Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Nurburgring Nordschleife na dysku nr. 2? Niezłe posunięcie Microsoft'u na opchnięcie większej liczby dysków twardych.

Dla mnie mógłby w tej grze istnieć tylko ten tor, i tak spędzę na nim co najmniej 80% czasu gry.

No i wychodzą już pierwsze niedoróby typu dziwne zwiechy itp. Oby nie było tak jak z NFS Shi(f)t.

Odnośnik do komentarza

no ja miałem problemy z FOV przy najwyższym ustawieniu kąta (konsola lubi się zawiesić) To jest opcja dla 2x x360 i 3x tv więc w tym może być problem :whistling: Spróbuj zmniejszyć kąt i przy wgrywaniu wyścigu jak pojawi się opcja startu wybierz ją jak najszybciej.

 

ps. fm3 dostała 6- na polygami :teehee:

Edytowane przez PiotrB
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@dabman - na linku jak gram to wystarczy kabel sieciowy, a jak chcesz połączyć 3konsole to pewnie 3x kable sieciowe i router lub switcha, tak sądzę.

 

aha i 3 x fm3 bo każda konsola będzie wyświetlała osobno fragment, jak będziesz chiał grać na potrójnym ekranie w trasy/samochody z drugiego dvd to każda musi mieć hdd

Edytowane przez bigdaddy
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

GRA JEST ŚWIETNA. Stare trasy wreszcie wyglądają, tak, że aż chcę się na nich jeździć.. Wcześniej nie nawidziłem Silverstone teraz jest bomba. Dla mnie gra jest kapitalna. Multi całkowicie bezlagowe. Świetnie się jeździ, kozacki widok z kokpitu, super trasy, masa fur. Fajnie zrealizowana kariera. Jak się ogarnę i ochłonę zdam większą relację

Odnośnik do komentarza

1. Można gdzieś zmienić ustawienia wyświetlania typu kontrast? Standardowe ustawienie na moim telewizorze jest fhói przesycone, aż wali po oczach.

2. Gdzie się zmienia odległość kamery z kokpitu?

 

e: i jeszcze jedno: wszyscy macie takie ząbki? Ja nawet w menu na logo FM3 mam :P Podejrzewam, że to wina mojego tv albo złych ustawień rozdzielczości...

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

U mnie nic takiego nie miało miejsca...

No i w fullu przekonałem się do jazdy z kokpitu - inaczej już sobie nawet nie wyobrażam jazdy :]. Wracam za kierownice...

Podobno tylko konsole niepodpiete do neta/lana robia problemy ze zwiechami jak zmienisz FOV.

FOV mozna zmieniac tylko przy wlaczeniu opcji "tripple screen" czyli gry ze zlinkowanymi konsolami. Na oficjalnym forum FM3 pisza ze jest konsola nie ma adresu sieciowego to przy wlaczeniu "tripple screen" potrafi sie zawiesic...rzekomo podpiecie do neta rozwiazuje problem.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

Wygrane sa calkiem wysokie, do tego za pierwsze 2 serie dostalem 2 auta. Do tego bez wspomagaczy mozna dostac do 100% wiecej creditsow. Fov powyzej 70 jak dla mnie troche za duzy, traci sie sporo wrazenia predkosci, jak na razie super gra sie na 64 stopnie.

Auta brzmia przekozacko, co prawda Abartha SS widzialem tylko na filmach ( Top Gear ), ale brzmi niemal identycznie i tak samo latwo zmusic go do poslizgu jak w programie :D No i ten cholerny syndrom "jeszcze jeden wyscig, jeszcze tylko zaloze te felgi, cholera brakuje 1000kr no to jeszcze jeden wyscig" :woot: Mozliwosci tuningu od groma, swapow silnika tez, chociaz opcja wsadzenia RWD do Abartha 500 troche imho przesadzona.

Odnośnik do komentarza

1. Można gdzieś zmienić ustawienia wyświetlania typu kontrast? Standardowe ustawienie na moim telewizorze jest fhói przesycone, aż wali po oczach.

2. Gdzie się zmienia odległość kamery z kokpitu?

 

e: i jeszcze jedno: wszyscy macie takie ząbki? Ja nawet w menu na logo FM3 mam :P Podejrzewam, że to wina mojego tv albo złych ustawień rozdzielczości...

Bump.

 

Nie wiem czemu się tak podniecacie, wg mnie to Forza 2 po porządnym patchu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fov zmieniasz w opcjach wieloekranowych ( ostatnia pozycja w menu ), wlaczasz tryb wieloekranowy i zmieniasz ostatni slider, najlepiej w zakresie 60-75 stopni.

Nie wiem czemu się tak podniecacie, wg mnie to Forza 2 po porządnym patchu.

Byc moze po porzadnym patchu, ale takim, ktory sprawia ze gra sie wspaniale. Taka Forza 2.8 ;)

Odnośnik do komentarza

początek mnie nie powalił, wziąłem fieste - pyknąłem ze dwa turnieje. wpadła mi w ręce brera i się zaczęło, dźwięk powala, szybciej troche (czuć tą prędkość, zwłaszcza na ciasnych trasach). nie spojluje sobie na freerunach szybszymi autami, ale po tym co się wyprawia w brerze i focusie rs zapowiada się bardzo ale to bardzo wyśmienicie. masa opcji tuningu, części - generalnie jestem zadowolony, a i system kalendarza się fajnie spisuje (tak bardziej można się wkręcić w klimat). ide grać dalej, hehe "jeszcze z jeden wyścig" przejade..

Odnośnik do komentarza
Poza tym widze, że żadnych bananów nikt z Was nie wyłapał grając przed premierą.

 

ludzie co grają na oryg. nie muszą się obawiać bana :thumbsup:

 

aha do ,, - '' dodałbym - tylko jedno duże miasto prawdziwego zdarzenia NYC

oraz do ,,+'' poprawiona dynamika względem fm2

 

1. Można gdzieś zmienić ustawienia wyświetlania typu kontrast? Standardowe ustawienie na moim telewizorze jest fhói przesycone, aż wali po oczach.

 

no też tak miałem grzebałem w tv i najlepsze obraz wyszedł mi na takich parametrach:

 

kontrast 95

jasność 45

kolor 40

ostrość 80

 

temp. kolorów - zimny

poziom czerni - wysoki

 

Zdecydowanie polecam zmniejszyć kolor.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Na podstawie dema ja również polecam zmniejszyć nasycenie koloru w TV. W porównaniu do GT5P nowa Forza wydaje się być nieco komiksowa.

 

Edit: Może jutro uda mi się dorwać swoją sztukę w jakimś MM, Saturnie lub Empiku. Macie jakieś info jak wygląda sytuacja w śląskich marketach?

 

Edit 2: orion50, to ufo i gołe baby mnie rozłożyło na łopaty :P

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Co dla was musi mieć gra aby była sequelem a nie patchem ? Mieli dodać ufo i gołe baby żeby zasługiwała na nr. 3? Dodali sporo fajnych tras, masa świetnych fur, bardzo dobra grafika - momentami powalajaca, świetne opcje społecznościowe, ciekawie rozwiązana kariera. Mógłbym tak wymieniać. Ja ustawiłem odlegość na 79.5 stopnia i jest mega idealnie. Kokpit wygląda o wiele lepiej niż na deafult i na prawdę nie wiele odstaje od GT5 IMO. Grałem 7 godzin. Jutro pewnie będzie tyle samo. W weekend zarywam nockę. Gra przerosła moje oczekiwania :) kozak.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ludzie, nie będę zmieniał ustawień tv dla jednej gry :P

 

@orion: dla mnie każda kolejna edycja danej gry będzie patchem jeżeli będzie to ciągle "Bigger, better...". Coraz mniej wydawców decyduje się wypuszczać bardziej zmienione tytuły, wszystko niestety zmierza dzisiaj do serii takich jak NFS, Tony Hawk czy Guitar Hero. Jedyna nadzieja w zupełnie nowych produkcjach, które notabene z czasem i tak stają się tasiemcami ;)

Odnośnik do komentarza

Pogralem wiecej i jest miazga, wspaniale czuc roznice miedzy autami fwd - Focus RS rzeczywiscie prowadzi sie genialnie. Nie wiem czy ktos zwraca uwage na loadingi, ale calkiem ciekawe fakty i ciekawostki mozna przeczytac podczas ladowania. Jedyna krytyka na razie to zle zbalansowane poziomy trudnosci - na medium nie ma wiekszego problemu wygrac slabszym autem, na hard natomiast jest hard, brakuje czegos pomiedzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...