Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znawcą może nie jestem, ale raczej nie ma tanich i dobrych. Są albo tanie, albo dobre. Najlepsze są Goodwood'y (99$+wysyłka www.goodwoodmoods.com ), a tanie są np. XCell Pads (20$+15$ wysyłka http://www.rockbandparts.com/xcell_pro_drum_pads.html). Te XCell pads są chyba najlepsze w cenie/jakość, ale one tak naprawdę nie wyciszają perki (która AŻ tak głośna jak niektórzy trąbią nie jest) tylko ten dźwięk jest przyjemniejszy dla ucha. Goodwoods natomiast praktycznie kompletnie wycisza perkusję, niektórzy mówią, że prawie jej nie słychać. Dodatkowo dają dobry rebound.

 

Piszę w oparciu o opinię wielu innych, tak więc nie jestem w 100% wiarygodny.

 

Edit: tu znalazłem promocję na XCell Pads - http://rockbandparts.com/beberle2.html oszczędza się 5 dolców.

Edytowane przez rafal_roma
Odnośnik do komentarza

Mialem rozne silencery i wiem jedno.Tylko oryginalne do czegos sie nadaja.reszta dawala efekt gorszy lub o mialy slabsza "trwalosc".

Nie wspominam o goodwods'ach bo to inna para kaloszy.To nawet nie silencery a caly nowy modul pada.

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Dzięki za dotychczasowe opinie - proszę o więcej :)

Gwoli informacji:

Primo: miałem perkę RB w chacie. Dźwięk "garnka" odbiera mi całą przyjemność z gry (i był zresztą głównym powodem, dla którego odeszła mi chęć zakupu perki). Dlatego nie zagram, ba!, nawet nie złożę perki, jak nie będę miał silencerów.

Secundo: nie dam za silencery dwukrotnej wartości perki.

Tertio: Nie jest hardkorowym wymiataczem RB/GH i nie mam w chacie ku temu warunków (lokalowych).

Dlatego trwałość jest drugo/trzeciorzędną cechą, bo używane będą sporadycznie. Chodzi głównie o wyciszenie i komfort gry z tym związany.

Odnośnik do komentarza

No to XCell pads, ew. jak masz zacięcie majsterkowicza, to możesz poszukać jakiegoś syntetycznego materiału, odpowiednio wyciąć i przykleić. Tutaj jednak pojawia się ryzyko, że nie będzie wychwytywało jakichś uderzeń. Nie oczekuj jednak, że XCell pads, ani jakiekolwiek inne wyciszą jakoś znacząco perkusje. Tylko GoodWoods tak robią, ale rzeczywiście są drogie. Jeszcze są oficjalne silencery, które są wytrzymałe, ale raczej tłumią tak se.

Odnośnik do komentarza

Oryginalne czyli które Chocko? 20 funtów za murowany efekt jest do przełknięcia.

To te z logosem?

Czytałem, że oficjalne zmniejszają o 15% aktywny obszar garów, który wychwytuje uderzenia - true?

 

Te X-Cell są czarne ? Bez rozróżnienia garów na kolory ?

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Dokladnie te.

Obszar faktycznie jest zmniejszony.Moze to przeszkadzac w bardzo szybkich przejsciach i miec wplyw na wynik.

Co do murowanego efektu.Nie spodziewaj sie ze nagle bedzie cisza absolutna w domu.Odglos grania bedzie po prostu stlumiony i przypominac bedzie bardziej juz mlasniecia niz stukot koni po betonie :)

Tak czy owak sadze ze gra jest warta swieczki.Juz qbkowi kiedys zalatwialem jak i Keymaker dostal w spadku uzywane, wiec tez cos moga powiedziec.

Odnośnik do komentarza

DLC Week of 9/29 Alice In Chains / Breaking Benjamin

 

 

Alice in Chains A Looking in View

Alice in Chains Check My Brain

Alice in Chains No Excuses

Alice in Chains Rooster

Alice in Chains Would?

Breaking Benjamin I Will Not Bow

Breaking Benjamin So Cold

Breaking Benjamin The Diary of Jane

Just Kait U Suck *

Kula Shaker Hey Dude

Kula Shaker Knight on the Town

 

 

(All tracks are original master recordings)

 

These tracks will be available for purchase as Alice in Chains Pack 01 and Breaking Benjamin Pack 01 and as individual tracks on Xbox 360 and PlayStation 3 system and as individual tracks on Wii.

 

Price:

 

$1.99 USD, .99 UK, 1.49 EU (160 Microsoft Points for Xbox 360) per track

$8.49 USD, 5.25 and ?6.59 (680 Microsoft Points for Xbox 360) for Alice in Chains Pack 01

$5.49, 2.49 UK, 3.99 EU (440 Microsoft Points for Xbox 360) for Breaking Benjamin Pack 01

$2.00 USD (200 Wii Points) per track

*Denotes $.99 (80 Microsoft Points for Xbox 360) or $1.00 (100 Wii Points) per track

 

http://www.rockband.com/forums/showthread.php?p=3082597#post3082597

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Jak Cie boli piszczel, to musisz odsunac perkusje i przestac w nia uderzac :potter:

 

mnie zacyna boleć po polowie piosenki : p

 

Nie. Trza wyćwiczyć.

 

wiem, probowalem juz wszystkiego: pedal kladlem po prawej stronie, a nie pod perkusja; probowalem pięta naciskac pedal : p ale najlepiej jest chyba cała stopą. Dodam, ze gram juz dosyc dlugo i dobrze, piosenki na expercie/hardzie (te od 4-5 wzwyz poziomu trudnosci na expercie juz mniej wiecej padam)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...