Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

Co robiliscie zeby kupic zawodnikow w trybie menadzerskim ? 3 okno z rzedu probuje kogos kupic, lecz bezskutecznie. Caly czas albo "zawodnik jest wart wiecej pieniedzy" albo "zawodnik zasluguje na lepsza oferte finansowa". Przekraczem wartosci rynkowe, ale mimo to nie udaje mi sie ich kupic. Negocjatorow mam na 10 poziomie.

Odnośnik do komentarza

Co za bzdura - tak wlasnie mam - zamiast spalonego mam uzytkownik 1 Inter !

I jak to niby cofnac ? LOL

 

EDIT

sprawdzilem - usunalem ustawienia i zgralem jeszcze raz, wiec jezeli ktos moze sprawdzic np. Anglie:

w szybkiej taktyce mam tylko:domyslna, gra z kontry,wysoki presing,posiadanie pilki,dlugie pilki.

 

Moze niektore druzyny nie maja gry na spalone ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem o co wam chodzi z ta gra na spalone.

 

Nie ma czegos takiego - jest wysoka obrona badz niska obrona.

Wysoka to wlasnie generalnie gra na spalone.

 

Pulapka ofsajdowa jest na zadanie (dwa razy gorna strzalka). Wszystko co pod gorna strzalka jest wykonywane w momencie zadania, a nie przez caly mecz. Czyli wyjscie obroncow do przodu (zageszczenie srodka w ataku), atak drugim skrzydlem (czyli kolesie po drugiej stronie do tej z ktorej mamy pilke zaczynaja gnac do przodu i szukac pozycji, pressing (w tym momencie wszyscy zawodnic podchodza pod przeciwnika) no i oczywiscie pulapka ofsajdowa.

 

W szybkich taktykach (czyli pod dolna strzalka) co macie to ustawiacie w ustawieniach szybkiej taktyki (tutaj sa ustawinia na mecz a nie na zadanie). Co wiecej wszystkie 4 kierunki moga byc zdefiniowane przez Was.

Odnośnik do komentarza

Cos namieszales przy ustawieniach pada.

U mnie jest tak jak zwykle specjalnie wlaczylem Anglie. No chyba ze wiecej uzytkownikow X0 zglasza podobna sytuacje i jest bug u Was ale szczerze watpie.

 

Czy pod gorna strzalka pokazuja Ci sie takie same opcje jak pod dolna?

Pod gorna masz inne 4 niz pod dolna, czyba ze poprzestawiales cos. Opcje z pulapka ofsajdowa, drugim skrzydlem, atakiem obroncow i pressingiem sa nie do ustawienia. One sa zawsze (standardowo pod gorna strzalka).

 

Tylko szybkie taktyki sobie mozesz popodmieniac a to sa opcje ktore pokazuja sie pod dolna strzalka.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

Cholera,im wiecej gram w ta Fife tym wiecej widze smaczkow,czasami odchodza takie akcje ze az geba sie cieszy i chce mi sie wrzeszczec przed TV "o w morde ale realizm".

 

Pytanie odnosnie trybu menedzerskiego,gram Legia Warszawa,dobrze mi idzie ale nie moge prawie nikogo kupowac,co zaoferuje kase,nawet na klubowe max(wiecej sie nie da) to dostaje wiadomosc ze za malo dalem,pilkarz wiecej wart albo cos.Da sie jakos te limity znosic albo co?

Odnośnik do komentarza
Nie bardzo rozumiem o co wam chodzi z ta gra na spalone.

 

Nie ma czegos takiego - jest wysoka obrona badz niska obrona.

Wysoka to wlasnie generalnie gra na spalone.

 

Pulapka ofsajdowa jest na zadanie (dwa razy gorna strzalka). Wszystko co pod gorna strzalka jest wykonywane w momencie zadania, a nie przez caly mecz. Czyli wyjscie obroncow do przodu (zageszczenie srodka w ataku), atak drugim skrzydlem (czyli kolesie po drugiej stronie do tej z ktorej mamy pilke zaczynaja gnac do przodu i szukac pozycji, pressing (w tym momencie wszyscy zawodnic podchodza pod przeciwnika) no i oczywiscie pulapka ofsajdowa.

 

W szybkich taktykach (czyli pod dolna strzalka) co macie to ustawiacie w ustawieniach szybkiej taktyki (tutaj sa ustawinia na mecz a nie na zadanie). Co wiecej wszystkie 4 kierunki moga byc zdefiniowane przez Was.

Ha - no widzisz - dopiero teraz to zalapalem :lol:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...