Skocz do zawartości

Motory i motóry


Rekomendowane odpowiedzi

Do 50cc masz kartę motorowerową do 250cc masz A1 a wszystko do góry to już zwykłe A. Jakieś cwaniaczki z mojej szkoły mają właśnie takie "pierdziki" 125cc piszczy to jak diabli, a wogóle nie jedzie :). Odwołuję moją wcześniejszą wypowiedz prędkość 100km/h nie jest taka straszna jednak, ale i tak twierdzę że GPZ 500 starczy mi na lata.

 

starczy na rok :) założę się :D

Odnośnik do komentarza

Yacek Twój kumpel zmienił tego GPZ bo brakowało mocy, czy jest coś wadliwego oprócz koła magnesowego w rocznikach starszych jak 94r. ??

 

 

PS. Wiadomo, że kiedyś braknie mocy, ale ja nie z tych co to na R1 wchodzą po dostaniu prawka w łapy, zresztą na pierwszy motor będę miał do udania koło 5k złociszy polskich i to dopiero na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam oczekujac na prawo jazdy(jeszcze rok) mam zamiar kupic motor mam do wydania 4000-4500zl mysle nad 125cc Honda Cbr,lub nsr doradzcie cos!

 

 

Znajomy ma honde cbr 125 z 2006 roku bodajże . Kupił to przyuczenia się nie ma prawa jazdy , motor jest zarejestrowany na 125 ale spokojnie jeździ nie szaleje ;d . Motor ciśnie nieźle przynajmniej mi się tak wydaje z perspektywy tylnego siedzenia ;d . Honda jego pojedzie może z 140 km/h wydaje mi się że dla początkującego to aż nadto . Jednak gdybym miał wybierać jako swój pierwszy motor honde nsr a cbr , wybrał bym bez chwili zastanowienia cbr . Ma swój urok i za(pipi)iste brzmienie silnika .

 

Edit : aha zauważyłem twój post o spalaniu , wieć owa honda pali 3l lub 4l /100

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Dzis zakupilem te oto VTR1000F

 

http://www.allegro.pl/item656814712.html

 

200 km nakrecone, ogien z dupy :twisted: . Foty i szersze info jutro lub pojutrze, moge napisac tylko ze grzmi to niesamowicie.

 

 

jednak VTR :) leżana lekko widzę. ale za to kasa fajna. Honda jest Honda :) Nie do zajechania :)

Najważniejsze, że Ci sezon nie przepadnie. Ale ta suka musi wrzeszczeć na tych wydechach :) Dawaj filmik :P

 

Słuchaj masz namiary na ciuchy?

 

Szukam kurtki i kasku.

Kurtka - co się trafi. Ale tak do 800 zł. Może złapię coś z Richa ( duży rabat :P ). Jak nie to nie wiem. Nie mam pomysłów. Tschul w miarę tani i tam któryś model mi się nawet podobał. Held, Hein Gericke itd to już droga zabawa. Zapomniałem dodać, że w ogóle nie biorę tekstylnych pod uwagę.

 

No i kask. Znalazłem sobie AGV K4 Vyrus albo K3. Interesuje mnie tylko czy jest tam podbródek i deflektor. Bo różnie piszą, a na oficjalnej stronie nic nie wspominają. Ale widziałem w którymś podbródek właśnie. W sumie można je wyrwać ~700 zł. Myślałem, o HJC bo one mają wbudowany wizjery. Ale cenowo to samo. Musi to być IS-16. A malowania mi się nie podobają i kształt też średnio. AGV mają takiego zadziora :)

 

Bądź pozdrowiony i do zobaczenia na trasie kiedyś :)

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

No VTR jest ok, nawet bardzo ok, dzis bede jezdzil dotad az zemdleje :D. Co do kurtek to zobacz oferte firmy 4SR, moze cos Buse, RST, to sa juz dobre firmy i co do jakosci to nie ma sie czego obawiac. AGV K4 Vyrus - fajny, najlepiej zadac pytanie przedstawicielowi lub w jakims sklepie inetrnetowym, lub komus na allegro. Na stronach nic konkretnego nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza

Dzis kupilem kierunki na przod takie plaskie ale chyba zaloze biale od nowych CBR RR bo te odstaja od owiewki i w ogole jakos kiepsko wygladaja. Wymienilem dziwgnie sprzegla bo poprzednia byla przygieta i bez regulacji. Musze wymienic wlacznik dlugich swiatel bo nie odbija. Zamowilem sobie tez paski na ranty felg :

 

http://www.puig.pl/tankpady_i_paski_na_fel...olty-p1610.html

 

Zrobilem kilka fotek, do wgladu na moim profilu :

 

http://www.bikepics.com/members/cerb/98vtr1000/

Odnośnik do komentarza

No i zaliczyłam dzisiaj mojego pierwszego, na szczęście małego szlifa.

Mimo, iż u mnie dzisiaj od rana niemalże bez przerwy pada, i to dość mocno, uparłam się aby jechać do pracy skuterkiem. W drodze powrotnej jechałam za jakąś dużą ciężarówką, tak, że nie widziałam co się dzieje na drodze z przodu. No i ta ciężarówka nagle zahamowała, no i ja też zaczełam hamować, tyle ze ma mokrym potrzeba mi było nieco więcej miejsca niż tam było. No i miałam do wyboru albo wpakować się w tył tej ciężarówki, albo odbić na bok, odbiłam nieco w bok... i się wywaliłam. Na szczęście nic, poza odrapanymi przegubami rąk i małym siniakiem, mi się nie stało. Po upadku otrzepałam błoto ze spodni, podniosłam skuter i pojechałam dalej. Domyślam się, ze dla kolesia jadącego za mną musiało to wyglądać przekomicznie :D

 

Odnośnik do komentarza
No i zaliczyłam dzisiaj mojego pierwszego, na szczęście małego szlifa.

Mimo, iż u mnie dzisiaj od rana niemalże bez przerwy pada, i to dość mocno, uparłam się aby jechać do pracy skuterkiem. W drodze powrotnej jechałam za jakąś dużą ciężarówką, tak, że nie widziałam co się dzieje na drodze z przodu. No i ta ciężarówka nagle zahamowała, no i ja też zaczełam hamować, tyle ze ma mokrym potrzeba mi było nieco więcej miejsca niż tam było. No i miałam do wyboru albo wpakować się w tył tej ciężarówki, albo odbić na bok, odbiłam nieco w bok... i się wywaliłam. Na szczęście nic, poza odrapanymi przegubami rąk i małym siniakiem, mi się nie stało. Po upadku otrzepałam błoto ze spodni, podniosłam skuter i pojechałam dalej. Domyślam się, ze dla kolesia jadącego za mną musiało to wyglądać przekomicznie :D

 

 

Tez dzis glebnalem :). Podjezdzam na parking, fajera skrecona na maksa a ja sie zatrzymalem i zwyczajnie przewrocilem z motocyklem na bok. Straty - kilka rysek i klamka hamulca wygieta w pałąk (juz wyprostowana) ale i tak kupilem nowa. Beznadziejna gleba, pol dnia chodzilem podminowany.

 

 

dlatego pie*ole i nie jeżdżę w deszczu :)

 

Cerb wrzuć jakieś wideo jak to cacko gada:)

Odnośnik do komentarza
Cerb wrzuć jakieś wideo jak to cacko gada:)

Jak namowie kumpla zeby mnie ponagrywal to cos zarzuce.

kumpel pare dni temu kupił swój pierwszy motor - HONDA x4:

Ta Honda to prawdziwa rzadkosc, zaj.ebisty sprzet, znaczy nie hamuje i nie skreca ale do ostrego odwijania jest ok. Pieknie wyglada, a spotkac to na zywo to naprawde trzeba sie naszukac.

Ja za dwa tygodnie egzamin mam ;f. Jak będzie padało, to chyba je/bne.

Lain na motonga zdajesz ? Znaczy na pewno ale tak sie pytam.

Odnośnik do komentarza
A zdaję. ! :) Ale jakiegoś ścigacza, to dopiero za rok kupię. ; )

Zuch dziewczyna ! A w co celujesz ?

 

Ja ostatnio ze moja zaczalem jezdzic a dzis mi oswiadczyla ze sama chce sprobowac chociaz ruszyc, cos czuje ze niedlugo bedzie VTR1000F wersja streetfighter :D. Tfu, tfu lepiej wypluje.

 

 

 

pewnie w r1 ^_^ ma ktoś z was tu obecnych jakiegoś enduro ? warto się pakować w coś takiego ;d ?

Edytowane przez Raiga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...