Skocz do zawartości

Leo


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Piłkarzyki też nie mało dostają :rolleyes: A stać ich było tylko na słowa: "Kibice byli za głośno, nie mogłiśmy skupić się na grze" :down: Moim zdaniem ich należałoby wymienić (przynajmniej część), bo poobsiadali na laurach... Nie podziękowali kibicom, tylko Leo... mało tego, nawet nie wrócili do Polski w grupie, tylko odzielnie.. nie dziwne, że i gra była do dupy <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli zmieniać Leo, to tylko na Hiddinka, co jest awykonalne.

Leo jak dla mnie jest trenerem lepszym, niż tak Van Basten (objawiało się to chociażby wprowadzanymi zmianami).

Leo jako jedyny trener wprowadził nas do ME. Liczę, że tylko ktoś z zagranicy, nie związany z "rączka rączkę myje" PZPNu może coś zrobić z polskim futbolem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pojutrze Leo spotka się z władzami PZPN.

Zapadnie wtedy decyzja,kto zostanie następcą Holendra.Na szczęście nie będzie to zmiana natychmiastowa (być może po MŚ w 2010 lub po nie udanych eliminacjach).

PODOBNO jest dwóch kandydatów : Rafał Ulatowski oraz Czesław Michniewicz.

Mieliby zostać pomocnikami trenera (asystentami?) do tego czasu.

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Leo wybrał sztab szkoleniowy.

 

Asystenci

Rafał Ulatowski:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Ulatowski

 

Andrzej Zamilski:

 

Od wielu lat pracuje z polskimi reprezentacjami młodzieżowymi, a nawet odnosił z nimi sukcesy. W 1993 prowadzona przez niego reprezentacja Polski do lat 16 wygrała mistrzostwa Europy odbywające się w Turcji, za kilka miesięcy z tą samą kadrą zajął czwarte miejsce w MŚ do lat 17 w Japonii a w ostatnim czasie z różnymi wynikami trenował reprezentackę młodzieżową.

 

Radosław Mroczkowski:

 

Jest o wiele mniej medialną osobą, ale może okazać się równie przydatny jak Zamilski, któremu Mroczkowski zawdzięcza bardzo wiele w swojej profesji, jak przyznaje był on jego "przewodnikiem". W sieci można znaleźć informacje, że wzorce czerpie od Rafy Beniteza, a jego ideałem w grze jest Kaka. Za swoje zawodowe posłannictwo uważa przygotowywanie młodzieży do dorosłego futbolu. Stara się nastoletnim chłopcom dać jak najlepsze podstawy, jak sam określa – „dobre wychowanie”. Obecnie czyni to w Łódzkiej Szkole Mistrzostwa Sportowego.

 

Trener bramkarzy Andrzej Dawidziuk:

 

Już wcześniej znajdował się w sztabie, ale był nieco w cieniu Fransa Hoeka. Dawidziuk jest najbardziej znanym polskim trenerem bramkarzy, więc stanowisko otrzymał nie przez przypadek. Za jego podopiecznych uważa się Łukasza Fabiańskiego czy Tomasza Cierzniaka. Na co dzień szkoli młodych golkiperow w szkółce w Szamotułach, największej kuźni bramkarzy w Polsce, która urodziła już nie jednego bramkarza grającego obecnie lub kiedyś w Ekstraklasie.

 

Nowy sztab zadebiutuje już w sierpniu w meczu z Ukrainą na otwarcie stadionu w Dniepropietrowsku.

 

Jak widać , Leo chyba będzie stawiał na młodzież.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zauważcie w jakim tonie jest prowadzony ten wywiad. Polskie piekiełko, zamiast choć trochę pomóc kadrze to miesza się ją z błotem.

 

Martwi mnie mina Leo, mam nadzieję, że odzyska ikrę i natchnie naszych jeszcze. Bo ja za nim stoję murem, gdyż jego odejście zbliża Polskę do kolejnego słabego trenera z "polskiej myśli szkoleniowej".

Odnośnik do komentarza
Martwi mnie mina Leo, mam nadzieję, że odzyska ikrę i natchnie naszych jeszcze. Bo ja za nim stoję murem, gdyż jego odejście zbliża Polskę do kolejnego słabego trenera z "polskiej myśli szkoleniowej".

No nie wiem... mnie tam myśl szkoleniowa Skorży nawet trochę przekonuje, po meczach Wisły z Barcą.

 

Żeby nie było, to też jestem całym sercem za Benhałerem, bo tylko trener z zagranicy może wyciągnąć naszą piłkę ze stagnacji. Polscy trenerzy to tylko "rączka rączkę myje".

Odnośnik do komentarza

Po meczu Wisła - Barcelona 0-4 bez groźnego strzału? Tak Polska ma grać z Niemcami, Francją, Włochami? Może się mylę, ale zbrzydło mi patrzenie na kadrę prowadzoną przez Polaka, jednak ta świeżość wprowadzana przez zachodniego trenera jest czymś wskazanym.

 

Jeśli zmieniać to na lepszego, a nie mam pojęcia teraz kto mógłby przyjść do Polski.

Odnośnik do komentarza
Po meczu Wisła - Barcelona 0-4 bez groźnego strzału? Tak Polska ma grać z Niemcami, Francją, Włochami? Może się mylę, ale zbrzydło mi patrzenie na kadrę prowadzoną przez Polaka, jednak ta świeżość wprowadzana przez zachodniego trenera jest czymś wskazanym.

 

Jeśli zmieniać to na lepszego, a nie mam pojęcia teraz kto mógłby przyjść do Polski.

To teraz napisz jaką świeżość wprowadza Benhałer biorąc pod uwagę ,że byliśmy najgorsi na euro i ,że mamy problemy z san marino? Bzdurne jest też porównywanie piłki klubowej a piłki reprezentacyjnej. W tej pierwszej Cupiał daje na transfery czapkę gruszek i Skorża ma z tego zrobić team walczący z Barceloną. W kadrze powołujesz kogo chcesz. Dużo łatwiej jest mieć niezłą reprezentację niż dobry klub. To drugie to przede wszystkim kwestia pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

nie pojetym jest dla mnie txt Steca w dzisiejszej GW . Koleś utożsamia krytyke trenera z polską korupcją 0_o W łebku mu się chyba coś poprzestawiało . Polska w męczarniach wygrała z amatorami prezentując poziom A klasy. Tu sie nawet nie ma co zastanawiać , Boniek po wpadce z Łotwą podziękował i Janas mało co nie wprowadził naszych na ME2004 . Druzyna jak narazie nie prezentuje sobą nic a pojedynczy zawodnicy (Błaszczykowski , Fabiański ) nie zapewniamy 3 pkt w spotkaniu z Czechami czy Słowacją . Czerwony alarm bije już od czerwca ale jakoś nikt nie reaguje :angry:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Nie jest tajemnicą, że od kilku dni wszyscy czekają na decyzję Laty w sprawie Leo. Holender zapytał się wcześniej prezesa PZPN, czy "w wolnych chwilach" mógłby współpracować z Feyenoordem Rotterdam.

 

We wtorek zapewne odpowiedź na to pytanie Beenhakker otrzyma. W poniedziałek Lato ujawnił ją na antenie Radia TOK FM.

 

- Ja mówię nie - zdecydowanie odpowiada Lato, który po chwili dodaje, że Beenhakker może pojechać sobie na kawę, jak będzie w Holandii. - To jego prywatna sprawa - powiedział prezes PZPN. - Tego zabronić mu nie mogę. To tak jakby mi zabronić iść do mojego klubu Stali Mielec i wypić kawę z prezesem - mówi Lato.

 

A co Wy myślicie? Czy Lato powinien zezwolić na współpracę z Feyenoordem?

Odnośnik do komentarza

A w czym by to przeszkadzało, jeśli chodzi o pracę z reprezentacją? Wyraźnie jest zaznaczone, że chodzi tylko o sprawy techniczne, którymi Beenhakker miałby się zajmować w wolnym czasie (i to podobno zupełnie za darmo!), więc ja tu nie widzę problemu. Ale Lato z Piechniczkiem musieli unieść się dumą i oczywiście na taki układ się nie zgodzili <_< ...

Odnośnik do komentarza

Według holenderskiej prasy Leo Beenhakker zgodził się w swoim wolnym czasie pracować dla Feyenoordu Rotterdam. Dzisiaj na specjalnej konferencji prasowej ma zostać ogłoszone, jaką dokładnie rolę w holenderskim klubie pełnić będzie selekcjoner reprezentacji Polski. No i bardzo dobrze niech teraz Lato się w du.pe ugryzie ;)

Odnośnik do komentarza

jeżeli Leo przyjął propozycje Feyenordu, powinien zostać, natychmiastowo wyrzucony na zbity pysk, z reprezentacji Polski. Ten facet nie zrobi już nic by poprawić grę naszych piłkarzy, a teraz wyraża się brakiem szacunku oraz olewaniem naszej kadry. To taj jakby redaktorzy psx extreme doradzali jakie gry ma recenzować neo +. W Rosji to może i przejdzie, a raczej nie w Rosji tylko w cesarstwie Abramowicza, w Polsce mam nadzieje, że beton który nietrawi Leo, wkońcu zachowa się jakby miał resztke cochones i wywali tego gościa z reprezentacji. Byłem za nim do tej pory, a teraz to jest już poprostu bez sensu, żeby prowadził Polskę. Kandydat na dziś, to Henryk Kasperczak, kandydat na jutro Franciszek Smuda. A może nawet i obydwaj naraz, chociaż mają chyba zbyt różne charaktery i warsztaty pracy by to pogodzić

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...