Skocz do zawartości

Leo


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę , że zasługuje na osobny temat.

 

Jak graliśmy na Euro , każdy wie. Nie da się ukryć że sztab szkoleniowy popełnił jakieś błędy w przygotowaniu drużyny,a objawiło się to brakiem formy na najważniejszy turniej .

Bo to,że potrafimy grać w piłkę widzieliśmy po udanych dla nas kwalifikacjach (gdzie nie dała nam rady Portugalia 0_o).

 

I teraz pytanie

Czy Leo Beenhakker powinien nadal prowadzić naszą narodową jedenastkę?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli zacznie sam coś robić, kończąc poleganie na swoich asystentach pokroju dziekanowskiego, którego miejsce jest w psychiatryku, zacznie stawiać na młodych/grających regularnie w klubach, a nie rezerwowych, to może coś z tego będzie

 

nie "beenhauer" jest problemem, tylko pzpn jako skansen prlu

Odnośnik do komentarza

Z Portugalią faktycznie Polacy zagrali znakomicie (u siebie) by na wyjeździe cudem zremisować (btw- pamiętacie gola wyruwnującego? Normalnie jak w PES :lol: ). Reszta drużyn w grupie to "kelnerzy". Co innego nasza grupa na Euro- Niemcy (to już "nie te Niemcy"), Chorwacja i zadziwiająco dobra Austria.

 

Fakt- kilku zawodników nie trafiło z formą- Krzyniu, Smolarek (choć obaj byli świetnie kryci) czy Lewandowski (sporo strzelał ale chyba ani razu w światło bramki). Ale jak wczoraj powiedział jakiś dziennikar: "gdybyśmy zatrudnili np Scolariego i mieli do dyspozycjii tych samych piłkarzy to efekt byłby ten sam". Święte słowa.

 

Popatrzcie w jakich klubach grają nasi piłkarze (i jaką odgrywają tam rolę) a w jakich piłkarze Chorwacji. Patrząc więc obiektywnie gdybyśmy wyszli z grupy to byłaby to spotra niespodzianka.

 

Leo powinien zostać. Niech buduję reprezentację. Bo jak przyjdzie ktoś nowy to wszystko rozpie.rdoli.

 

Tak samo błędem było zwolnienie Engela. Nie popełnijmy tej samej gafy z LEO.

Odnośnik do komentarza

Ja tam Leo za nic nie winie.Nawet jakbyśmy mieli najlepszego trenera to i tak by to było nic przy naszych dziadowych zawodnikach.

Polskiej reprezantacji może pomóc tylko 10 Rogerów i 1 Boruc :lol: jeszcze się w miare Smolarek nadaje,bo reszta to same pierdoły co grają w jakiś podrzędnych klubach albo siedzą na ławie w tych dobrych.

 

Odnośnik do komentarza

Taa, znowu perfekcyjnie przejdziemy eliminacje, jak ktoś w wywiadzie po meczu z Austrią powiedział "kwalifikacje są teraz najważniejsze", a potem w finałach nie wyjdziemy z grupy. To jest po prostu polska mentalność, jesteśmy typowymi przegrywaczami, wystarczy spojrzeć na całą historie Polski

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Najważniejsze jest szkolenie młodzieży! Każdy nawet największy kolos bez solidnych podstaw zawsze upadnie. Co z tego ,że przejdziemy kolejne eliminacje z Żurawem i Krzyniem skoro po raz 10 na mistrzowskim turnieju obsrają się doszczętnie. Dla mnie to te eliminacje mogą nawet przegrać byleby wreszcie grała młodzież ,bo dla nas priorytet to euro 2012 , więc wszystko w nogach takich graczy jak kokoszka a nie Żurawskich tego świata , którzy zapytani o przyczyny porażki przyjmują liszy uśmieć i stwierdzają:"nie wyszło".

Odnośnik do komentarza

Powinien zostać i na pewno na to zasługuje. To nie jego wina, że tak się stało. Winę za to i tak wziął na siebie, do końca jednak nie jestem przekonana czy słusznie. Wspominał coś na ostatniej konferencji, że będzie próbował ulepszać drużynę od wymiany składu : 3 osoby mają odejść i oddać swoje miejsce młodszym, mowa tu o Krzynówku, Bąku, a nazwiska tego trzeciego zapomniałam. Może to jest dobry początek, zobaczymy już za 2 lata.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Benhałer nigdy nie wygrał żadnego meczu na mistrzowskiej imprezie , więc nie róbmy z niego jakiegoś nietykalnego. Wykonawcy ch.ujowi owszem , ale to on odpowiadał za selekcję , przygotowanie i koordynacje pracy stu pietnastu trenerów.

Odnośnik do komentarza

Ja bym go pogonił. Nie mogę już słuchać tych jego filozoficznych tekstów i w ogóle jaki on nie jest dobry. Dla mnie jest on na poziomie mniej więcej Janasa, tylko że ten przynajmniej nie cwaniaczył i na pewno zarabiał o wiele mniej ( druga sprawa że nie umiał się wypowiadać :) )Dlatego nie czaje większości ludzi i ich zachwytu nad Leo. Pod jego wodzą na 30 meczów zagraliśmy może ze 4 na bardzo dobrym poziomie. Reszta wyników to szczęście niż dobra gra. Argument że pierwszy raz awansował do ME jest z du.py bo prawda jest taka że do MŚ jest awansować trudniej. O samym turnieju i już nawet nie będę wspominał bo to była kompleta porażka. Za Janasa czy Engela wypadliśmy lepiej a wiadomo jak oni byli krytykowani a jak jest z Leo.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie moje niespełnione oczekiwania są winą piłkarzy, trener jest od strategi i treningów grać za zawodników nie będzie. a że u nas nie ma kto grać to już inna bajka, trener jest ok dał bym mu jeszcze 4 lata na przygotowanie polski do kolejnego euro, oby tylko więcej stawiał na młodych piłkarzy którzy chcą grać, a nie na frajera żurawskiego czy krzynówka który nie umie piłki przyjąć. Pożyjemy zobaczymy ...

Edytowane przez Iron
Odnośnik do komentarza
Za Janasa czy Engela wypadliśmy lepiej a wiadomo jak oni byli krytykowani a jak jest z Leo.

 

 

bo może ludzie doszli do wniosku, że bez sensu jest zrzucanie całej winy na trenera i dlatego teraz mniej krytykują?

 

 

Ja bym zostawił Leo, a wyj.ebał 3/4 zespołu. A tak to znowu dadzą nam łośka w stylu Bońka, co pół roku będzie trenerem, potem następnego co doprowadzi nas do mistrzostw świata, po niewyjściu z grupy go też wywalą i tak w kółko. Do niczego to nie doprowadzi, takie ciągłe zmienianie trenera.

Odnośnik do komentarza

Powinien zostać, jeżeli wróci do sposobu prowadzenia kadry, takiego jak na początku eliminacji, czyli, gra ktoś w klubie to gra dla reprezentacji. Naturalizowanie obcokrajowców i wymówki o poziomie międzynarodowym tego czy tamtego mnie nie obchodzą. Do pomocy, jeden trener od bramkarzy, jeden asystent, fizjolog, oraz PSYCHOLOG SPORTOWY !!

 

Jeżeli kadra ma być prowadzona tak jak na wiosnę i w ME, to ja dziękuje, ale nie widzę miejsca dla LEO.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Prawda jest taka, ze duza czesc z pilkarzy powolanych nie bez kozery nie ma miejsca w klubach. To nie przypadek, ze Krzynówek przez pol sezonu grzał ławe, a Żurawskiego bez żalu pożegnano w Celticu. Proponuje przede wszystkim przewietrzyc kadre, eliminujac od razu graczy przecietnych, bez perspekty na poprawe gry. Leo powinien zostac, przy okazji pomagajac w budowie systemu szkolenia z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Argument że pierwszy raz awansował do ME jest z du.py bo prawda jest taka że do MŚ jest awansować trudniej.

 

a niby czemu? bo są baraże?

 

 

Za Janasa czy Engela wypadliśmy lepiej a wiadomo jak oni byli krytykowani a jak jest z Leo.

 

na euro nie ma takich potęg jak Kostaryka czy inne Arabie na mundialu, szkoda, że naszym mistrzom polskiej myśli szkoleniowej nie udało się awansować na euro

Odnośnik do komentarza

No właśnie bo są baraże więc jest trudniej.

Hehe zgadza się, nie ma takich potęg ale nie ma też takich jak Austria czy Chorwacja grająca rezerwą. Nie zrzucam całej winy na trenera, ale mógłby skończyć z tekstami typu że jedziemy walczyć o złoto na mistrzostwach, że mecz z Austrią był dobry a zremisowany przez sędziego albo ostatni że czeka na polskie piekiełko. Zero szacunku, koleś nie czuje się wcale winny.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Wszystkie moje niespełnione oczekiwania są winą piłkarzy, trener jest od strategi i treningów grać za zawodników nie będzie. a że u nas nie ma kto grać to już inna bajka, trener jest ok dał bym mu jeszcze 4 lata na przygotowanie polski do kolejnego euro, oby tylko więcej stawiał na młodych piłkarzy którzy chcą grać, a nie na frajera żurawskiego czy krzynówka który nie umie piłki przyjąć. Pożyjemy zobaczymy ...

Strategia łapania na pułapki ofsajdowe i grania bez napadu okazała się błędna. Co piłkarze zawinili to jedno , co Leo to drugie.

Odnośnik do komentarza
Strategia łapania na pułapki ofsajdowe i grania bez napadu okazała się błędna. Co piłkarze zawinili to jedno , co Leo to drugie.

Każdy kij ma dwa końce, strategia Leo nie wypaliła albo to piłkarze nie wypalili, wina zapewne leży gdzieś po środku tak czy siak ostatnie miejsce w grupie i bilet do domu to fakt, a mogło być o wiele lepiej ....

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
No tak, tylko problem jest taki, ze my nie jestesmy druga Holandia/Hiszpania by miec multum zmiennikow w dobrej dyspozycji na kazda pozycje. Takie druzyny to sobie moga wietrzyc sklady. Trzeba Obraniaka powolac i naturalizowac tak z 20 Brazylijczykow.
Chodziło mi raczej o to, ze nie jestesmy skazani na Zurawskiego, Krzynowka i Baka na wieki. Wystarczy przywrócić do łask Jelenia, powolac Grosickiego, Głowackiego, moze Brozka, Wichniarka, etc. Szkoda, ze Janczyk sie marnuje w Rosji, poniewaz byl i wciaz jest materialem na niezlego napastnika. Nie trzeba byc wcale Hiszpania, czy Holandia, aby zrezygnowac z uslug wiecznie-zawodzacego-w-kluczowych-momentach włatcy muraf.

 

Odnośnik do komentarza

Nie tylko Leo powinien zostać (co jest w zasadzie pewne), ale PZPN powinien zatrudnić jeszcze cały sztab fachowców (nawet spoza Polski) który nauczy naszych trenerów, nauczycieli wf-u jak należy trenować młodzież... Bez profesjonalnego sztabu i szkolenia od najmłodszych lat nie mamy najmniejszych szans na sukces... żeby polska piłka osiągnęła jako taki poziom - powinniśmy mieć 16 małych Benhakerów - po jednym w każdym województwie, by doglądał szkolenia młodych, ambitnych i zdolnych ludzi... Leo jest i tak o dziesięć klas lepszy od Janasa, czy Engela... a to, że mu się nie udało, cóż z pustego i Salomon nie naleje :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...