Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanko: jeżeli robię challenge na expercie to zalicza mi go też na innych poziomach? Bo nie chcę robić tylko na expercie do jakiegoś tam poziomu, gdzie już wyżej nie dojdę żeby potem dowiedzieć się, że jak chcę mieć achievementa to muszę robić wszystkie jeszcze raz na hard i jeszcze kilka :/

Albo rybki albo aqwarium.Pierwszego robisz jak mowia.Albo hard albo expert i nie inaczej.Lepiej zaczac od experta bo szybciej wpadnie aczik i jest banalny w sumie.Do tego dolicza ci sie do tych kolejnych 25.W sumie tak czy inaczej proste osiagniecia.

Odnośnik do komentarza

Redmitsu - ja? Ho, ho, nawet gdybym miał, to co po opinii skoro nie umiem grać i bym nie wykorzystał dobrodziejstw tych urządzeń? :)

 

Kieruje sie opinią innych, ale w tym wypadku jest to usprawiedliwione, bo jedni z najlepszych drummerów, azuritereaction i someguy, mówią Ci coś te nicki? Gdzieś czytałem ich porównania, ale niząb nie pamiętam gdzie. :/

 

Więc nie musisz ze mną rozmawiać, nie zależy mi, bo akurat tym dwóm panom wyżej - wierzę.

 

Dobrej nocy :)

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Trzeba było mówić szybciej o czymś takim, bo właśnie sprzedałem swoją perkę z RB1, to bym spróbował.

 

Trochę pograłem na tych drumsach z RB2 i generalnie jest pozytywnie:

- o wiele cichsze niż perka z RB1, przez co już nie odczuwa się kartonowego echa..

- pedał metalowy i jakby lżej się go wciskało ;)

- porównywalny bounce pałeczek

- drum pady mniej czułe niż te z RB1, ale jak się trochę pogra to się przyzwyczai, choć nie zawsze zalicza uderzenie na obrzeżach drum pada (lekkie uderzenie, bardzo lekkie)

- bezprzewodowa!

- ustawiłem sobie ją na pewną wysokość i jak walę w zielony drum pad to perkusja lata mi jak galareta, ale na innych wysokościach już tego nie ma, dziwne...

 

No i pytanie ode mnie, na jakiej wysokości powinna być perka, bo aktualnie mam ustawioną, że kolano nie przeszkadza od stópki, ale też nie walę w obręcze.

Odnośnik do komentarza
- pedał metalowy i jakby lżej się go wciskało ;)

IMO duży minus. Moja noga już się trochę wyrobiła i chciałbym żeby ciężej się pedał wciskał.

 

A co do ustawienia to imo jest to kwestia upodobań. Zagraj jeden song przy ustawieniu bębnów lekko nad kolanami, następny z bębnami trochę wyżej, itd. Wypróbuj kilka kombinacji i powinieneś wyczuć jak ci się najwygodniej gra :)

Odnośnik do komentarza

"DLC Week of 2/10 - The Fratellis 3 Pack"

Here's an early morning surprise for you... an announcement of the DLC arriving on the week of 2/10! We're probably going to be posting the DLC announcements around this time (10am EST) for the foreseeable future in an attempt to sync up with the European rockers waiting for the announcements, so get up early and keep your eyes peeled on Fridays from now on.

 

This week we're releasing a 3 pack from The Fratellis, featuring tracks from their 2006 album Costello Music!

 

Here's the track listing

 

 

The Fratellis - Creeping Up the Back Stairs

The Fratellis - Flathead

The Fratellis - Henrietta

 

All tracks are original master recordings.

 

These tracks will be $1.99 (160 Microsoft Points) a piece, or $5.49 (440 Microsoft Points) for the full 3 pack.

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....355#post1921355

 

 

A na wiosnę pojawi się cała płyta "Chinese Democracy" Guns N' Roses.

http://www.billboard.com/bbcom/specials/ax...terview05.shtml

Odnośnik do komentarza

Boże, co za idiota z tego kolesia. Harmonix ma swój patent, bo zamiast wybierać hity znanych wykonawców ("Every Breathe You Take"/"It's My Life" no ku.rwa xDDD koleś ma naprawdę super gust, lubię The Police, ale takimi smętami rzygam) wybiera kawałki, które po prostu fajnie się gra. Poza tym to, co on chce jest jako DLC. Pierwszy Rock Band ma imo chyba najlepszą tracklistę ze wszystkich gier muzycznych. Dzięki kawałkom z niej zacząłem słuchać Queens of the Stone Age, The Police, Metalliki, Foo Fighters i The Who. Nie mówię tu o ściągnięciu kilku bardziej znanych piosenek, tylko o staniu się prawdziwym fanem. Poza tym do tej pory w RB2 często gram sobie wiele utworów z jedynki ("Hysteria", "Hand That Feeds", "Dani California", itd.) Ostatnio też złapałem się na tym, że robiąc setlistę w Quickplay'u i wybierając z jedynie piosenek, które lubię wychodzi lista co najmniej 15 utworów (kilkanaście zawsze odpada, bo w danym momencie chce mi się je grać trochę mniej). Ale łącznie z bibliotek obu części + DLC znajdzie się najmniej 50 kawałków, które szczerze lubię. Gość idiota i tyle.

Serio, o co chodzi? Dlaczego nie można dać jakichś naprawdę świetnych kawałków, takich, które wszyscy kojarzą? Rozumiem, jakiś utwór może być dobry technicznie, wymagający dla gitarzysty, perkusisty czy wokalisty - i dlatego znalazł się na liście. Ale skoro tak, to dlaczego nie ma na niej czegoś naprawdę trudnego i wyzywającego, choćby i mało znanego?

Pewnie "Visions" to kolega łyka na Xpercie z palcem w d... na gitarze i perce naraz.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
A na wiosnę pojawi się cała płyta "Chinese Democracy" Guns N' Roses.

http://www.billboard.com/bbcom/specials/ax...terview05.shtml

 

Najlepszy, oczywiście w mojej na wskroś subiektywnej opinii, DLC od dłuższego czasu. Ze starszymi płytami może być ciężko, bo znowu zaczęłyby się jazdy ze sprawami w sądzie, dochodzeniem swoich praw etc. etc. A może się skuszę na IONa... ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam zrozumiałem, że jeszcze nie wiadomo jaki konkretnie DLC GN'R się pojawi. Dali by album "Greatest Hits" i wszyscy byli by, (pipi)a, zadowoleni, a tak dają album specyficzny instrumentalnie. No bo co, "This is Love" grane na gitarze, gdzie prawie cała piosenka to opiera się o ckliwy fortepian ? Dla mnie to lekko chybiony pomysł. I dobrze na forum RB mówią: wolimy grać "Paradise City" a nie "Prostitute" !!!.

 

Old GN'R or GTFO z mojej strony...

Odnośnik do komentarza

Zapachnie fanbojstwem, song pack z "Welcome to The Jungle" "Sweet Child O'mine" i "Paradise City" ("Welcome'a" mogliby nawet wymienic na "Dont Cry" albo "Out ta Get Me") łyknąłbym nawet za 1000 punkcików, Wspolczesni Gunsi to już tylko Axl, band lubię za ich charakterystyczny styl z konca lat 80tych i ciekawą historię (polecam biografię Slasha by Anthony Bozza).

Ktoś coś wspomniał o procesach sądowych i prawach... Wiem, że od rozpadu GnR Slash i Axl nie darzą się bliźniaczą, chrześcijańską miłością... ale może mi ktoś przybliżyć jakieś kulisy spraw sądowych w sprawie gier muzycznych?! Bo pierwsze słyszę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...