Skocz do zawartości

Shaun White Snowboarding


Dabman

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeglądam gamespot, i natknąłem się na snowboard sygnowany imieniem oraz nazwiskiem najlepszego ridera w half-pipe.

 

Na temat gry nie wiadomo za wiele ( trailer i interview )

 

Nie wiemy czy to będzie symulator, czy arcade. W każdym bądź razie alternatywa dla Amped3 który w przeciwieństwie do pierwszej/drugiej części jest arcadówką.

 

Wiecej tutaj:

http://www.gamespot.com/xbox360/sports/sha...=result;title;2

 

nawet jest gameplay

http://www.gametrailers.com/game/6789.html

 

Czekam z niecierpliwością, a jak Wy?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Giere mam od soboty, dawno nic mnie tak nie wciagneło dlamnie giera super lubie sporty zimowe, bez zadnych bajeranckich trików itp, od początku mamy odblokowane wszystkie góry ,gra sie bardzo przyjemnie lekko puntky dostajemy za styl jazdy, to co bylo w recenzji IGN ze trudno zaliczyc glebe to chyba poprawili , faktycznie niema zmian atmosferycznych ale co jest to najlepszy next-genowy snowbord! to jak zjedziemy i jaka trase wybierzemy zalerzy odnas niesa one tak jak w ssxie on tour "przymusowe".Jak cos pominiemy to zchodzimy z deski i wracamy to jest ekstra:)a nie respawn i od poczatku. Dziwi mnie mała popularność gry pewnie mieli gorsza kampanie reklamową.. dlamnie lepsza niz mirrors edge .Polecam naprawde giere, a zabawa sie zaczyna jak zaczynamy gre z ludzmi bo niektóre eventy sa tylko do multipla.Polecam

Odnośnik do komentarza

po pierwsze: popracuj nad składnią zdania (stylistyka)

po drugie: najlepszy next-genowy snowboard, bo nie ma kolejnego Amped czy SSX (w sumie to nic nie ma)

po trzecie: mała popularność gry, bo dopiero miała premierę oraz zauważ, że ostatnio wyszło kilka killerów (Fallout, Fable, GoW, Far Cry, ME, L4D) i ludzie nie mają kasy/czasu

po czwarte: napisz coś więcej, na jakich przyciskach bazuje system trick'ów? Są manuale? Ile osób na stoku, jakie tryby multi itd.

Odnośnik do komentarza

System trick’ów.....No ja czuje ze ta gra to takie robienie „skate” tylko w wersji snow....... trochę w nią pograłem.. ale jest teraz tyle za(pipi)istych tytułów że grę pewnie ogarnę za jakiś czas..... nie jest najgorzej choć spodziewałem się troszkę więcej od tego tytułu............... no i brakuje tu rewelacyjnego systemu kamer jaki jest oczywiście w zacnym „skate”.....

Myśle że warto poczekać i kupić sobie tą gre jak już będzie tańsza...... nie jest to tytuł żeby kupować z wypiekami w dniu premiery, no i przede wszystkim trzeba choć w jakiś znikomym % lubić ten sport

 

Odnośnik do komentarza

Druga gałka(prawa) analogowa odpowiada za triki i przesuwamy ją w odpowiednim kierunku mozemy tez wcisnąć dałke i inny manewr otrzymujemy,jadąc po stoku i wykonujac ruchy przud tył wykonuje sie cos jak manuale.Co do multiplayer'a na stoku jest 16 chyba osób ale jak zaczynaky jakis event np king of the hill lub zwykły wyścig to jest 8 , sa jeszcze tryby freestyle . Tej gry niem co poruwnywac do SSX , to tak jak Skate i Tony Hawk ,jedno stawia na realizm. Obecnie na x360 gram tylko w to i GoW2. Ta giera poprostu trafia do mnie przyjemny styl ,odstresowuje :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...