Skocz do zawartości

Miranda


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Probuje sie pobawic miranda i mam takie pytania.

 

Ktory widok listy bedzie korzystniejszy?Wybralem Nicer jak by co.

Czy da sie prowadzic rozmowy w zakladkach?

Czy moglby podac ktos liste przydatnych pluginow lub/i skorek?Bylbym wdzieczny.

Generalnie przeszukuje jakies poradniki po necie bo glupia sprawa zmiany stylu czy skorki to nie lada wyzwanie sie okazuje.Albo sciagam jakies zle wersje albo czegos mi brakuje, bo jak i co bym nie robil zmian nie ma zadnych.

 

Znalazlem takie cos:

http://gecko.me/?miranda

Zycie od razu jest prostsze :)

Daje to jakies tam mozliwosci ale i tak prosilbym kogos o odp na wczesniejsze pytania.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
Ktory widok listy bedzie korzystniejszy?Wybralem Nicer jak by co.

Ja używam modern

 

Czy da sie prowadzic rozmowy w zakladkach?

Tak.

 

Czy moglby podac ktos liste przydatnych pluginow lub/i skorek?Bylbym wdzieczny.

 

addcontactplus.dll

advaimg.dll

avs.dll

chat.dll

clist_modern.dll

dbx_mmap.dll

GG.dll

ieview.dll

import.dll

IRC.dll

scriver.dll

smileyaddw.dll

stopspam.dll

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzieki :)

 

Zaczynam powoli ogarniac sprawe.Mam teraz pytania takie.

Nizej na screenie zaznaczylem na czerwono obszar jaki bym chcial miec.Co zrobic by pozbyc sie reszty?

Na zielono z kolei obszar ktory ,albo bym chcial zlikwidowac lub wiedziec gdzie go moge edytowac by to jakos po ludzku wygladalo.

Do tego jeszcze jedno pytanie.Czy cos jest nie tak skoro bardzo czesto program traci polaczenie??Z konnektem nie mialem takich problemow wiec to nie siec.

Moze liste serwerow jakos trzeba zmienic or smth'n?

przechwytywaniek.jpg

 

Edit.Na pierwszy problem juz znalazlem odp.

Edit.Znalazlem i rozwiazanie do drugiego problemu.Z tym ze cos pozmienialem i nie chce mi sie laczyc po podlaczeniu i ziknela opcja robienia opisow.Nosz qr.wa.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Ogarnij wszystkie opcje. Na pewno coś się tylko przestawiło. Sciągnij spolszczenie to nie będzie problemu, chyba, że już masz je zainstalowane.

 

 

 

Moje pytanie: Istnieje mozliwość wyłączenia opisów dla jednego kontaktu? Nie chce dla wszystkich, a jeden klient ma bardzo denerwujące opisy i mnie to irytuje. Jakiś plugin, opcja? Dzięki

Odnośnik do komentarza

Opisy juz znalazlem jak robic.Jedyne co to teraz mi sie juz tylko nie laczy do statusu niewidoczny (czy inny) po podlaczeniu.Musze recznie.

snap20090905071638001.jpg

JUz nie wiem co tu mozna zmienic by to fungowalo :angry2:

 

Edit:Ahh ciemna masa ze mnie.Juz dziala.Dopiero jak tutaj to zobaczylem to mnie olsnilo zeby profile statusow zobaczyc.

 

Jedna rzecz strasznie mnie jeszcze drazni.Rozmawiam z kims i zamkne okno to za chwilke juz mam wyczyszczona rozmowe i puste na nowo okno.Mozna to jakos zmienic i jak??

Edytowane przez stona
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...