Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bojan, albo specjalnie prowokujesz albo faktycznie bredzisz.

Z innej beczki testowal juz ktos z Was Portable Drum Kit od MadCatza?. Bo sie zastanawiam nad inwestycja.

Jak gracie online to dopiszcie mnie GT: NasaPL

Gitara/hard, Bas/expert. Bo jak wbijam sie na band quickplay to wszyscy wymiataja na expercie i maja 99% przy kazdym songu a ja chetnie bym pogral z kims kto sie czasem myli.

Odnośnik do komentarza

To zdecyduj. Jesli zamierzasz spedzic wiecej czasu z ta gra to zainwestuj w DLC plus songi z RB1 i juz mam 190 piosenek do grania i wierz mi w karierze rzadko sie wtedy powtarzaja tym bardziej jesli czesto mozesz tworzyc wlasna liste. A do tego Ironi nadchodza, geez potrzebuje perki, bo przy gitarowych solowkach Adrian-a wymiekne na bank :/

Odnośnik do komentarza

DLC Week of 6/9 - Iron Maiden 12 Pack (Officially)

 

Tracks:

Aces High (live) - Flight 666 (2009)

2 Minutes to Midnight - Powerslave (1984)

The Trooper - Piece of Mind (1983)

Wasted Years - Somewhere in Time (1986)

The Number of the Beast - The Number of the Beast (1982)

Run to the Hills - The Number of the Beast (1982)

Can I Play With Madness - Seventh Son of a Seventh Son (1988)

The Clairvoyant - Seventh Son of a Seventh Son (1988)

Powerslave - Powerslave (1984)

Fear of the Dark (live) - Flight 666 (2009)

Hallowed Be Thy Name (live) - Flight 666 (2009)

Iron Maiden (live) - Flight 666 (2009)

 

(All tracks are original master recordings)

 

Release Date:

Tuesday, June 9, 2009

 

Price:

160 Microsoft Points for Xbox 360 per track

1600 Microsoft Points for Xbox 360 for “Iron Maiden Pack”

 

http://www.rockband.com/forums/showthread....675#post2529675

 

 

Czas zakupić punkty :diablo:

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam :)

 

w sumie dawno tu nie zaglądałem, ale jako że ostatnio zaopatrzyłem się wreszcię w bębny do RB (niestety w wersji low budget, czyli gary z RB1), to miałbym kilka pytań do wyjadaczy co to już niejedną pałkę pewnie złamali :D

 

Primo, kwestie wyciszenia:

 

-Czy ktoś może sprawdzał w akcji te gumowe pałki od madcatz'a? Ma to sens? Bo mają też nakładki na bębny, ale wyglądają one tak paskudnie że w ogóle z miejsca odpadają.

 

-Mam wersję bębnów "EL" (czy jakoś tak), czyli właśnie tą gorzej znoszącą wszelkie patenty wyciszające itp. Aczkolwiek czytałem że produkt pod tytułem "Drumshhh" działa nieźle nawet z tym zestawem - próbował ktoś?

 

Ogólnie rzecz biorąc to stukanie mi jakoś strasznie nie wadzi (przeważnie gram na słuchawkach, bądź mam głośność tak ustawioną że nie ma bata ;) ), no ale troszeczkę szłoby to usprawnić, bo czemu nie.

 

Secundo, kwestia stopy:

 

-Planuję obić sobie ten szmelc blachą ryflowaną (czy jak tam zwał), no ale czy po rozwierceniu tego plastiku przypadkiem całości szlag nie trafi? Chciałbym sobie wreszcie zagrać "This calling" na expercie, no ale wszędzie piszą że to jest od razu śmierć dla stopy (i nie dziwne, bo trzeba napierdzielać dwoma nogami - inaczej nie ma opcji). Także jeśli macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, to chętnie się zapoznam.

 

 

No a tak w kwestii soundtrack'u, to niestety - dla mnie bez DLC ta gra (posiadam część pierwszą) to jest słabizna w kwestii muzycznej. Parę kawałków Black Sabbath czy Rolling Stones daje radę (choć to i tak nie moje klimaty), natomiast reszta to paści albo kompletna nuda. Kawałki Ironów to WSTRĘTNE covery z tak beznadziejnym wokalem, że idzie się zbełtać (całe szczęście że już jutro track pack 8) ). No ale ogólnie rzecz biorać DLC rządzi: jest pełno ostrej, szybkiej muzy i między innymi moje ulubione All That Remains :wub: . Aczkolwiek na imprezach i innych takich gdzie zazwyczaj siedzą też "normalsi" można pogrywać głównie smuty... Także też po coś są <_< Bo w sumie nie spodziewam się żeby moja kobieta "zaśpiewała" mi do Clouds Over California, hehe.

 

Pozdro all rock band fans :piwo:

Odnośnik do komentarza

Mialem te paleczki od Mad Catza i nie sa one najlepsza opcja.Sa ciezkie to raz.Dwa maja dziwnie umieszczony srodek ciezkosci (to sprawa gwintu zapewne) i odbijaja sie dosc hmmm nie naturalnie.Ogolnie raczej bym nie polecal.

 

Silencery o ktorych mowisz nie sa tez najlepszej jakosci.Owszem da to lepsze odczucia z gry ,ale wciaz halas bedzie dosc spory.Mimo wszystko probowal bym sie wstrzelic w oryginalne tlumiki do RB.Jezeli naprawde okaze sie ze u Ciebie nie sprawuja sie tak jak powinny mozesz je sprzedac i zaloze sie ze znajdzie sie kupiec bez problemu.Najlepiej przyklej jeden lub dwa pady i popróbuj w praktyce czy tez w grze.Mozna je pozniej latwo odczepic ,przykleic na nowo ta ochronke i pady jak nowe.

 

Stopke obowiazkowo zabezpiecz.Uzywajac niezbyt duzych wkretow spewnoscia nie oslabisz zbytnio konstrukcji.Na YT pelno jest filmikow radzacych jak to robic (fraza "how to fix rock band pedal").

 

Dla mnie imo soundtrack w obu czesciach daje rade.RB2 jest tylko nieznacznie nizej niz GH:M ale o kazdy RB jest o niebo wyzej niz GH:WT ktore to jest dopiero co muzyczna porazka.

Tak samo z designem GH i plastykowe ryje to tragedia tak jak i tragedia jest fioletowy bas.Na plus to ze jednak szybkie osemki czy szesnatki lepiej mi wchodza na GH niz na RB.Z Bojanem sie nie zgadzam i nawet sie zastanawiam jakie kawalki z GH:WT sie mu spodobaly skoro sa to dopiero smuty porownujac do RB no ale o gustach sie nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza

Ja już wolę perkę od rb1 niż taki wynalazek.

 

Osobiście posiadam kawałek blachy ryflowanej na stopie i jest kul. Wkręty to te pięknie nazywane "samogwintującymi". Chociaż ja i tak chyba za mocno w to napie.rdalam, bo mi pękła również podstawa od pedała (pomogła Poxylina i płytka dociążająca listy z InPostu), ostatnio mam także problem z bolcem przytrzymującym ruchomą część (przetarł się, ale obwiązanie taśmą pomaga), pękają również fragmenty przytrzymujące ten bolec. Jednak Expert i plastikowy pedał nie idą w parze :)

Odnośnik do komentarza

To zmień ułożenie stopy, aby największy nacisk był kładziony na 2 bolce pod stopą (lub dorób sobie kolejne, tak jak ja: bierzesz taśmę izolacyjną i robisz z niej 2 takie same walce o średnicy podobnej do bolca i przyklejasz je tam, gdzie robisz największy nacisk). Na expercie gram ponad 2 miesiące i stopa nadal jak nowa.

Odnośnik do komentarza

Oho, zaraz parę osób będzie miało kisiel w majtach :P

Green Day w Rock Band

"Plotki o utworach zespołu Green Day, zmierzających do Rock Band pojawiły się już jakiś czas temu, więc dzisiejszy wywiad z Billym Joe nie jest jakąś olbrzymią niespodzianką. W zasadzie to na dobrą sprawę i tak nie wiemy nic więcej, niż to, że Green Day prędzej, czy później w grze Harmonix się pojawi. Billy wspomniał co prawda, że zespół pracuje nad całą grą z Green Day, ale wydaje mi się, że chodzi tu najwyżej o kolejny Track Pack (coś, jak ten z AC/DC)."

 

Źródła: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95335,6702...rticle_comments

http://kotaku.com/5283206/green-day-coming-to-rock-band

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza
To zmień ułożenie stopy, aby największy nacisk był kładziony na 2 bolce pod stopą (lub dorób sobie kolejne, tak jak ja: bierzesz taśmę izolacyjną i robisz z niej 2 takie same walce o średnicy podobnej do bolca i przyklejasz je tam, gdzie robisz największy nacisk). Na expercie gram ponad 2 miesiące i stopa nadal jak nowa.

Sprecyzuj, bo nie za bardzo wiem, o który fragment pedała ci chodzi. A wszystkie metody usprawnienia tego szajsu przyjmuję z ciekawością :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info, Loco.

 

W takim razie chyba przyinwestuję w te oryginalne silencery, albo spróbuję coś wykombinować we własnym zakresie. W sumie zastanawiałem się, czy nie pomogłoby coś w rodzaju gąbki naklejonej na pady. Widziałem też na YT gości grających na bębnach obłożonych jakimś materiałem (to właśnie ten osławiony "sock mod"? bo szczerze mówiąc jeszcze się tym nie interesowałem). W każdym razie tragedii nie ma i ogółem gra się bardzo przyjemnie, no ale skoro może być ciszej, to chętnie sobie poeksperymentuję ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...