Skocz do zawartości

Zdjęcia naszych aut


Lain

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety muszę Was rozczarować. Rocznik 1991, 1.0 45 KM na gaźniku (najsłabszy, jaki był), 4 biegi, w środku nie ma nic. Nawet podgrzewanej tylnej szyby. Mechanicznie kozak. Rdzy nie ma. Lekka stłuczka (puknięcie w słupek przodem), szyby oryginalne z 1991 r., żaden panel nie był malowany. Pod spodem zero rdzy. Nowy tłumik. Opony letnie z 2012 r. Komplet kół z zimówkami w cenie. Przebieg raczej oryginalny, jest historia na tej stronce rządowej, w jednej rodzinie od 1996 r. Aha, nowe tarcze i klocki z przodu, przed chwilą wymieniony olej z filtrami. Rozrząd 30 tys. temu, ale dowiem się jeszcze, kiedy to było. 1 300 zł.

 

Jeździ się fantastycznie, bo lekki i wspomagania nie ma. Reakcja na gaz natychmiastowa. Biegi nie haczą, pali na dotyk (ssanie), dla mnie dynamika w zupełności wystarczająca, wyprzedzać się da.

 

jH1Dxax.jpg

 

Więcej zdjęć: http://imgur.com/a/iP00s.

Najpierw chcialem potocznie nomowoma internetowa mowiac przyhejtowac ale po chwili zamyslunku doszedlem do wniosku, ze drogi szanowny Grzesiu kupiles kozak ku,rwa fure. Teraz tylko wpie,rdol do bagaznika potezna tube i napi,erdalaj pakito uskuteczniajac wozonko i wieczorny obowiazkowy patrol po miescie.

ps. Zycze Ci, zebys ruchal dobre a nawet normalne świnie na tylnym siedzeniu tego furacza elo trzymaj sie sztywniutko

Odnośnik do komentarza

Też się nie potrafiłem przekonać do tego wnętrza. Z zewnątrz jest idealny dla mnie, ale środek był na początku nie do strawienia (fan klasycznych, analogowych rozwiązań). Ale po dłuższym obcowaniu jest dobrze, z dnia na dzień coraz bardziej mi się podoba. A wielofunkcyjna kierownica to coś świetnego. Od sterowania tempomatem nie mogę się już odzwyczaić. Gdy wsiadam do samochodu bez tempomatu to tego mi w pierwszej kolejności brakuje.

Odnośnik do komentarza

@najdas

 

Wiadomka, mój peżocik też ma swój urok w środku. Jak wyplakuję na niedzieli, to porobię jakieś ładne fotki lumią 5 Mpx.

 

A cytryna jest po prostu dziwna, środek kiery nieruchomy, plastiki pewniek jak zez skody stopiątki, no i cztery wyświetlacze ciekłokrystaliczne, czaisz (pipi) typie.

Odnośnik do komentarza

 

Niestety muszę Was rozczarować. Rocznik 1991, 1.0 45 KM na gaźniku (najsłabszy, jaki był), 4 biegi, w środku nie ma nic. Nawet podgrzewanej tylnej szyby. Mechanicznie kozak. Rdzy nie ma. Lekka stłuczka (puknięcie w słupek przodem), szyby oryginalne z 1991 r., żaden panel nie był malowany. Pod spodem zero rdzy. Nowy tłumik. Opony letnie z 2012 r. Komplet kół z zimówkami w cenie. Przebieg raczej oryginalny, jest historia na tej stronce rządowej, w jednej rodzinie od 1996 r. Aha, nowe tarcze i klocki z przodu, przed chwilą wymieniony olej z filtrami. Rozrząd 30 tys. temu, ale dowiem się jeszcze, kiedy to było. 1 300 zł.

 

Jeździ się fantastycznie, bo lekki i wspomagania nie ma. Reakcja na gaz natychmiastowa. Biegi nie haczą, pali na dotyk (ssanie), dla mnie dynamika w zupełności wystarczająca, wyprzedzać się da.

 

jH1Dxax.jpg

 

Więcej zdjęć: http://imgur.com/a/iP00s.

Najpierw chcialem potocznie nomowoma internetowa mowiac przyhejtowac ale po chwili zamyslunku doszedlem do wniosku, ze drogi szanowny Grzesiu kupiles kozak ku,rwa fure. Teraz tylko wpie,rdol do bagaznika potezna tube i napi,erdalaj pakito uskuteczniajac wozonko i wieczorny obowiazkowy patrol po miescie.

ps. Zycze Ci, zebys ruchal dobre a nawet normalne świnie na tylnym siedzeniu tego furacza elo trzymaj sie sztywniutko

 

 

Mój szwagier dokładnie tak zrobił xD

 

Ale chyba nie ma znaczenia ze jest ze wsi?

Odnośnik do komentarza

Co było z tą Celika Takeshix'a, bo zdjęcia nie działają?? A tak piszecie, że s(pipi)ił, więc jestem ciekawy co (brak znaczka widze;f).

 

hosting coś się popsuł, wrzuciłem jeszcze raz.

 

a rozpisze się jeszcze

 

dając foty spodziewałem się komentów typu "poraszka" "wieśtunig" itp. spoko. pomysłów na na motoryzację jest od groma i nie będę tu pisał debilnych banałów "o gustach się nie dyskutuje". jeden lubi glebę, inny stickerbomby lub inne ratstyle ; do wyboru, do koloru ...

 

Mi akurat podoba się malowanie "2 tone" niezależnie czy są to starsze czy nowsze konstrukcje:

 

ply-1970-barracuda.jpgv8-bug-new-look-383-hugger-orange-44.jpgaudi_tt-99_side.jpg

mini-cooper-5.jpg

 

 

może do nie wszystkich modeli to pasuje/sprawdza się ale, kij z tym. akurat w Celice VII przednie słupki są fajnie wydzielone do tego i z przodu wygląda to "naturalnie". z tyłem jest trochę gorzej, bo nie ma żadnego, chociażby przetłoczenia i trzeba iść na jakiś kompromis (nie pod każdym kątem krawędzie okleiny i szyby, schodzą się równo ze sobą)

co do mojego dachu to taki suchar z życia wzięty mi się przypomniał:

dzwoni znajomy:

-wszystko w porządku? żyjesz?

-taa, bo co?

-bo dachowałeś

-???

-no widziałem, że dach wymieniłeś

-...

 

Podoba mi się również tzw "clean look". Naprawdę nieliczne logotypy mi się podobają na tyle żebym je zostawił:

 

16910__shelby-cobra-logo_p.jpg

Maserati-Logo-by-FlashPhase.jpg

 

 

 

chociaż tych akurat pewnie, nie będzie dane mi sprawdzić :/ , ale tu nawet nie chodzi o prestiż czy markę tylko zwyczajnie o wygląd: takiego kota to bym nawet zostawił PEUGEOT-LOGO.jpgale już takie np coś nie kia-logo.jpg

 

po za samymi "znaczkami" to wszystkie napisy "2.0 TDI 16V 4x4 GT TURBO HIPER" do piachu. mam wrażenie to dla mechaników zostało zrobione dla ułatwienia, żeby mogli bez otwierania maski, jeżeli przyjedzie do nich stereotypowa blondynka "pani jaki ma pani silnik?", mogli się tego dowiedzieć. ewentualnie dla kogoś kto musi się

dowartościować (największa beka chyba z eMek dolepianych w zwykłych BMW) np napisem "4.0 V8" ; no sorry taki silnik to bez podpisywania powinien być rozpoznawalny.

tu nawet nie chodzi o silniki ale o całe wozy: patrząc na 911 czy Mustanga wiesz co to jest, niepotrzebny jest podpis.

 

chaotycznie to wszystko pisane, nie wiem czy ktoś zrozumie o co mi chodzi. po za tym wywalając znaczek zmniejszyłem masę i opory powietrza :sorcerer: .

no i można trolować januszy na parkingach strzeżonych (suchar2):

-panie co to za marka bo ja muszę coś tu wpisać

-ferari na zamówienie

-łoo panie to ja pana nie wpuszczę

-dlaczego?

-bo mnie jeszcze w nocy napadną i pobiją

 

życzę każdemu aby był zadowolony ze swojego wozidełka

podziękował, bajo, szerokości

Odnośnik do komentarza

 

EDIT: Pardą chyba był jakiś polift i przedlift

dokładnie: do 2002 był inny, moja niby 2003 ale produkcyjnie to jeszcze pewnie końcówka 2002, bo pierwsza rejestracja styczeń 2003. ten starszy też mi się bardziej podobał ale przyzwyczajiłem się już do tego. przód fabryczny, nie intresowały mnie żadne bodykity, spojlery itp.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

ja do swojej octavii z 2003 zamowilem niedawno:

 

2og70I5.jpg

 

PIiOxXG.jpg

 

 

chyba fajnie odświeżą wygląd? taknieco?

 

Odświeżą? S(pipi)ą. Przecież to nie pasuje do tej budy.

 

Ja biję się z myślami, czy montować radio z USB do puga. Pewnie to zrobię, ale muszę znaleźć jakieś skromne z wyglądu.

 

:czesc:

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie szukałem 205. Zresztą nawet nie szukałem auta, z nudów przeglądałem na OLX oferty aut za 1500 zł. No i był. Oczywiście sceptycznie podszedłem do ogłoszenia, ale stan auta jak i jego właściciel okazały się wspaniałe. To wziąłem, nie? Rynek aut używanych cechuje się tym, że kupujesz to co jest, a nie to co chcesz.

 

Sprawdziłem spalanie. Średnio 6,3 litra, czyli gaźnik elegancko wyregulowany (miasto/trasa 30/70).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moge wziasc 100tys funi kredytu i mysle czy nie zaryzykowac bo sie zakochalem. Starczylo by. Raz sie zyje i jestem zdolny do takich szalenstw :Coolface:

Jako, ze nie mam teraz kobiety to ciezko by sie splacalo, ale na takie auto szybko by sie jakas znalazla, a potem... pomagala splacac :Coolface:

Co myslicie? I ten kolor, dokladnie ten.

 

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...