Skocz do zawartości

FIFA 09


Rekomendowane odpowiedzi

zakompleksionych angoli z ich Menczesterami czy Barcelonami,

 

Jestem fanem i gram Barcelona od zawsze. Nie uwazam sie za zakompleksionego a juz tym bardziej "angola".

 

Wbrew pozorom wygranie Barcelona nie jest latwe:

- wysoka obrona to wlasnie woda na mlyn kolesi ktorzy bazuja na szybkich napastnikach, co wiecej obrona Barcelony podaje niedokladnie - przez co czesto zdarzaja sie prezenty.

- duze ryzyko w ataku powoduje, ze sie ma mnostwo ofsajdow

- brak goscia grajacego swietnie glowa co powoduje, ze dosrodkowania nie sa najsilniejsza bronia

- skrzydlowi nie sa za szybcy (w porownaniu do innych druzyn)

- wbrew pozorom Eto jest do wylaczenia. Z dobrymi przeciwnikami w ogole nim nie strzelam bramek.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam i czytam ze sa tu sami dobrzy gracze. Panowie moze ktos z tych ktoryc tutaj opisuje najprzerozniejsze kozackie dokonania zagra? nie mowie ze jestem mistrzem i was poloze :P po prostu chcialem sprawdzic swoj poziom z innymi wygladajacymi na calkiem pro po wypowiedziach ;) mam triala na 48h swiezo zaladowanego. Moj GT: Aembg jutro i ew jeszcze pojutrze chetnie pogram pozdro

Odnośnik do komentarza

grzes nie pisałem o Barcelonie, po to by kogokolwiek prowokować. Chciałem jedynie pokazać, jak wygląda kwestia meczy na Live! Albo trafiasz na kogoś kto potrafi lepiej lub gorzej grać i po zaciętym meczu niezależnie czy przegrasz czy wygrasz czujesz satysfakcję. W 90 % tacy ludzie (twoi oponenci) grają swoją ulubioną drużyną, którą najczęściej jest Aston Villa, Everton, Lazio albo dajmy na to Valencia. Znają skład drużyny, często swobodnie modyfikują wyjściową 11, rzadziej taktykę. Grają piłką, zaskakują zagraniami, przeglądem pola, krosami w poprzek boiska, czy wreszcie zdolnością rozpracowania każdej twojej taktyki i zaaplikowania swojej, dostosowanej do umiejętności i strategii przeciwnika. Nie chce mi się tłumaczyć, każdy wie o jaki typ oponentów mi chodzi. Druga grupa graczy to osoby dla których pojęcie piłka nożna ogranicza się do marek: Chelsea, Barcelona, Inter, Milan, Manchester, Real. Wybierają jedną z 'firm' i albo wygrywają z tobą 2:1, 3:2. Albo przegrywając 2:0 po pierwszej połowie i zaczynają polować na nogi twoich zawodników, pauzować grę, śrubować sobie statystykę spalonych. Jeśli się uda i C7 ucieknie 2-3 razy obrońcom, nie zaszczycą cię rewanżem. Jeśli nie - nie zaszczycą cię nawet swoją obecnością do końca regulaminowych 90 minut. Nazwy Barcelona i Manchester miały tu jedynie posłużyć za przykład, równie dobrze zadziałają tu inne wymieniane przeze mnie nazwy.

 

Aem chcesz pograć, nasze gt najczęściej są w podpisach, więc jaki problem ?

 

 

Odnośnik do komentarza

Sandzik ma rację. Wczoraj odpadłem z turnieju na OC po meczu z ManU. Nie było szans Juve coś ugrać przeciwko wprawnemu graczowi tymi terminatorami. Nawet odpuściłem drugi mecz dając sobie nastrzelać sporo bramek, co by gościu miał radochę. Juve ma 5 gwiazdek ale w stosunku do umiejętności statystyk z ManU nie ma co porównywać. Oczywiście skill owego gościa sprowadzał się do jednego stylu jaki inni prezentowali na live. Czyt. aby wygrać.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubi i umie, to niech gra nawet i ManU. Gorzej jak nie umie, a wchodzi mu każdy strzał oddany między 30-20 metrem od bramki i człowiek się frustruje :P. Ale nad czym tu debatować, w PEeSie przegięta była Brazylia, w Fifie podkręcili statystyki ManU. Shit happens.

Odnośnik do komentarza

No dobra, pojęcie: umie/nie umie jest dość względne. Żerowanie na jednym, góra dwóch schematach w przypadku drużyn z najwyższej półki jest niestety czasami wystarczające by odnieść zwycięstwo. I czy przegrywając mecz, bo przeciwnik ma w bramce Van der Saara, a na skrzydle C. Ronaldo i potrafi wcisnąć przy strzale RB przekonuje nas by sądzić, że przegraliśmy z umiejącym grać rywalem ?

 

Aem, mam. Przyjrzyj się: Sand PL.

 

Ghetto tak właśnie wydawałeś mi się jakiś dziwny - Inter ;>

 

 

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

jak gra na 2 schematy to powinienes jeszcze lepiej sobie z takim "asem" poradzic

wkoncu wiesz jak bedzie gral hehe :] co jak co ale w f09 latwo jest obronca zabrac pilke napastnikowi, doslownie kazdemu :)

barca jest troche prze.je.bana , ale bez przesady

 

zagrajcie sobie klasycznymi wymiataczami hahahaha , nawet boniek jest! z nimi to sie grac nie da :) tak jak kumpel ze mna nie mogl meczu wygrac , jak wzial ich to mi rece opadly :D

Odnośnik do komentarza

Walcie do mnie na gt: polson PL. Ja zawsze gram Arsenalem(druzyna na 4,5 gwiazdki). To fakt Man Utd jest najczesciej wybierany przez moich przeciwnikow i jest zdecydownanie druzyna najbardziej przegieta. Podczas gdy ja cisne to koles nie umiejacy grac jedzie mnie z kontry po prostu podaje do Rooneya lub Krystyny( lub wypuszcza) i biegnie prosto na bramke, a ja nawet nie moge dobrze zmienic na zawodnika, ktorym chce sterowac. Za to jak ci "mistrzowie" maja opanowane celebracje po zdobytej bramce...

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

hehe :)

no jak ci sie urwie taki zawodnik to masz po grzybach, w rzeczywistosci tez tak jest przeciez ;)

 

a zawodnikow polecam zmieniac prawa galka, dla mnie dziala idealnie taka zmiana :)

i zauwazylem ze gram kompletnie inna obrone niz 90% graczy :)

 

polson zaraz ci wysle zaproszenie do listy

 

w sumie to zaraz wlaze na live pograc to zapraszam tylko moga byc lagi ze mna ;) w dzien czasem muli :/

nie gralem troche juz ale z checia pogram, wlasnie zainstalowalem na dysk i odpalam

Odnośnik do komentarza

hehe

gram w miare dobra obrone- tzn staram sie na spokojnie ;)

2 razy cie z pierwszej pily rozklepalem ale oczywiscie zamiast udezyc to chcialem bramkarza jeszcze zalatwic ;)

 

i adriano niezlego banana z falsza tez zapodalem :P

 

nie gralem ponad tydzien , musze sie rozbujac ;)

ide konczyc calaka w force unleashed a potem znowu fifa hehe

Odnośnik do komentarza

Co do grania online- pierwsze mecze przegrywałem, ale to głównie z powodu nastawienia "dajemy karva naprzód!!!". Wystarczy przyjąć, że gramy z jakimś dzieciakiem (zresztą, nie oszukujmy się, jest to jakieś 80% przypadków). Grać spokojnie, bronić się, atakować z kontry kilkoma zawodnikami i idzie :D. A największa zabawa jest, jak to miałem ostatnio, przeciwnik ostry hc, gra praktycznie samymi trikami i fakt- piłkę odebrać mu trudno. Na początku. Później gość się ewidentnie wk... zdenerwował (przy jakimś 2:0), dał naprzód, strzelił bramkę czy dwie, ale i dwie stracił. Psychologia to imo klucz do sukcesu online w FIFA. Już od poprzedniej edycji jestem o tym przekonany :D.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Psychologia to wszystko. Jak grałem w turnieju onlinecenter i wygrywałem z gościem już w 15 minucie 3:0 to myślałem sobie "Hehe, będzie spacerek". Oczywiście wynik meczu był 3:4 dla rywala xd. Tutaj wszystko się może zdarzyć i trzeba grać i panować nad psychiką .

Odnośnik do komentarza

Barca jest prze(pipi)ana, bo z dobra formacja chlopaki sa nie do zatrzymania. Grzes - jasne - moze ze standardowa maja wysoko obrone, ale z moja formacja na kontre (dzisiaj testowana wlasnie na Interze) napastnicy grali by za mnie, zwlaszcza, ze nawet taki Carew doprowadzal obroncow GhettoKingSASa do szalu. ;)

Odnośnik do komentarza
Nie napinaj się tak kapitanku bo pękniesz hehe. Można chyba wymagać od gry piłkarskiej, żeby honorowała przepisy takie, jakie faktycznie są, a nie jakieś zmodyfikowane na potrzeby EA, którzy nie do końca chyba je znają.

 

A buracki śmiech krzywdy mi nie zrobi. Odpal se czata na onecie.

 

Odpal LIVE i dawaj na mecz - wtedy pogadamy na murawie bo widzę, że gadatliwy jesteś i kąśliwy jak gryzipiórka w czasie godów. Nie napinam się, tylko ile można słuchać tych lamentów z du.py wyssanych? nie podoba się to przerzuć się na PESa. Jak nie potrafisz przymknąć oka na duperele to nie graj w gry piłkarskie, zwłaszcza w Fifę. Problem to Ty masz z tą grą, która chyba zbyt wymagająca jest dla Ciebie i jeśli sobie nie radzisz to lepiej szukać dziury w calym, w tym głupich przywilejów które tak naprawdę nic nie znaczą. Już powtarzałem, musisz być cienki skoro za 5 sekund akcji nie możesz powtórzyć z sukcesem.

Przestań się człowieku pieklić bo zachowujesz się jak jakiś fanboj. Teraz FIFA jest super hiper och ach i nikt nie może na nią powiedzieć złego słowa? To że jest dobra, nie znaczy że jest idealna. A takie teksty jak "jak się nie podoba to przerzuć się na PESa" to zostaw sobie dla swoich kolegów spod bloku bo na forum żaden dresiarz nie zabroni mi się wypowiadać. Może jest wymagająca, może nie, może jestem cienki, może nie, nic ci do tego, ale wolałbym żeby była wymagająca z powodu poziomu trudności, a nie błędów. A LIVE'a nie odpalę bo nie mam konta Gold.

 

Aż mi wstyd że człowiek o mentalności dresa może kibicować Juventusowi...

Odnośnik do komentarza

Masz zapłon niczym trabant. Sorry ale jak jesteś sam zbulwersowany moją wypowiedzią to nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz. Nie kontynuuj tego bo nie chce mi się z Tobą gadać o niczym. Ty chcesz aby Fifka była wymagająca offline? dobre sobie - skocz na live i wtedy się wypowiedz bo w dzisiejszych czasach offline grają tylko dinozaury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...