jest, nie obniżając jej do 480p.

 

Mkv2vob też już od jakiegoś pozwala na konwersję mkv - AVCHD:

- bez transcodingu filmy z napisami o rozdzielczości co najmniej 1280x584

- z transcodingiem jeżeli film jest w rozdzielczości poniżej 1280x584 (ale wtedy lepiej skorzystać z formatu innego niż AVCHD; patrz pkt.2 "Output File Extension" - dajemy najlepiej Automatic (w którymś z updatów doszło więc nie musi być .vob) i jest git.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dlaczego mowisz, ze ponizej rozdzielczosci 1280x584 lepiej nie korzystac z AVCHD? 100% moich filmow przerobilem jako AVCHD - disc. Tylko dzieki AVCHD mamy mozliwosc wlaczania i wylaczania napisow, a przy wszystkich innych formatach trzeba nalozyc napisy na film (nigdy nie nakladalem napisow, ale wydaje mi sie, ze proces nie bedzie trwal duzej niz transcoding do AVCHD - disc). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

zapewne macie racje bo wiecej z tym programikiem sie bawiliscie, ja tylko dla celow testowych zapuscilem sobie jeden plik mkv (jeden z ostatnich odcinkow 24 godzin) - bo generalnie uwazam mkv za pasciarstwo i sie tego nie tykam :) - i nie bylo zadnych problemow po wrzuceniu na pendrive'a moglem spokojnie wlaczac i wylaczac napisy, byly widoczne bez problemu (nic nie ucinalo). widocznie trafilem akurat na dobry material scenowy (z odpowiednia rozdzielczoscia etc.).

 

a tak poza tym to czekam na wsparcie ps3 divx7 ktore mozliwe ze obsluzy w koncu mkv, niestety w ostatnim update'cie firmware tego nie zaimplementowano (wbrew pogloskom)

Odnośnik do komentarza
Dlaczego mowisz, ze ponizej rozdzielczosci 1280x584 lepiej nie korzystac z AVCHD? 100% moich filmow przerobilem jako AVCHD - disc. Tylko dzieki AVCHD mamy mozliwosc wlaczania i wylaczania napisow, a przy wszystkich innych formatach trzeba nalozyc napisy na film (nigdy nie nakladalem napisow, ale wydaje mi sie, ze proces nie bedzie trwal duzej niz transcoding do AVCHD - disc). Pozdrawiam

AHCHD - Disc odpada przy filmach, które nie mieszczą się na DVD5, oczywiście można taki film wrzucić wtedy na dwuwarstwówkę ale ich cena nadal odstrasza.

Wyjściem jest wtedy ACHD - USB ale: potrzebujemy wtedy nośnika który pomieści cały film, oczywiście mkv2vob dzieli pliki w strukturze AVCHD żeby nie były większe niż 4GB, ale tak czy tak żeby odpalić taki film na PS3 wszystko musimy zmieścić na jednym nośniku (np. pendrive). Z tego wynika taki problem, że film większy niż 5GB musimy wrzucić na pena 8GB ale po obejrzeniu nie ma jak go przechować (chyba że mamy dużego twardego - dziwnie to brzmi ;)). Oczywiście możemy się bawić że np. całą strukturę AVCHD wrzucimy na jeden dysk DVD, a któryś ze strumieni video na drugi ale jak będziemy chcieli obejrzeć taki film to nie wrzucimy sobie DVD do PS3 (jak w przypadku przeróbki na na dwa voby np. po 3GB na każdym DVD ) tylko musimy wszystko przegrać z tych 2 DVD na pena i dopiero wtedy odpalić na konsoli.

Podobny problem jest przy plikach większych niż 8GB. Musimy taki film wrzucić na pena 16GB które nadal są stosunkowo drogie. Bardziej się opłaca kupić przenośny dysk twardy w takim wypadku, bo dokładamy 100 i mamy 250GB ale... :) na takim dysku może być tylko jeden folder AVCHD (na wierzchu - C:\AVCHD), tylko w taki sposób odpalimy film - nie możemy zrobić np. tak C:\FILMY\TYTUŁY POSZCZEGÓLNYCH FILMÓW\AVCHD bo film się nie odpali. Zawsze musimy podejść do kompa i przerzucić dany film AVCHD - USB na wierzch. Przy filmach przerobionych na vob czy inne formaty nie ma tego problemu.

 

Uff ... :) Dlatego napisałem, że ponizej rozdzielczosci 1280x584 lepiej nie korzystac z AVCHD, chyba, że mamy filmy które wejdą na DVD5.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza
Dlaczego mowisz, ze ponizej rozdzielczosci 1280x584 lepiej nie korzystac z AVCHD? 100% moich filmow przerobilem jako AVCHD - disc. Tylko dzieki AVCHD mamy mozliwosc wlaczania i wylaczania napisow, a przy wszystkich innych formatach trzeba nalozyc napisy na film (nigdy nie nakladalem napisow, ale wydaje mi sie, ze proces nie bedzie trwal duzej niz transcoding do AVCHD - disc). Pozdrawiam

AHCHD - Disc odpada przy filmach, które nie mieszczą się na DVD5, oczywiście można taki film wrzucić wtedy na dwuwarstwówkę ale ich cena nadal odstrasza.

Wyjściem jest wtedy ACHD - USB ale: potrzebujemy wtedy nośnika który pomieści cały film, oczywiście mkv2vob dzieli pliki w strukturze AVCHD żeby nie były większe niż 4GB, ale tak czy tak żeby odpalić taki film na PS3 wszystko musimy zmieścić na jednym nośniku (np. pendrive). Z tego wynika taki problem, że film większy niż 5GB musimy wrzucić na pena 8GB ale po obejrzeniu nie ma jak go przechować (chyba że mamy dużego twardego - dziwnie to brzmi ;)). Oczywiście możemy się bawić że np. całą strukturę AVCHD wrzucimy na jeden dysk DVD, a któryś ze strumieni video na drugi ale jak będziemy chcieli obejrzeć taki film to nie wrzucimy sobie DVD do PS3 (jak w przypadku przeróbki na na dwa voby np. po 3GB na każdym DVD ) tylko musimy wszystko przegrać z tych 2 DVD na pena i dopiero wtedy odpalić na konsoli.

Podobny problem jest przy plikach większych niż 8GB. Musimy taki film wrzucić na pena 16GB które nadal są stosunkowo drogie. Bardziej się opłaca kupić przenośny dysk twardy w takim wypadku, bo dokładamy 100 i mamy 250GB ale... :) na takim dysku może być tylko jeden folder AVCHD (na wierzchu - C:\AVCHD), tylko w taki sposób odpalimy film - nie możemy zrobić np. tak C:\FILMY\TYTUŁY POSZCZEGÓLNYCH FILMÓW\AVCHD bo film się nie odpali. Zawsze musimy podejść do kompa i przerzucić dany film AVCHD - USB na wierzch. Przy filmach przerobionych na vob czy inne formaty nie ma tego problemu.

 

Uff ... :) Dlatego napisałem, że ponizej rozdzielczosci 1280x584 lepiej nie korzystac z AVCHD, chyba, że mamy filmy które wejdą na DVD5.

 

A to trzeba bylo od razu napisac, ze prawie 6 zl za plyte odstrasza :). Jak juz pisalem wczesniej - to i tak mniej niz kupno oryginalnego filmu. Ja na moja kolekcje wydalem prawie 600zl (50 plyt DL, papier swiecacy na okladki, 50 pudelek blu-ray i tusz do drukarki). Wychodzi jakies 12 zl / film. Jak dla mnie bajka w porownaniu z cena oryginalu. Jezeli jednak ktos sie uprze na plyty DVD-5, zawsze mozna podzielic filmy za pomoca 'mkvmerge GUI'.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam mały problem z napisami do filmu w formacie vob. Jak odtwarzam go na kompie to napisy są (WMP11) a jak próbuje go odtworzyć na konsoli to już tych napisów konsola nie widzi (tak jakby ich w ogóle nie było). Filmy puszczam poprzez nero media home jak również z dysku konsoli.

 

I jeszcze jedna sprawa. Mam film w formacie mkv. Wtapiam do niego napisy programem mkvmerge GUI co trwa o wiele szybciej niż podczas konwersji mkv2vob. Następnie przerabiam film w programie mkv2vob i napisów już nie ma. Wie ktoś dlaczego?

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze: konsola nie odczyta Ci napisow zewnetrznych. Jezeli masz voba, to napisy musza byc wtopione w film.

Po drugie: Napisales, ze wtapiasz napisy do mkv programem mkvmergeGUI, a potem przerabiasz w mkv2vob. Ale jak przerabiasz? Na strukture blu-ray (AVCHD - Disc) czy moze na voba? Jezeli na voba, to patrz punkt pierwszy, jezeli na strukture blu-ray, to nie ma sensu uzywac mkvmergeGUI, bo tworzac AVCHD zaznaczasz, zeby wczytalo napisy z pliku SRT (gdy umiescisz te napisy w kontenerze mkv za pomoca mkvmergeGUI, to w mkv2vob odznaczasz wczytywanie napisow z pliku, ale wtedy tracisz czas bawiac sie mkvmerge GUI, bo mkv2vob wczyta te same napisy z pliku bez wtapiania w mkv).

No i oczywiscie tworzac AVCHD dlugosc procesu jest zalezna od rozdzielczosci (transcoding przy rozdzielczosci pliku mkv ponizej 1280x584 lub przy niestandardowych poziomych liniach, np. 1200x720) i ilosci ref frames (transcoding przy ref frames > 9).

 

Niestety nic w tej kwesti nie wykombinujesz. Jezeli chcesz miec na konsoli napisy w swoich filmach HD, to:

- jezeli przerabiasz na voba, to proces zawsze bedzie trwal pare godzin (nalozenie napisow na film)

- jezeli przerabiasz na AVCHD - Disc lub USB, to proces zalezny jest od pewnych ograniczen w rozdzielczosci i ilosci ref frames, o ktorych pisalem wczesniej (jednak ja wybralem ten sposob, poniewaz dosc duzo filmow (zwlaszcza starszych) ma rozdzielczosc 1280x720 i odpowiednia dla L4.1 ilosc ref frames, a wtedy proces trwa tyle, co przeniesienie pliku)

 

Mam nadzieje,, ze wyjasnilem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

To może napisze dokładnie jak to robię. Wtapiam napisy w mkvmergeGUI bo tam to trwa o wiele szybciej, parę minut i mam gotowy film z napisami. Później odpalam mkv2vob (tylko po to żeby przerobić plik na inny format) i ustawiam "Output File Extention" na mpg lub vob. Nie zaznaczam "Load suptitle from files" bo już napisy są wtopione w film.

Odnośnik do komentarza
mkvmerge GUI nie wtapia napisow w film, a jedynie dodaje napisy do kontenera matroska (mkv).

AHA. Myślałem, że wtapia i będzie szybciej przerabiać w mkv2vob. Trzeba będzie się pomęczyć i zostawiać na noc kompa - niech przerabia.

 

Dzięki a szybką odpowiedź i pomoc.

 

Jedno tylko jest dziwne mam film w formacie vob i jak odtwarzam w WMP to napisy są PL (normalnie tak jak w DVD - są do wyboru na liście) a jak odtwarzam film w MPC i innych programach w tym na konsoli to ich nie ma. Wiesz może dlaczego?

 

A jaki format możliwy do wyboru w tym programie jest najlepszy dla konsoli: vob, mpg, mp4, m2ts czy avi?

 

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza

Co do pierwszego, to nie wiem dlaczego nie masz napisow w MPC. Moze ustawienie w DirectVobSub opcji ladowania napisow by cos zmienilo. Co do konsoli, to po prostu nie czyta ona napisow wewnetrznych jak i z pliku. Jedynie nalozenie lub struktura blu-ray pozwola cieszyc sie napisami.

Jezeli chodzi o wybor formatu, to nie ma najmniejszej roznicy, dlatego najlepiej ustawic na automatic lub jak Ty wolisz to vob. Nie ma roznicy poniewaz zmienia sie praktycznie tylko rozszerzenie (dzieki czemu mozemy odtworzyc plik na ps3), a kontener pozostaje bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za pomoc. Właśnie przerabiam film z mkv na mpg (x264 High Bitrate) zobacze co z tego wyjdzie.

 

Właśnie przerobiłem film i z niecałych 2GB zrobiło się prawie 9GB. Rozdzielczość obrazu, fps takie samo. Różnica tylko w dźwięku - najpierw było AAC teraz jest AC3 :nie_wiem:

Edytowane przez Tomek P.
Odnośnik do komentarza
Dzięki wielkie za pomoc. Właśnie przerabiam film z mkv na mpg (x264 High Bitrate) zobacze co z tego wyjdzie.

 

Właśnie przerobiłem film i z niecałych 2GB zrobiło się prawie 9GB. Rozdzielczość obrazu, fps takie samo. Różnica tylko w dźwięku - najpierw było AAC teraz jest AC3 :nie_wiem:

Taa High Bitrate może powiększyć znacznie rozmiar pliku o czym przestrzega program przy wybraniu tego sposobu trancodingu. Ja dorwałem teraz masę filmów w 1280x720,1280x688 więc tylko kowersja w 15 minut z napiskami - to jest to co tygrysy lubiąś najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Dzięki wielkie za pomoc. Właśnie przerabiam film z mkv na mpg (x264 High Bitrate) zobacze co z tego wyjdzie.

 

Właśnie przerobiłem film i z niecałych 2GB zrobiło się prawie 9GB. Rozdzielczość obrazu, fps takie samo. Różnica tylko w dźwięku - najpierw było AAC teraz jest AC3 :nie_wiem:

Taa High Bitrate może powiększyć znacznie rozmiar pliku o czym przestrzega program przy wybraniu tego sposobu trancodingu. Ja dorwałem teraz masę filmów w 1280x720,1280x688 więc tylko kowersja w 15 minut z napiskami - to jest to co tygrysy lubiąś najbardziej ;)

Te filmy mają już wtopione napisy, że tak szybko je program konwertuje?

Gdzie je znalazłeś? :)

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisal Incognitos opcja High Bitrate nie ma zbyt duzego sensu. Wystarczy x264, a wtedy jezeli nakladasz napisy lub tworzysz strukture blu-ray rozmiar zwiekszy sie o pare procent (przykladowo jezeli tworze AVCHD - disc z pliku o rozmiarze 4,37, otrzymuje 4,60).

 

Te filmy nie maja wtopionych napisow. Po prostu struktura blu-ray (AVCHD - Disc lub USB) umozliwia dodanie soft-subow, ktore mozna bezproblemowo wlaczac i wylaczac.

A filmy o takiej rozdzielczosci, to zazwyczaj starsze produkcje. Praktycznie wszystkie nowe filmy maja teraz rozdzielczosc 1280x544, a wtedy transcoding jest niezbedny.

Odnośnik do komentarza
Incognitos mam film w rozdzielczości 1280*720 a i tak konwersja trwa bardzo długo.

Strumień wideo to AVC High@L3.1 CABAC/5 Ref frames.

Sorry za marudzenie ale nie znam się na tym aż tak dobrze :)

A jest transcoding czy nie?? zaraz wkleję zrzuty ekranu...

 

Tak powinny wyglądać twoje ustawienia jak chcesz dodać napisy:

6f5957c6bd19a3d9m.jpg

 

A tutaj widzisz czy jest transcoding czy nie:

1f0dac4ab0e75657m.jpg

 

Jak to sprawdzisz to napisz. Pozdro

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.