Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

To ja na to, że nie dają feelingu bo na nich nie grasz, są nie praktyczne

Nie bedac zlosliwy (naprawde) to nie masz po prostu pojecia o graniu.

Zolty pad do ktorego jest talerz odpowiada umownie za hit-hat i jest zawsze talerzem (mowa o prawdziwej perkusji).Czerwony pad to werbel (snare) i jest pierwszym i najwazniejszym skladnikiem perksuji.

Grajac normalnie na rock bandowej perce gdzie pady sa w jednej lini wtedy czujemy wlasnie brak feelingu i wtedy tez jest to wlasnie nie praktyczne i nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.Gdybym ja mial mozliwosc z pewnoscia bym sie zaopatrzyl o extra talerze zolty oraz zielony (ride).

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(pipi)a prawda ;)... GDYBY TE TALERZE BYŁY PORZĄDNEJ JAKOŚCI TO MOZE BYLBY JAKO TAKO FEELING, A ONE SĄ NIE CZUŁE ORAZ JAK SIĘ W NIE WALNIE W OGÓLE NIE CZUĆ, ŻE TO TALERZ, OPINIE BAZUJĘ NA TALERZACH OD IONa, które są zbliżone jakościowo do tych co ktoś tam chciał kupić, wiem dobrzę na czym polega gra na perce normalnej, lecz chyba ktoś tu się zapomina i chce z RB robić symulator perkusji, jest to po prostu niewygodne, zrób inne lepsze talerze pogadamy, póki co są te i są (pipi)owe, taka prawda, nie mówcie o feelingu, bo jak będziecie chcieli grać jakieś pokręcone partie na talerzach to zrozumiecie o czym mówię... bardziej się męczy niżeli czuje feeling. Podkreślam talerze mogą dawać feeling, ale tylko przy wolnych piosenkach, choć i tak jest on marny, z resztą nie będąc złośliwym, to co najmniej żałosne jest porównywanie normalnej perkusji do tej Rock Bandowej... Może za niedługo ktoś porówna Wiimote jak będzie grał w boks do prawdziwej walki na ringu :o.

Odnośnik do komentarza

Marcinku...nie spinaj sie tak, szkoda zdrowia.

GDYBY TE TALERZE BYŁY PORZĄDNEJ JAKOŚCI TO MOZE BYLBY JAKO TAKO FEELING

Nie wiem jakiej jakosci one sa i nie wnikam w to.Twierdze tylko ze zolty pad jesli ma "odgrywac" za hit hata powinien byc uderzany na talerzu.

To ze ty sie meczysz nie znaczy ze ktos inny bedzie.Moze brak ci techniki?Moze znowu cos innego, nie wiem.Inna sprawa ze czesto na potrzeby gry zolty moze rownie dobrze byc grany jako tom i pewnie stad Twa opinia.Przy odrobinie sluchu i poznaniu piosenki bys wiedzial kiedy to tom a kiedy snare.

Zdaje sobie sprawe ze RB to tylko gra ale akurat ION jest reklamowany jako most realistic Drum Set.Dziwie sie tez temu ze nie chcesz porownywac IONa do prawdziwe perki bo do tej to mu akurat nie wiele brakuje (nie mowie o jakosci materialow).Zalosne jest raczej Twoje nieudolne tlumaczenie i tyle.

Btw RB z IONem to jest symulator perkusji i Ty najlepiej powinienes to wiedziec.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Że ION to "niby" perkusja elektroniczna to ok, tylko nijak się ma do takich Rolandów i innych Yamah itp... to raz, dwa że nie dysponuję do niego modułem, a trzy to, że nie mówimy przecież cały czas o IONie, tylko o perkusji od RB, tej podstawowej, więc nie zmieniaj nagle zdania ;). Co do mojej techniki nie mówię, że jest de best i w ogóle, ale bez względu jak się uderzy to talerz wg. waszego ubzduranego feelingu powinien "latać" (oprócz hi-hat), a tu bez względu jaki to talerz sobie siedzi sztywno i nie ma na to względu przymocowanie go.

Odnośnik do komentarza

Mowimy o perkusji z dodatkowymi talerzami i o tym moj post pierwszy byl.Pozniej ty wyskoczyles IONem dont you?O podstawowej tez swoje zdanie przecież wyrazilem wiec nie wiem o czym Ty do mnie.

To co ja i nie tylko probuje Ci przekazac ze extra pady zwieksza radosc z grania.Zakladajac ze sie wie jak z tego korzystac.I nie chodzi tez o to ze talerze maja fiurgac jak opetane bo to nie real drum kit ale o szanse przeniesienia gry na wiecej płaszczyzn niz tylko w jednej lini.

Odnośnik do komentarza

No jak Marcin jest takim pro wymiataczem i gra same Judas Priesty/ Dream Theatery to ma prawo się denerwować, że mu jakieś głupie talerze przeszkadzają. Weź sobie najlepiej zrób moda, żeby mieć zamiast bębnów 4 przyciski do wciskania palcem + stopa. Wtedy wymasterujesz wszystko na 100%.

 

Ja nie gram dla wyników, gram dla przyjemności i dla udawania, że gram na perce. A talerze były by jeszcze większym "urealistycznieniem" tej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e, chłopie ty masz jakieś kompleksy, czy co, że nie możesz czegoś zagrać? Gość się pyta to mu (pipi) odpowiadam, mam prawo do swojego zdania, a nie, że zaraz mi wyjadą, że to przecież nie perkusja jak nie ma talerzy mówiąc na "zabawkową" perkusję, bo jak by to inaczej nazwać. Nie rozumiem was, (pipi)a graliście na tych talerzach (po za kilkoma osobami), ale zapomniałem, co ja mogę wiedzieć, jeśli je mam i starałem się przez pewien czas grać na nich, przecież wszechwiedzący kubek wie wszystko... Już dawno dyskusja się skończyła, ale nie tu ty musisz się wpieprzyć z niczego by udowodnić że przypadkiem nie mam racji i poironizować ze mnie, zachowaj to dla siebie, dla rodziny (nie mówiąc, tym twoim super tekstem, "twoich starych", jak to zwykłeś mówić, bo tak jest trendy i cool, bo takim tekstem możesz zainstnieć na "dzielnicy"...), dla kota, dla psa.

Innymi słowy, nie wiesz to zamilcz.

Odnośnik do komentarza
DLC Week of 6/2 - Guns n' Roses Appetite for Destruction

Hey everybody!

 

I am very pleased to announce that next week's DLC offering is the Guns n' Roses album Appetite for Destruction for all three consoles.

 

 

Tracks:

 

"Welcome to the Jungle"

"It's So Easy"

"Nightrain"

"Out Ta Get Me"

"Mr. Brownstone"

"Paradise City"

"My Michelle"

"Think About You"

"Sweet Child o' Mine"

"You're Crazy"

"Anything Goes"

"Rocket Queen"

 

(All tracks are original master recordings)

 

** Dates for Rock Band game tracks are tentative and subject to change **

 

The tracks will be available for purchase as an album or as individual tracks for Xbox 360 and PLAYSTATION 3 system. The tracks will be available for purchase as individual tracks only for Wii.

 

Orgazm.

Odnośnik do komentarza

The OFFICIAL Harmonix Rock Band Community Zine - UP THE IRONS!

9/6/2009 IRON MAIDEN!!!

Aces High (Live)

2 Minutes to Midnight

The Trooper

Wasted Years

The Number of the Beast

Run to the Hills

Can I Play With Madness

The Clarivoyant

Powerslave

Fear of the Dark (Live)

Hallowed By Thy Name (Live)

Iron Maiden (Live)

 

To jest prawdziwy orgazm!

 

EDIT: Wszystkie kawałki to master recordings.

 

 

PS. Sintex, skąd masz to info o Gunsach? Na forum RB nadal nic nie ma?

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

DLC Week of 6/2 Bonnaroo Pack!

So Iron Maiden comes in two weeks but what's next week? It is the Bonnaroo Pack in honor of the Bonnaroo Music and Arts festival in Tennessee (which I am sadly not going to this year). Who do we have? How about Ben Harper, how about the much requested Coheed and Cambria, or Phish, or Shooter jennings, or TV on the Radio? yeah we have all those in a big six-pack coming next week.

 

Tracks:

Ben Harper and Relentless7 - "Shimmer & Shine"

Coheed and Cambria - "A Favor House Atlantic"

Coheed and Cambria - "The Running Free"

Phish - "Wilson (live)"

Shooter Jennings - "Steady at the Wheel"

TV on the Radio - "Wolf Like Me"

(All tracks are original master recordings)

These tracks will be available for purchase as part of the "Bonnaroo Pack" or as individual tracks for Xbox 360 and PLAYSTATION 3 systems.

Price:

$1.99 (160 Microsoft Points for Xbox 360) per track

$9.99 (800 Microsoft Points for Xbox 360) for “Bonnaroo Pack”

 

Źródło: http://www.rockband.com/forums/showthread....077#post2485077

Odnośnik do komentarza

Dobra kij z GnR, przynajmniej trochę pkt się zaoszczędzi, ale martwi mnie ile będzie kosztować Iron Maiden, niby wg. utowrów 1600, ale czy nie zachcą więcej, muszę te pozostałe piosenki przesłuchać, bo część już znam, a część tak plus/minus i wtedy ew. zadecyduję o dokupieniu troszkę pkt, a konkretniej 400 bo mam teraz 1240 pkt ;)

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w to i nie wiem, czemu ludzie sądzą, że to lepsze od GH ;F Interface jest (pipi)aty, z 25fps w tle... GH:M miażdży RB2. No, ale pograć się da ;P No i jeszcze najgłupsza rzecz, jaką widziałem to babka wykonująca piosenkę, którą tak naprawdę śpiewa facet... To już w GH3 była zawsze zmiana, jak wchodził wokal innej płci xd

Edytowane przez Bojan_Zaw
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...