Skocz do zawartości

Rowerzyści


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś musi założyc temat o tych bałwanach, którz jadąc w grupie zapier*alają cały pas jadąc obok siebie w 3ch-4rech. A jak na takiego trąbniesz, to się odwraca zdzwiony, skręcając jednoczesnie na lewy pas... co za banda przygłupów. Wszystko fajnie, tacy kolarze naprzykład potrafią się trzymać swojego pasa, sam często jeżdżę rekreacyjnie rowerkiem i wiem jak niepewnie się czuje kierowca kiedy na rowerze robi się slalom, nieraz już mi zajechał drogę jakiś wiejski dziad na ukrainie, bo se omijał kupę konia, wyjeżdżając na środkowy pas. Dziś wróciłem z W-wy i znowu mam ciśnienie po tym co widziałem na drodze... śmierć rowrzystom!

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie tylko wku.rwia jak jedzie jakaś matka z dziećmi, niby okej, ale jak jedzie ten peleton zaje.bany 10 km/h i jak ich wyprzedzam to matka się odwraca do tyłu skręcając równocześnie kiere, to chętnie bym dodał gazu i po prostu włączył po chwili wycieraczki... Ale nie mam autocasco więc bym musiał płacić za naprawę maski ;/

 

Ale ogólnie to nie denerwują mnie za bardzo, musze zwolnić przez nich na chwile (w mieście) co by nie wj.ebać się pod kogoś jadącego z przeciwka, ale nie doprowadza mnie to do szewskiej pasji - pewnie przez to, że sam lubie na rowerze pojeździć.

 

Ale tak jak Yacek mówi, ta plansza z kretynami jest najtrudniejsza i najdłuższa = najbardziej wku.rwiająca. :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
Gość Grzegosz

Zgodnie z nowymi przepisami rowerzyści, poruszający się ścieżkami rowerowymi mają na skrzyżowaniach pierwszeństwo przed samochodami. Tam, gdzie nie ma ścieżek, w razie niepogody mogą poruszać się po chodniku, a jadąc ulicą, wyprzedzać z prawej strony samochody, stojące w korku. Użytkownicy jednośladów nie mają jednak jedynie powodów do zadowolenia. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowuje projekt zmian w taryfikatorze mandatów. Zgodnie z założeniami MSWiA wprowadzone zostaną nowe kary dla rowerzystów łamiących prawo.

 

Źródło: http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Rowerzysci-nowe-prawa-nowe-mandaty,wid,13437744,wiadomosc.html?ticaid=1c733

 

Nius już nieco czerstwy, ale może ktoś o tym nie słyszał. Ogólnie spoczko. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość majsterrPL

Masakra z tymi rowerzystami. O ile tacy "pro" nie są aż takim utrapieniem tak zwykłe dziadki na składakach to katastrofa. Jedzie taki pod górę, ledwo ciśnie tymi nogami i gibie się przy tym tak, że nie wiadomo kiedy się wyp.ierdoli na tym chu.jostwie i wpadnie ci pod koła. Albo jadą sobie tacy ku.rwa w parze całym pasem i p.jerdolą że komuś się do szkoły spieszy... Zayebać...

Odnośnik do komentarza

Rower mam od 16 lat(ten sam,tylko osprzęt zmieniam aktualnie acera model z 2000 roku)zrobił na nim 6 tys km,ale licznik mam od jakiś 7 lat i w tym czasie nie miałem nie przyjemności z kierowcami,może dlatego ze sam nim jestem i podróżowanie czy to autem czy rowerem sprawia mi frajdę.Mnie tylko wkurzają tzw. pro,śmiga w kasku na złamanie karku po chodniku,na rowerze za 4-5 tysiączków,patrząc na wiek to na bank rodzice mu kupili co nie przeszkadza mu być postrachem przechodniów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...