Skocz do zawartości

Miranda


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No tak to widzialem ,ale problem jest ze jesli zaznacze "wczytaj liste poprzednich zadan" np 10 to nastepnego dnia jak bede chcial pisac do tej osoby w oknie rozmowy mam juz wczesniejsze jej wiadomosci z dnia poprzedniego powiedzmy.

Jesli z kolei dam tylko nie czytane zdarzenia w momencie gdy zamkne okno i powroce do niego no niech jest za godzinke okno rozmowy jest juz puste i czasem trace zupelnie watek.Plugin historii mam jak co i wydaje sie byc dobrze skonfigurowany.

Gdyby ktos sie znal na tym lepiej niech powie, moge dac screeny co bardziej newralgicznych ustawien i jakos moze uda sie to rozwiazac.

Odnośnik do komentarza

Heh dziwne to w sumie no ale trudno jakosc sie z tym pogodzic musze.

Orion sprobuj tu: http://gecko.me/?miranda

Jedyne co bedziesz musia zrobic to gdy juz poskladasz Mirinde do kupy jak ci sie podoba (nie zapomnij ofcozz dodac protokolu GG) bedzie podanie hasla i tyle.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Stawiałbym na SOMWO.dll. Całkiem to zbędne zresztą.

 

*wtyczek nudge.dll i moderopt.dll nie znam, więc jak nie zadziała wyłączenie SOMWO to sprobuj tez bez tych dwóch.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Znacie jakąś wtyczkę, która pokazywałaby popupa jak przy zmianie czyjegoś statusu? Np. chodzi mi o to, żeby miranda informowała jak ktoś zmieni stan z niedostępnego na dostępny. Znalazłem tylko wtyczkę, która pokazuje jak ktoś zmieni opis stanu, a nie o to mi dokładnie chodziło;/

Odnośnik do komentarza

tooltip notify, dzięki. A na liście mam 6 kontaktów:)

 

No działa, ale jednak strasznie archaiczne to jest. By mi zależało na synchronizacji z okienkiem PopUp itp. Szukam dalej:)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanko małe - jak wiadomo, w Mirandzie można sobie ustawić by pokazywało na liście tylko dostępnych a niedostępnych zwija i chowa. Pokazać ich można dopiero poprzez kliknięcie PPM na grupę i odznaczenie stosownej opcji jednak jest to mało wygodne, istnieje do tego jakiś plugin który dodaje proste buttony chowania niedostępnych i pokazywania jak chociażby w AQQ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

problemnv.jpg

 

Jakieś pomysły? Od nowego roku nie mogę się połączyć z servem gg. Najlepsze jest to, że chyba łączy mnie na chwilę, bo po uruchomieniu pokazuje mi wiadomości które ktoś do mnie wysłał ale od razu wrzuca mnie na status offline. Próbowałem już ręcznie wpisywać serwery gg w opcjach i nic.

 

[hasło mam na bank prawidłowe, bo na webgg działa.]

 

anyone?

Odnośnik do komentarza

problemnv.jpg

 

Jakieś pomysły? Od nowego roku nie mogę się połączyć z servem gg. Najlepsze jest to, że chyba łączy mnie na chwilę, bo po uruchomieniu pokazuje mi wiadomości które ktoś do mnie wysłał ale od razu wrzuca mnie na status offline. Próbowałem już ręcznie wpisywać serwery gg w opcjach i nic.

 

[hasło mam na bank prawidłowe, bo na webgg działa.]

 

anyone?

 

U mnie gadu działa normalnie, mam ręcznie wpisane adresy serwerów.

 

Spróbuj wgrać na nowo wtyczkę od GG.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

problemnv.jpg

 

Jakieś pomysły? Od nowego roku nie mogę się połączyć z servem gg. Najlepsze jest to, że chyba łączy mnie na chwilę, bo po uruchomieniu pokazuje mi wiadomości które ktoś do mnie wysłał ale od razu wrzuca mnie na status offline. Próbowałem już ręcznie wpisywać serwery gg w opcjach i nic.

 

[hasło mam na bank prawidłowe, bo na webgg działa.]

 

anyone?

 

U mnie gadu działa normalnie, mam ręcznie wpisane adresy serwerów.

 

Spróbuj wgrać na nowo wtyczkę od GG.

 

 

pomogło :D Dzięki :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witojcie.

 

Ostatnio zostałem zmuszony do zmiany komunikatora. Wcześniej miałem konnekta i generalnie był spoko. Teraz nie mogę go zainstalować (wywala multum błędów) więc przerzuciłbym się na Mirandę.

 

Potrzebuje kominkatora prostego i minialistycznego. Możecie mi po krótce powiedzieć jak zainstalować np takie themy: 1 i 2

 

Co muszę zrobić, jakie wtyczki do tego pobrać i ogólnie ocb.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...