Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Forza 3 już wyciekła do sieci.

 

http://www.vg247.com/2009/10/12/forza-motorsport-3-leaks-onto-p2p-sites/

 

Więc bany się posypią.

 

13 GB? Trochę dużo. ;P Co to za sens ściągać tą grę? Nie zagrasz online, nie pobierzesz update bądź DLC, nie skorzystasz z funkcji społecznościowych. Te rzeczy akurat w przypadku Forzy są ważne.

By sobie pojezdzic :), Wyszlo demo offline Forzy a ile osob chcialo w ta gre pograc? B. duzo, zawsze pozostaje splitscreen (wtedy jest 30 klatek czy 60?)

Odnośnik do komentarza

Kariera Forzy 3 mogłaby trwać w nieskończoność. Lubię kolekcjonowanie samochodów i bawienie się ustawieniami. Im dłużej tym lepiej w tego typu grach.

Mam dokladnie tak samo...za to wlasnie kocham GT i FM.

Co do tych 13 GB w spiraconej wersji....troche to dziwne bo w recenzji Gametrailers wspominali ze na drugim dysku niespelna 2 GB danych...

Odnośnik do komentarza

Galeria bardzo ładna, chociaż nie przeglądałem wszystkich wozów. A na Bugatti Veyron się nakręciłem jak szczerbaty na suchary. W recenzji GameTrailers doskonale widać moc tego samochodu i to jak doskonale dopracowali odczucie prędkości w tej grze.

Szkoda, że jak zwykle piraci pograją wcześniej, w przypadku GTA4 też mi z tego powodu gul skakał, no ale już tylko ~2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza

Przeglafdajac ta liste zauwazylem pewien ciekawy myk...

Wszyscy kwicza, ze np w GT4 bylo ponad 700 aut ale prawie 100 z nich to rozne, niewiele rozniace sie wersje Skyline'ow itp.

W Forzy 3 jak widac jako calkiem oddzielne modele liczone sa torowe wersje samochodow, ktore roznia sie tylko barwami (np 3x Audi R8, czy chyba 5x Viper). W GT takie auta licza sie jako 1, a barwy jako kolory.

 

Z innej beczki.. zauwazylem, ze najliczniej obsadzona marka w FM3 jest Ferrari. Oby PD nie pokpilo sprawy i tez nalezycie potraktowalo europejskie marki.

Ogolnie aut bardzo duzo nie ma, ale selekcja modeli jest calkiem trafna (chociaz kilkunastu samochodow, ktory byc powinny brakuje).

Odnośnik do komentarza

Emet w FM2 też mnie drażniła ilość np. wyścigowych 911'et. z 10 ich było jak nic. zresztą kiedyś już pisałem że to bolączka każdych wyścigów tego typu ale jakby nie patrzeć GT pod względem ilości Skyline'ów czy Lancerów jest jednak "miszczem" :)

btw jakich fur według Ciebie brakuje? ciekawi mnie to po prostu.

Odnośnik do komentarza

Chodzilo mi o wyscigowe R8 z Le Mans.

 

@ Colin84

 

Jakich aut? W tej chwili nie wypisze wszystkich bo nie pamietam ;)

Ciezko mi teraz na szybko sprawdzic braki. Sprawdzalem liste wczesniej (normalna, bez obrazkow) i wtedy pamietam, ze przynajmniej kilku aut mi na tej liscie brakowalo... Zaraz moze jej poszuakm i jak cos dopisze kilka aut ;) Na chwile obecna z tego co pamietam brakuje nowego Nissana GTR, nowego Audi RS6, Audi R15 i kilku innych japonczykow chyba...

W sumie.. w dobie DLC nie musi to byc jakis wielki problem bo brakujace auta moga pojawic sie potem. Szkoda tylko, ze pewnie za doplata. Poza tym niemal na 100% nie bedzie GTR'a.

 

Tak czy inaczej szkoda, ze nie mam X360 :( Mialbym dobra scigalke do czasu GT5.... a tak bede pewnie zmuszony do zakupu Shifta :/

 

E: Nie moge znalezc tej pelnej listy... Zreszta w sumie nieistotne. Kilku modeli brak, ale jest ok. Pewnie czesci z brakujacych dojdzie w DLC ;)

Mam nadzieje, ze kolega niedlugo kupi X'a to przynajmniej u niego pogram sobie w pelna Forze :)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

spoko, nie liczyłem na pełną listę tylko chociaż parę modeli :) GT-R i RS6 bym nie pogardził. szkoda, ale ten pierwszy to chyba z oczywistych przyczyn mógł się nie pojawić w podstawce. może z czasem będzie w dlc ale jeżeli płatnym to chyba jednak to oleje. obecna stawka w zupełności mi wystarczy, maniakiem nie jestem.

szkoda że nie masz x'a, albo ja pleya, to byśmy w końcu się pościgali (taki mały sentyment z czasów GT4 parę lat wstecz :)) shifta weź ale po naprawdę długim przemyśleniu no i chyba że faktycznie pod przymusem. może na kierownicy lepiej się gra, nie wiem, ale tą grę szybko chcę wymazać z pamięci przez totalnie spie..... model jazdy.

 

pawel - skład bmw zadowala, a audi jeszcze bardziej :P

Odnośnik do komentarza

Kazdy ma inne odczucia - mi model sie podoba, wylaczylem wspomagacze i tez ladnie auto sie prowadzilo (Lancer), lepsze drifty wychodzily, potem sprobowalem zagrac na manualu na hardzie z off tylko z backiem i zajelem 2 miejsce choc 1 raz na manualu jechalem na takim poziomie trudnosci w dodatku patrzylem na licznik by zmienic bieg bo nie znam sie na tym (tzn jak wskazywalo blisko czerwonego miejsca to zmienialem bieg) :>

Odnośnik do komentarza

Na InsideSimRacing bardzo wychwalili grę. Twierdzą że ma bardzo realistyczny model jazdy. Dziwne trochę bo czytam często że gracze narzekają nieco na ten element.

Gracze poki co grali tylko w demko. Ja sie wstrzymam z ostateczna ocena do czasu az obczaje pelna wersje. Poki co druga Forza wciaz jest najczestszym gosciem w czytniku mojej konsoli xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...