Skocz do zawartości

Miranda


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedyne co znalazłem to to:

 

Historia jest zapisywana w pliku profilu: nazwa_profilu.dat (jest tam wszystko, ustawienia, kontakty, historia) i jest domyślnie w głównym katalogu MIM. Z tego co pamiętam możesz importować historię przy pomocy wtyczki import.dll (jest instalowana domyślnie) lub mcontacts.dll (powinna być na stronie Mirandy w dziale Addons). Ale podkreślam, mogę się mylić, bo mimo że korzystam z MIM, to nigdy niczego nie importowałem.
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

No bo musisz mieć wtyczke/plugin odpowiedni. Stona może, a Ty nie możesz, bo jak wiadomo wersji Mirandy jest mase od roznych Unicodeow do Ansi i nie wszystkie wersje maja podobne paczki pluginów. Żeby zrobic jak piszesz <wyswietlał sie długi opis po najechaniu na nick> musisz mieć plugin o nazwie mToolTip 0.0.1.x i wrzucic go tam gdzie reszta pluginów.

 

http://www.miranda-im.pl/viewtopic.php?t=769&start=0

 

 

plugin poza opisami stanw może pokazywać szereg innych informacji z awatarami włącznie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witam, gdzie w mirandzie można usunąć obramowanie okna rozmowy. Wtyczka TabSRMM i IEview

 

tak, żeby to wyglądało tak

 

Cult_D_Passion_Mod_by_D_Passion.png

 

 

i nie chodzi mi o usunięcie paska tytułowego, bo jak go usunę to dalej mam szarą obwódkę wokół okna rozmowy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Witam, gdzie w mirandzie można usunąć obramowanie okna rozmowy. Wtyczka TabSRMM i IEview

 

tak, żeby to wyglądało tak

 

Cult_D_Passion_Mod_by_D_Passion.png

 

 

i nie chodzi mi o usunięcie paska tytułowego, bo jak go usunę to dalej mam szarą obwódkę wokół okna rozmowy.

 

To jest zalezne od stylu w windowsie. Z tego co widze to jest Vista albo 7. Musialbys znalezc styl windowsa, ktorego kolorystyka okienek pasowalaby do stylu IEView.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to będzie dobry temat, ale po części problem dotyczy Mirandy.

 

Korzystałem z niej już ponad rok, tylko do gg. 5 dni temu nagle coś (pipi)nęło (nic w tym czasie na kompie nie zmieniałem, zostawiłem na noc, a rano zonk), nie mogę wejść na GG. Nie jest to problem z kontem, bo teraz zmuszony jestem korzystać z webgg i tam śmiga wszystko. GG nie działa też na innych klientach niż Miranda. Wszystkie Windowsowe zapory wyłączałem, firewall też nie ma nic do rzeczy. O co chodzi ? Cały czas pokazuje łączenie z serwerem, ale nigdy się nie łączy.

 

Tak, format można zrobić, ale nie chce tracić plików na komputerze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...