Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Inter prowadzi i już raczej nic się nie zdarzy. Oni nigdy nie przegrali meczu, w którym grał Sneijder. To jest bardzo dobry transfer. Sneijder jest liderem tego zespołu. Zwraca też uwagę młody Balotelli, który w tym sezonie staje się pełnoprawnym zawodnikiem na miarę europejską. Trzymam za niego kciuki, bo to koleś o ciekawej historii życia.

Odnośnik do komentarza

 

Czas na wzmocnienia w Juve (wbili mi wczoraj sztylet w serce). Raczej nie wygrają Seria A (słaby Inter- tak tak,słaby- wyjmie mistrzowstwo) , LM okazała sie za duzym wyzwaniem (i to już faza grupowa), stracony sezon dla Juve się kroi.

 

Ameryki nie odkryłeś z tym, że Juve potrzebuje prawdziwych wzmocnień i przewietrzenia kadry.

 

Jeżeli nazywasz Inter słabą drużyną (na chwilę obecną tak jest) to ciekawe jaki Juventus jest teraz, hm? Arcysłaby ?

Odnośnik do komentarza

Dobra, już nic się zmieni, wyłączam to. Ostatecznie runda grupowa bez większych niespodzianek. Awans CSKA można było przewidzieć. 1/8 finału też zapowiada się na bardzo przewidywalną. Praktycznie wszystkie pierwsze miejsca są mocniejsze od wszystkich drugich. Może Inter powalczy, jak Sneijder będzie zdrowy.

Odnośnik do komentarza

No na papierze to nieźle wygląda, 3 drużyny awansowały do 16. Fiorentina wygrała grupę. Ale jak spojrzeć bliżej - tylko szczęście pozwoliło Włochom uniknąć tragedii. Milan awansował, bo trafił akurat na Real pozbawiony swojego jedynego wybitnego gracza. Analogicznie z Fiorentiną i Liverpoolem. Gdyby nie te niezależne zbiegi okoliczności, Włosi mieliby 3 drużyny, które wyleciały w fazie grupowej i jeden (dominujący w Serie A) Inter, który wyszarpał drugie miejsce potężnemu Rubinowi Kazań.

 

Nie wiem tylko, czy kluby niemieckie są silniejsze. Z tego, co widziałem w LM, to taka sytuacja nie ma miejsca. Być może na 3. miejsce wskoczy Francja, w tym byłby sens. Ale generalnie to dla mnie w piłce nożnej są dwie ligi.

Odnośnik do komentarza

Nie, Francja nie wskoczy na zadne 3 miejsce. Raczej musi sie martwic, by jej Rosja nie wyprzedzila.

 

 

 

bacra w meczy z dynamem miala chyba ze 150 % czasu posiadania pili, a setek kilka..dobrze ze mecz z interem lecial w tv to mozna sobie bylo naraz dwa meczyki ogladac. Szkoda mi t Rubina, ladnie grali, tworzyli sytuacje, ale brakowało wykończenia. No nic. Kiedy losowanie 1/8 ?

 

16 grudnia

Odnośnik do komentarza

No na papierze to nieźle wygląda, 3 drużyny awansowały do 16. Fiorentina wygrała grupę. Ale jak spojrzeć bliżej - tylko szczęście pozwoliło Włochom uniknąć tragedii. Milan awansował, bo trafił akurat na Real pozbawiony swojego jedynego wybitnego gracza. Analogicznie z Fiorentiną i Liverpoolem. Gdyby nie te niezależne zbiegi okoliczności, Włosi mieliby 3 drużyny, które wyleciały w fazie grupowej i jeden (dominujący w Serie A) Inter, który wyszarpał drugie miejsce potężnemu Rubinowi Kazań.

 

Nie wiem tylko, czy kluby niemieckie są silniejsze. Z tego, co widziałem w LM, to taka sytuacja nie ma miejsca. Być może na 3. miejsce wskoczy Francja, w tym byłby sens. Ale generalnie to dla mnie w piłce nożnej są dwie ligi.

JAkie szczęście i zbieg okoliczności? Masakra,chłopie jakie ty brednie piszesz.

Odnośnik do komentarza

Nie, Francja nie wskoczy na zadne 3 miejsce. Raczej musi sie martwic, by jej Rosja nie wyprzedzila.

 

 

 

bacra w meczy z dynamem miala chyba ze 150 % czasu posiadania pili, a setek kilka..dobrze ze mecz z interem lecial w tv to mozna sobie bylo naraz dwa meczyki ogladac. Szkoda mi t Rubina, ladnie grali, tworzyli sytuacje, ale brakowało wykończenia. No nic. Kiedy losowanie 1/8 ?

 

16 grudnia

 

 

18. Zawsze losowanie jest w piątek.

Odnośnik do komentarza

No na papierze to nieźle wygląda, 3 drużyny awansowały do 16. Fiorentina wygrała grupę. Ale jak spojrzeć bliżej - tylko szczęście pozwoliło Włochom uniknąć tragedii. Milan awansował, bo trafił akurat na Real pozbawiony swojego jedynego wybitnego gracza. Analogicznie z Fiorentiną i Liverpoolem. Gdyby nie te niezależne zbiegi okoliczności, Włosi mieliby 3 drużyny, które wyleciały w fazie grupowej i jeden (dominujący w Serie A) Inter, który wyszarpał drugie miejsce potężnemu Rubinowi Kazań.

 

Nie wiem tylko, czy kluby niemieckie są silniejsze. Z tego, co widziałem w LM, to taka sytuacja nie ma miejsca. Być może na 3. miejsce wskoczy Francja, w tym byłby sens. Ale generalnie to dla mnie w piłce nożnej są dwie ligi.

JAkie szczęście i zbieg okoliczności? Masakra,chłopie jakie ty brednie piszesz.

A moim zdaniem ogqozo ma racje,przynajmniej jeśli chodzi o Milan i Inter,bo mimo wszystko Viola naprawdę zasłużyła na awans ;)

 

Co do losowania...Real Madryt - Bayern Monachium...na bank :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

No właśnie, że nie do końca prawda bo ten jak go oggozo nazwał "potężny" Rubin był w stanie pokonać Barcelonę na Camp Nou a u siebie z nią zremisować.

 

EDTA:

 

Zgadzam się z tym, że Milan miał fuksa. Tylko, że śmiesznie to świadczy o Realu - w dwumeczu z ACM miał gorsze wyniki niż FC Zurych

Edytowane przez Ludwa07
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie to nie można porównywać starć Milan-Real do Milan-Zurich czy Barca-Inter do Barca-Rubin.

jest inna mobilizacja zawodników na takie mecze.

w fazie grupowej rzadko najlepsze zespoły wychodzą z kompletem zwycięstw, nawet z tymi najsłabszymi teoretycznie.

doliczyć trzeba też to że żadna drużyna nie jest w stanie grać meczy na 100% co trzy dni (chyba że w NBA :D ).

 

czy Milan miał fuksa? dla mnie po prostu oni tak grają zawsze - pierwszy mecz z OM był najlepszym przykładem, gdzie OM cisnęło cały mecz, mieli masę sytuacji, a Milan i tak wygrał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...