Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Pawlo_PL

Po smierci Berlusconiemu najpewniej, bo nie chce dziad sprzedac klubu. Do tego czasu i tak nikt nie zdobedzie LM 2 razy.

Nie chcę Cie straszyć, ale wszystko wskazuje na to, że Berlusconi do setki spokojnie dociągnie

Teraz to sobie może żyć i 200 lat, bo klub sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Właśnie chciałem wkleić źródło, ale przed chwilą wchodzę na stronę i newsa już nie ma. No nic, wycofuję swoje życzenia. Nowe mają termin ważności do 75 lat. Mam nadzieję, że do swojej najlepszej formy wróci nie tylko Milan, ale też Liverpool i Juventus. Nie chodzi o to, że darzę je sympatią i "wszystkie dzieci nasze są", tylko LM w tym roku była strasznie nudna, no nie da się ukryć.

Odnośnik do komentarza

Bo wszyscy wiedzieli że wygra Inter lub Barca? ;) Nie była nudna, tylko poodpadały zespoły które bardziej darzycie sympatią. Dla mnie była ciekawa, chciałem zobaczyć właśnie finał z bajernem, inter doszedł do finału.. sam finał szkoda że był jednostronny i w sumie po pierwszej bramce byłem już pewny zwycięstwa. Za rok chce tylko zobaczyć odpadający Real z 1/8 CL i Mourinho mówiącego 'z nimi się po prostu nie da, prędzej z Interem wygram 3 razy z rzędu CL' :P

 

;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Lech Poznań zmierzy się z azerskim Interem Baku w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Pierwsze mecze na drodze "Kolejorza" do Ligi Mistrzów odbędą się 13 lub 14 lipca oraz 20 lub 21 tego samego miesiąca. Pierwsze spotkanie odbędzie w Azerbejdżanie, rewanż na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu.

 

sport.pl

Odnośnik do komentarza

Pierwszy mecz 13 lipca

tofik_bakhramov_stadion100603_500.jpg

na stadionie im. Tofika Bakhramova w Baku,

rewanż 21 lipca w Poznaniu.

Na razie brak infa nt. jakiejkolwiek transmisji tv.

 

Przeciwnik jak najbardziej do pojechania, klimaty znane Lechowi, bo niedawno tam grali. Jestem dobrej myśli [nawet nie znając nazwisk nowych napastników ;) ]

Odnośnik do komentarza

Akurat każdy chciał wylosować Levadię, żeby pokazać że wbrew pozorom to nie jest jakaś europejska potęga. Los nie był łaskawy :<

 

Wątpię żeby Inter było stać na pokazanie dobrego futbolu, ale mów co chcesz, skoroś taki ekspert od azerskiej piłki :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...